Стикер - Албум на невероятните рекорди - Билла

  • 73 931
  • 751
# 75
Здравейте на всички Hug

На нас ни трабват: 8,11,15,24,57,67,74,92,169,173,183 и 200

Повтарящи: 4,23,25,44,49,50,62,63,71,77,94,112,120
                     132,144,146,148,149(2),151,153(2),167,168,171(2)   
                     172,184,185,197
От Добрич съм, затова предпочитам препоръчани писма.           
Виж целия пост
# 76
И ние вчера купихме албумче... Peace
Виж целия пост
# 77
Здравейте! На нас ни се повтарят следните номера: 8, 13, 41, 50, 92, 115, 116, 119, 149, 151, 205.

Трябват ни много, няма да ги изброявам. Ако на някой му е удобно да разменяме в Княжево или Младост в София, моля да пише!
Виж целия пост
# 78
Здравейте! На нас ни се повтарят следните номера: 8, 13, 41, 50, 92, 115, 116, 119, 149, 151, 205.

Трябват ни много, няма да ги изброявам. Ако на някой му е удобно да разменяме в Княжево или Младост в София, моля да пише!

За Младост - аз съм!!! Само още нямам стикери за обмяна Peace. Вчера купихме албума...
Виж целия пост
# 79
Дали ще има някоя мама която да се навие на ми купи албумче, защото в нашият град няма Била, а детето ми като види рекламата полудява от кеф.  newsm78
Виж целия пост
# 80
В Бургас нали има Била  newsm78
Виж целия пост
# 81
В Бургас нали има Била  newsm78

аз съм от Бургас регион не съм от Бургас,а от Созопол. Тук няма, а не пътувам..
Виж целия пост
# 82
 Как ще се снабдяваш със стикери???
Виж целия пост
# 83
Здравейте! На нас ни се повтарят следните номера: 8, 13, 41, 50, 92, 115, 116, 119, 149, 151, 205.

Трябват ни много, няма да ги изброявам. Ако на някой му е удобно да разменяме в Княжево или Младост в София, моля да пише!

За Младост - аз съм!!! Само още нямам стикери за обмяна Peace. Вчера купихме албума...

Ще ти пиша на лични.  Laughing
Виж целия пост
# 84
Нашите повтарящи са: 3, 10, 19, 20, 35, 36, 71, 78, 92, 113, 130, 139, 146, 150, 206. Трябват ни много. От Варна съм и ако иска някои може да разменим пред билата в Левски.
Виж целия пост
# 85
Здравейте отново, стикер-манияци!  Hug
След кратка кореспонденция с Dorothy и кратка приятна лична среща  Love, ние се сдобихме с голяма част от липсващите ни стикери за животните ... доооста гоооляма част!!!   Hug
Така ни останаха липсващи следните номера:
3, 13, 16, 19, 44, 56, 58, 66, 84, 85, 86, 89, 109, 114, 122,
123, 129, 151, 153, 158, 160, 169, 180, 195, 200, 210
А ние като повтарящи се от животните имаме: 9, 18, 24, 96, 152, 154, 164, 178.
Наистина във форума нещата стават изведнъж някак си много лесни и случващи се  bouquet
Е, все още търсим албумче   Laughing   Даже и две, няма да ги върнем ...   Smile
Виж целия пост
# 86
Здравейте,
Имаме доста липсващи и тези повтарящи се: 33, 37, 115, 127 и 209
Ако някой желае съм от София, само лично, в кв. Борово сме ние Simple Smile
Виж целия пост
# 87
Здравейте отново, стикер-манияци!  Hug
След кратка кореспонденция с Dorothy и кратка приятна лична среща  Love, ние се сдобихме с голяма част от липсващите ни стикери за животните ... доооста гоооляма част!!!   Hug
Така ни останаха липсващи следните номера:
3, 13, 16, 19, 44, 56, 58, 66, 84, 85, 86, 89, 109, 114, 122,
123, 129, 151, 153, 158, 160, 169, 180, 195, 200, 210
А ние като повтарящи се от животните имаме: 9, 18, 24, 96, 152, 154, 164, 178.
Наистина във форума нещата стават изведнъж някак си много лесни и случващи се  bouquet
Е, все още търсим албумче   Laughing   Даже и две, няма да ги върнем ...   Smile
Това са от старите стикери-нали  newsm78 - от първата книжка с животните...
Ако е така от тези имаме 13,19,44,56,59,66,,86,109,,123,,153,,169,,180,,195,,200,210-само че старите сме ги събрали и предпочитам да ми пратите от новите стикери за тези-ако ви устройва ми пишете на лични да се разберем.
Виж целия пост
# 88
Повтарят ни се (от новия албум):
63, 87, 130, 136, 137, 144, 147, 151, 189, 191, 207.
Болднатото е 2 броя. Търсим много номера, от София съм.
Виж целия пост
# 89
Здравейте отново, стикер-манияци!  Hug
След кратка кореспонденция с Dorothy и кратка приятна лична среща  Love, ние се сдобихме с голяма част от липсващите ни стикери за животните ... доооста гоооляма част!!!   Hug
Така ни останаха липсващи следните номера:
3, 13, 16, 19, 44, 56, 58, 66, 84, 85, 86, 89, 109, 114, 122,
123, 129, 151, 153, 158, 160, 169, 180, 195, 200, 210
А ние като повтарящи се от животните имаме: 9, 18, 24, 96, 152, 154, 164, 178.
Наистина във форума нещата стават изведнъж някак си много лесни и случващи се  bouquet
Е, все още търсим албумче   Laughing   Даже и две, няма да ги върнем ...   Smile
Това са от старите стикери-нали  newsm78 - от първата книжка с животните...
Ако е така от тези имаме 13,19,44,56,59,66,,86,109,,123,,153,,169,,180,,195,,200,210-само че старите сме ги събрали и предпочитам да ми пратите от новите стикери за тези-ако ви устройва ми пишете на лични да се разберем.
В момента нямам повтарящи се нови никакви  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия