Нивиана за дизайна/6/

  • 159 836
  • 793
# 255
Кухня, хол, трапезария. Някой беше постнал този интериор - влюбих се в него  Peace http://www.koger.bg/obekt.php?P=5&PR=97
Мммм, наистина страхотно, чисто, спокойно...и аз се влюбих. Heart Eyes
Виж целия пост
# 256
Нивиана здравейте! Имам нужда от съвет и изобщо дали концепцията ми е добра Thinking Очакваме първото си бебче-момиче Heart Eyes,стаята която ще е детска е 12 кв.м ,малко малка Embarassed. Решихме стените да са с комбинация от тези тапети- http://www.e-domko.bg/product/3426-8752-42-tapet-hartiia-springtime-3.html http://www.e-domko.bg/product/3428-8753-41-tapet-hartiia-springtime-3.html. самоч е ми е трудно да реша дали райетата да са хоризонтално на две от стените или да са вертикално на всички стени,разпръснати newsm78 ,мебелите са бели,ще сложим щори в тъмно лилаво,дори лапата съм избрала да е тазиhttp://www.elektrobaza.com/158124-LUXEL-8-Mesing-zeleno-staklo.html

Въпросът ми е свързан най-вече какъв цвят да е ламината,може ли да сложа перде след като ще има щори и тапетите как ще стоят по-хубаво? Мерси многоооо Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 257
побут  animal037  animal037  animal037
Виж целия пост
# 258
Не съм Нивиана, но бих сложила много светъл ламинат http://www.denielparket.com/images/Esprit12.jpg и на тъмно лилавите щори - бели пердета - ефирни, воал. Стаята е малка, да има повече бяло, за да създава пространство и да носи въздух. За райето - нали когато е вертикално стаята изглежда по-висока. Но пък става като тесен тунел.
Виж целия пост
# 259
perunika благодаря ти за паркета змначи съм мислила правилно,ще изберем точно такъв на цвят какъвто си ми сложила на линк(и без това в спалнята ни е подобен,гранитогреса е светъл,така че в целия апартамент ще е светъл пода,което дава усещане за простор).Наистина само се чудя за тези тапети къде точно да разположа райето,така че хем да го има,хем да не е претрупано.Стаята е 3кв.м на 4 кв.м,като правоъгълник е...Попаднах на една снимка в нета и ми харесва разположението,но дали и при нас ще се получи така...http://sunlove.snimka.bg/properties/bania.693024.30136983 http://sunlove.snimka.bg/properties/bania.693024.30136984 ,с тази разлика ,че едноцветните тапети ще са ни в лилаво,но нещо такова ми харесва и аз не знам вече....
Виж целия пост
# 260
Щом е детска,добре е да има дюс стени.Като се накичат рафтчета,играчки,снимки,картинки и без друго си става шарения..Може само едната стена с рае..
Виж целия пост
# 261
eksipnos благодрая ти за мнението и не бях се замислчла наистина,но си права! Точно от това се стархувах да не стане шарения Simple Smile мерси много Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 262
И да попитам за детска стая кои са най-подходящите щори: римски,роло щори или вертикални фото щори(като тези) :http://shtori-sofi.com/product.php?id_product=63
Като цяло май е мн модерно сега тези фото щори,ама не съм виждала на живо и не знам newsm78.Роло щорите са пък поносим вариант откъм цена,а римски за детска стая не знам дали е удачно.Ще ви помоля за съдействие Hug
Виж целия пост
# 263
Ми прецени си от към подръжка кое ще ти е по-лесно..Не ти трябват прахосъбирачки. 
Виж целия пост
# 264
Всички щори могат се чистят с прахосмукачка,а римските направо да се перат.
Виж целия пост
# 265
Принципно да..Но стаята е детска,за тва казвам и тези неща да се съобразят..В смисъл..По-малко прашоляци да диша детето..
Виж целия пост
# 266
Благодарв ви момичета,не очаквах толкова хора да се включат,наистина сте ми полезни.Ами май ще взема от роло щорите,че хем и откъм цена са по-поносими,че всичко сега ни идва малко нанагорнище Whistling  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 267
Здравейте!

Имам въпрос за тази дневна с кухня, които искам сякаш да обединя. http://prikachi.com/images/289/6086289E.jpg
Кухнята ми се струва доста малка за хубава маса за хранене, не ми се иска и да разнасям чинии от стая в стая и затова ми се иска да избием стената и да стане една хубава голяма стая. Но не мога да се реша как да стане. Иска ми се кухнята да не е на показ цялата (защото в момента ми е така в този апартамент) и се чудя това как да стане - със събарянето на част от стената или с барплот с кухня на П. От друга страна пък се притеснявам, ако има барплот дали ще има достатъчно място за маса за хранене. Ако избием цялата стена ще трябва да мисля и за разположението в дневната и евентуално дивана под прозореца. Апартамента е южен и телевизора ще е срещу светлината, което също е проблем. Та след хаотичните ми мисли ще се радвам и на ваши предложения и най-вече на Нивиана, на която благодаря, че се нагърбва с тази тема  bouquet

Поддържайки Атти - нищо му няма на телевизора  на стената в дъното.
А и в днешно време кухните са красиви.
Барплота е излишен - спокойно можете да се храните на маса, а не да висите на барплот.
Зависи и от навици, но навиците са променяеми. Понякога диван под прозорец е много приятно място за през деня. И гледате ли толкова много телевизия?
Нова къща- нов живот.
Виж целия пост
# 268
И да попитам за детска стая кои са най-подходящите щори: римски,роло щори или вертикални фото щори(като тези) :http://shtori-sofi.com/product.php?id_product=63
Като цяло май е мн модерно сега тези фото щори,ама не съм виждала на живо и не знам newsm78.Роло щорите са пък поносим вариант откъм цена,а римски за детска стая не знам дали е удачно.Ще ви помоля за съдействие Hug



Не бях  виждала шарени щори. Благодаря.
eksipnos  e момче , май.
Помислете за райетата- да не я натоварите много стаята. Нека е по спокойно. Можете да лепите разни неща, а и скоро ще бъдат надраскани всички тапети.
Вертикалните щори са практични. И кой каза- винаги може воал върху тях.
Мислете за стаята  така, сякаш и тя се развива и живее, а не е статична за 5 години.
Нека да можем да добавяме, а и да отнемаме.
Виж целия пост
# 269
Имам нужда от съвет отново. Скоро бях с питане за кухнята, а сега е наред детската. Имах ясна идея какво трябва да стане преди да купим ламината. Трябваше да е бяло или нещо подобно, но така и не харесах такъв и накрая купихме друг. От там се промени и концепцията за мебелите тъй като и те трябваше да са бели с друго бяло на цветни цветя. И сега се чудя какви точно да са мебелите като цветово съчетание. Иска ми се да е нещо като бреза, но искам да вкарам още един цвят, за да е нещо свежо и по-детско. Дъщеричката ми е на 5 год и няма някакво мнение, а ми се иска да й хареса и да й се радва, за да предизвикам някакъв интерес и да я отделя от нас, че ми се вижда мисия невъзможна. За по - ясна представа детската в момента. От там нататък ще търся цветно килимче и пердета, но в момента ми предстои поръчка на мебелите.   bouquet

Бели е добре. Може по дървен корпус - нека отива на паркета- и фронта- вратичките - бели.
Стените са ви силни доста. Но с бели завеси, на които да закачате  пеперуди,  яйца великденски, рисунки, ще я предизвикате достатъчно.
Може да и залепите една лента тапет  бяла- на която да рисува, после ще я смените.
Нека стаята  живее- повтарям се от по-горе.
Права сте, че цвета може да идва с текстила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия