Нивиана за дизайна/6/

  • 159 838
  • 793
# 270
Благодарв ви момичета,не очаквах толкова хора да се включат,наистина сте ми полезни.Ами май ще взема от роло щорите,че хем и откъм цена са по-поносими,че всичко сега ни идва малко нанагорнище Whistling  bouquet  bouquet  bouquet
Не видях този пост-  да ,и  роло става. Но купете воал за 10 лева метъра например- има цветни - нека е по дамско. Или аз останах с впечатлението, че ще е момиче. Органза.


Виж целия пост
# 271




Има ли такива тапети... Много ми се иска да ги залепя на тавана на балкона...
Въобще не знам как да го направя. Балконът ми е особен, остъклен, голям, има 2 врати и 2 големи прозореца. засега е боядисан в бяло. Мъжът ми иска да сложим отдолу до средата на стената тапени -камъни - светли... На мен ми се иска да има небето, и нещичко в светло зелено... нещо мозъкът ми хванал пролетна умора... Mr. Green

Има всякакви тапети - малко ровене и търпение. Дано пролетта  ви вдъхнови.
Без камъни тапети  - моля ! Или истински камъни , или нищо ! Или ламперия.
И какво му е на бялото?
Виж целия пост
# 272
Нивиана много много ви благодаря за съветите,ще ги приложа в най-скоро време! И да,девойка е Heart Eyes ,когато стигнем на финала ще постна снимки да кажете как съм се справила с ваша помощ  bouquet  bouquet  bouquet Подозирам,че ще стане сладурско,но не прекалено инфантилно,точно каквото искам Hug
Виж целия пост
# 273

Поддържайки Атти - нищо му няма на телевизора  на стената в дъното.
А и в днешно време кухните са красиви.
Барплота е излишен - спокойно можете да се храните на маса, а не да висите на барплот.
Зависи и от навици, но навиците са променяеми. Понякога диван под прозорец е много приятно място за през деня. И гледате ли толкова много телевизия?
Нова къща- нов живот.


Нивиана, много благодаря за отговора  bouquet

Барплотът го исках, за да ми затвори кухнята по-скоро, не толкова за хранене. Телевизия, като се замисля през деня няма кой да гледа, а и винаги може да спуснем щорите, ако пречи светлината. В крайна сметка решихме да е напълно съборена стената с отворена кухня и маса на мястото на липсващата стена. Ще покажа снимки след ремонта Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Здравейте Нивиана, когато можете бихте ли ми помогнала с идеи за обзавеждането на моята всекидневна. терасата е затворена и под прозореца и около него са кухненските шкафове(още не са направени) трегерите са оставени. мисля си кухненските шкафове да са долнит в цвят венге, а горните бяло дърво. има ли някаква строга зависимост после масата и столовете да са в бяло ? Секцията в холната част искам да сложа зад естествен камък и да е бяла, дали ще стане хубаво, холната маса и тя ли да е бяла? Паркета и той да е светъл напр морска трева си харесах. а ъгловия диван да е внякой кафеникав цвят с светли възглавници. ще пусна примерна снимка. благодаря предварително.
здравейте, отново искам да помоля, защото така и не получих съвет камъните са сложени, дали ще отива на кухня с венге долни шкафове и горни бели, до трапезната маса бял трапезен скрин. държа на него и ако трябва цялата кухня ще я направя бяла. трябва ли да се спазва някаква цветова линия? снимки  бях пуснала на 17 страница.
Виж целия пост
# 275
Здравейте! Виждам, че тук се дават много добри предложения и мнения и бих искала да се възползвам от тях  Crazy . Предстои ни малък ремонт, но не мога да взема решение за цвят на тапети и пердета. Става въпрос за детска стая, в която за сега ще е дъщеря ми, а след време и беба живот и здраве  Heart Eyes. Подът е с паркет от този светлия ( мисля че бук се води като цвят), обзавеждането ще е комплект две ъглови легла с ракла и секция с цвят венге + астра, като венгето е мн. малка част ( хич не ми харесва комбинацията с паркета, но за сега трябва да се задоволя с това). Та въпроса ми е, какво ще препоръчате за цвят на тапетите и пердетата ( че и една-две птеки), за да не стане пълна шаренията? Ще съм ви много благодарна ако дадете мнение!   bouquet
Виж целия пост
# 276
 Rolling Eyes  animal037 Да побутна малко  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 277
Здравейте,имам нужда от съвет относно цвета на мебелите.В двете спални вратите и пода са цвят череша,мебелите какъв цвят да бъдат?Благодаря предварително за съветите.  bouquet
Виж целия пост
# 278
Здравейте! Виждам, че тук се дават много добри предложения и мнения и бих искала да се възползвам от тях  Crazy . Предстои ни малък ремонт, но не мога да взема решение за цвят на тапети и пердета. Става въпрос за детска стая, в която за сега ще е дъщеря ми, а след време и беба живот и здраве  Heart Eyes. Подът е с паркет от този светлия ( мисля че бук се води като цвят), обзавеждането ще е комплект две ъглови легла с ракла и секция с цвят венге + астра, като венгето е мн. малка част ( хич не ми харесва комбинацията с паркета, но за сега трябва да се задоволя с това). Та въпроса ми е, какво ще препоръчате за цвят на тапетите и пердетата ( че и една-две птеки), за да не стане пълна шаренията? Ще съм ви много благодарна ако дадете мнение!   bouquet

Според мен стойте по далеч от розовото - то само ще си дойде с играчки и други.
Не разбрах -  и второто ли ще е момиче?
Опитайте със светлосиньо, светло зелено, бяло. Имате достатъчно дървесно вече - което е  уж топло по принцип - може да  балансирате със сладки светли  хладни цветове. Нека има една основна завеса бяла. Ако искате  две по две стените - срещуположно могат да са различни цветове.
http://creaturecomfortsblog.com/home/2009/02/05/before-after-my- … oom-makeover.html

,,

,
Виж целия пост
# 279
Здравейте,имам нужда от съвет относно цвета на мебелите.В двете спални вратите и пода са цвят череша,мебелите какъв цвят да бъдат?Благодаря предварително за съветите.  bouquet

Бели. Тъмносини. Много общ въпрос. Направете различни спални. Не използвайте лилаво.
Може да бъде още по тъмно дърво.




Виж целия пост
# 280
Здравейте Нивиана, когато можете бихте ли ми помогнала с идеи за обзавеждането на моята всекидневна. терасата е затворена и под прозореца и около него са кухненските шкафове(още не са направени) трегерите са оставени. мисля си кухненските шкафове да са долнит в цвят венге, а горните бяло дърво. има ли някаква строга зависимост после масата и столовете да са в бяло ? Секцията в холната част искам да сложа зад естествен камък и да е бяла, дали ще стане хубаво, холната маса и тя ли да е бяла? Паркета и той да е светъл напр морска трева си харесах. а ъгловия диван да е внякой кафеникав цвят с светли възглавници. ще пусна примерна снимка. благодаря предварително.
здравейте, отново искам да помоля, защото така и не получих съвет камъните са сложени, дали ще отива на кухня с венге долни шкафове и горни бели, до трапезната маса бял трапезен скрин. държа на него и ако трябва цялата кухня ще я направя бяла. трябва ли да се спазва някаква цветова линия? снимки  бях пуснала на 17 страница.

Разгледах картинките. Направете  кухнята бяла,  недейте с венге. Изберете много хубав интересен плот за кухня - може и естествен камък, нека той да ви е акцента, и да не тежи кухнята на балкона. Нека поизчезне. И вече бягайте от  кафявото  в дивана - може да  е лилав, сив, тъмнозелен, нека да е свежо и леко.




Виж целия пост
# 281


Според мен стойте по далеч от розовото - то само ще си дойде с играчки и други.
Не разбрах -  и второто ли ще е момиче?
Опитайте със светлосиньо, светло зелено, бяло. Имате достатъчно дървесно вече - което е  уж топло по принцип - може да  балансирате със сладки светли  хладни цветове. Нека има една основна завеса бяла. Ако искате  две по две стените - срещуположно могат да са различни цветове.
Благодаря Ви за отговора!   bouquet Честно казано, много ми се искаше лилаво или розовко, но наистина ще стане много шарено  ooooh! . Второто също ще е момиченце  Crazy. Поздрави!   bouquet
Виж целия пост
# 282
Нивиана здравейте! Имам нужда от съвет и изобщо дали концепцията ми е добра Thinking Очакваме първото си бебче-момиче Heart Eyes,стаята която ще е детска е 12 кв.м ,малко малка Embarassed. Решихме стените да са с комбинация от тези тапети- http://www.e-domko.bg/product/3426-8752-42-tapet-hartiia-springtime-3.html http://www.e-domko.bg/product/3428-8753-41-tapet-hartiia-springtime-3.html.

Аз имам много лош спомен от тези тапети. Първо са много лошо качество и трудно се поставят, направо се разтварят от лепилото. Аз бях решила да налепя в кухня на апартамент за под наем, но нали съм много умна и прецених на око колко ролки ще ми трябват - от райе и зелено едноцветно, впоследствие се оказа че са ги спрели от производство и имаше само от десена на цветя - стана невъобразима шарения - свалих тапетите, шпакловка и латекс и мирясах Simple Smile
Ще видя дали имам снимки от опита, бях налепила райетата хоризонтално, като бялата ивица беше последна към тавана и това е ок при положение, че не е идеално прав.
Виж целия пост
# 283
Нивиана,благодаря за съветите.   bouquet
Виж целия пост
# 284
Демоде или скучни ли са изцяло белите стени и тавани?
Нито демоде,нито скучни.У дома е така.Скоро дойде един познат и ахна като влече,каза,че у дома все едно грее слънце и е празнично.))))
Аз пък друг освен белия цвят не мога да понасям около себе си. Особено стени. Само една стена ще направя с красив тапет за разкош. Цветът ще е в текстила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия