


/ и да дам малко мнение по нея 

като видях торта и си мисля - това суджуци ли са отгоре 

половин час чета постта на Августа и не мога да го разбера,чудя се каква е тази игла с торба??
така е,като спя още
Времето днес отново е слънчево, та май ще се хайманосва 

е нееееееееееее
направо съм се наспала днес 
много обичам канела 
и ние имаме такъв, но на Чиполино 





Да ви кажа какво става- събужда се Томи с кашлица, ама направо се дави... и аз си викам:" Ооо, я по-добре да го заведа при педито, за всеки случай". Обаче тя пък заминала за София и я замества някакъв си д-р Пенев. Отиваме при него, той преглежда Томи иказва:"Болен е! Има червено гърло! Аугемнтин!" При което аз му казвам, че не искам да давам антибиотик на 5 месечно бебе и той отговаря:" Ами аз го изписвам, вие ако искате го давайте, ама да не стигнем до инжекциии... и освен това е трябвало още от третия месец да го захраните това дете, защото до годинка ще му падне много хемоглобина?!?!?!?" При което аз си грабнах детето и беж при др. педи- оказа се, че Томи има леееко зачервено гърло , а кашлицата му е от секретите, които се стичат в гърлото... Сега даваме Стодалче, витамин Ц и пръскам Стеримар, и вече сме много по-добре





Препоръчани теми