ама не се впечатлявах,а в последните години като си ходя в Плевен,същите тези приятели ми казват Лейди Гага
Най мразех баща ми и майка ми като излязат да ме прибират и да се провикнат :Герганоооо,лошо ми ставаше. В училище ми казваха Гери,сега също.А моят мъж ми казва Гера,хаха малко ми звучи като баба Гера
Дано си ги харесват,пък и да решат да ги сменят-тяхна си работа.
На който му е интересно има го в нета. 



, почти не плака и не беше много кисела през останалата част от деня.
Тортата ти е невероятна, мммммммм

) сега няма и половината, та се разходихме хубаво 
) но пък сега много си го харесвам. Иначе са щели да ме кръстят Маргарита, но сестра ми е настояла бебето да се казва Мартина. А малката дано да си го харесва, когато порасне и се надявам, че лесно ще си научи умалителното - Маги

наистина е хубаво името да е хубаво
но това, че на родителят му харесва, не значи и че на детето един ден ще му хареса

(Примерна майка съм
Айде утре бягай малко да си починеш в МОЛ-а


Бавно но славно ще се научи че и пюрето е за ядене 
Някой път пак
Препоръчани теми