Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 22 127
  • 731
# 570
Момичета, исках да ви питам, понеже днес дадох за трети път картофено пюре и като тръгне да плаче се задавя с него, вашите деца давят ли се и какво правите като се задавят. Страх ме е да не му попадне в трахеята и да не се изкашля като хората. Sad
Виж целия пост
# 571
Хубава и интересна тема това с имената,умрях от смях с вашите истории.Имам приятелка Станимира,близките и  викат Станче,а приятелите Мира,та който какво му харесва.
Аз съм Гергана-много си харесвам името-хубааво българско.Като съм проговаряла и са ме питали как се казвам съм казвала: Гага,и до ден днешен приятелите ми от детството така ми викат,е имаше и асоциации-Гарга,Глигана -абе детска му работа hahaha ама не се впечатлявах,а в последните години като си ходя в Плевен,същите тези приятели ми казват Лейди Гага hahaha  Най мразех баща ми и майка ми като излязат да ме прибират и да се провикнат :Герганоооо,лошо ми ставаше. В училище ми казваха Гери,сега също.А моят мъж ми казва Гера,хаха малко ми звучи като баба Гера Joy  
Имената на децата ми са много хубави-ествествено Grinning Дано си ги харесват,пък и да решат да ги сменят-тяхна си работа.
Виж целия пост
# 572
silvi а защо даваш пюре като реве?
Това за Винету не е точно така.
Виж целия пост
# 573
silvi а защо даваш пюре като реве?
Това за Винету не е точно така.

В смисъл?
http://www.youtube.com/watch?v=7AYfV3TvkBU
Виж целия пост
# 574
Историята не е тази която описват в Ь. Ще ти я пусна после че Влади вика. Ник пък на буквата Ь и казва БТВ. Върви обяснявай. Ние свалихме температурата. Остава да мине Ушото.
Виж целия пост
# 575
И аз много си харесвам името, надявам се някой ден и Габриела да си харесва нейното.

Мартичка можеш ли да споделиш интересна книга/статия/сайт за захранването. Ако искаш на лични. Нещо попадам на едни и същи неща, повечето от които само изясняват разликата във видовете захранване.  Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 576
Историята не е тази която описват в Ь. Ще ти я пусна после че Влади вика. Ник пък на буквата Ь и казва БТВ. Върви обяснявай. Ние свалихме температурата. Остава да мине Ушото.
Аз гледах това и това преразказах, пък и не е чак от такова значение. Crazy На който му е интересно има го в нета. Simple Smile
Бързо да се оправя Влади.
Виж целия пост
# 577
Здравейте момичета Wink
Да споделя ние до къде сме стигнали със захранването. Аз може и да не съм разбрала, но още от самото начало и смесвам пюрето /като започнах с картофа след това новата храна която въведох беше моркова и него го комбинирах с картоф, така направих и с тиквата/, сега ще и ги редувам всеки ден различна комбинация, че като свикне с едното после на другото му се мръщи и не го иска, а преди това го е яла с удоволствие  ooooh!
Не знам как ще сме със заместването на цяло хранене, явно няма да е скоро, а и аз не бързам де, че сега изяжда горе-доло по половин бурканче, ама после пак си търси цицата, дали не и е много само не знам, да не стане някое разширяване на коремчето само  ooooh!
Вчера ни биха ваксините и ги понесе геройски  Party , почти не плака и не беше много кисела през останалата част от деня.
При нас е много студено и снеговито и май няма да се излиза тези дни никъде  Sad

И друго исках да пиша ама забравих  Whistling
Виж целия пост
# 578
Мартичка можеш ли да споделиш интересна книга/статия/сайт за захранването. Ако искаш на лични. Нещо попадам на едни и същи неща, повечето от които само изясняват разликата във видовете захранване.  Предварително благодаря.
Книга, не. Мога да ти подаря една, но за мен, не струва  Laughing
Във форума има много теми, ако седнеш да ги прочетеш, мисля ще ти се изясни всичко. Има си основни правила и насоки които се спазват, но е важно да се водим по детето, да не го насилваме и настояваме. И да не се бърза, стъпка по стъпка  Laughing Ето една например http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=609741.0
Да се редактирам малко, тази тема е 32 подред, хубаво е да се прочете доста назад.
Виж целия пост
# 579
Simple Smile
Виж целия пост
# 580
Поколоко, ЧРД! Живи и здрави да сте цялото семейство и много любов и разбирателство в къщи ти желая!  nbirthday Тортата ти е невероятна, мммммммм eat
Виж целия пост
# 581
Поколоко, ЧРД - много здраве, късмет и хубави моменти   bouquet
Сутринта осъмнахме с 12см сняг (поне така каза Емо Чолаков  tooth ) сега няма и половината, та се разходихме хубаво  1stroller
lina_bs, преди и аз не си харесвах името (като теб, Адашче  Hug ) но пък сега много си го харесвам. Иначе са щели да ме кръстят Маргарита, но сестра ми е настояла бебето да се казва Мартина. А малката дано да си го харесва, когато порасне и се надявам, че лесно ще си научи умалителното - Маги  Heart Eyes
Рошли, експерименти правите с млякото, а  hahaha  hahaha  hahaha
Скай, е много е готин Нико. А Владко бързо да му минава ушенцето.


Виж целия пост
# 582
Уф, ама верно много пишете  ooooh!
Имахме гости ... Рошли и Ивчо ... голяма игра, голямо дърпане падна  Mr. Green

Прочетох много интересни  и смешни истории за имената  Joy наистина е хубаво името да е хубаво  Wine Glass но това, че на родителят му харесва, не значи и че на детето един ден ще му хареса  Mr. Green както при мен например, но каквото .. такова  Crazy

Скай ... много е сладък Нико  Heart Eyes


Фейт на никакъв мол не съм  Tired  (Примерна майка съм  Mr. Green )

ехехехехехее ...  Mr. Green Hug Айде утре бягай малко да си починеш в МОЛ-а  Mr. Green


Силви ... ако наистина реве, не я насилвай да яде ... трябва да е спокойна  :hug : Изчакай някой друг ден и пак пробвай. Ние днес пак хапнахме картофче /5 ден/ и утре ще го смешам с тиква  Mr. Green


Ххехех Милена ... що нещеш крава на терасата  hahaha


И да кажа, че тук времето днес отново беше пролетно и едно слънцееее  Mr. Green ... чак ме хвана яд, че нямахме количка  Tired


Виж целия пост
# 583
Мартичка можеш ли да споделиш интересна книга/статия/сайт за захранването. Ако искаш на лични. Нещо попадам на едни и същи неща, повечето от които само изясняват разликата във видовете захранване.  Предварително благодаря.
Книга, не. Мога да ти подаря една, но за мен, не струва  Laughing
Във форума има много теми, ако седнеш да ги прочетеш, мисля ще ти се изясни всичко. Има си основни правила и насоки които се спазват, но е важно да се водим по детето, да не го насилваме и настояваме. И да не се бърза, стъпка по стъпка  Laughing Ето една например http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=609741.0
Да се редактирам малко, тази тема е 32 подред, хубаво е да се прочете доста назад.

Марти, благодаря, вече започнах да я чета. Имам чувството, че хубава книга може да излезе, ако се съберат статиите от бг-мамма. Simple Smile
Виж целия пост
# 584
Момичета, исках да ви питам, понеже днес дадох за трети път картофено пюре и като тръгне да плаче се задавя с него, вашите деца давят ли се и какво правите като се задавят. Страх ме е да не му попадне в трахеята и да не се изкашля като хората. Sad
Аз не му давам като реве. Или го чакам да се укроти или спирам да му давам пюре. Така вчера ме бойкотира с рев и изяде 5 лъжици и спрях да се опитвам. Днес му хванах цаката и изяде около 30 мл. Ще видим утре как ще е Simple Smile Бавно но славно ще се научи че и пюрето е за ядене Simple Smile
Днеска заведох Ивчо да се учи от Пламката как се пълзи, но нямаше голям ефект Simple Smile Някой път пак Simple Smile
Поиграха си децата ако така може да се каже (лежаха на едно килимче) Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия