

нищо ли не успяхте да скубнете все пак 
Ако е като зетчето ви
дори когато вече подавам шишето продължава да реве ... още в транс докато зацепи какво става 
важното е, че вече сте добре 



Гадното е, че ви се е случило и както писа с тая наша здравна система 
, дано поне не кажат, че има нужда от друга интервенция, че ще гръмна някой
Докторката ми каза, изобщо да не се занимавам със здравна каса, ами само платено, че иначе си обричам детето само на мъки (то чакане и грешни диагнози). Аз все гледам на частно да си заведа детенцето, ама те пък едни лекари.... Ей, Софиянци, то всичките доФтори, които са читави, все при вас бееееееее, няма един за хубост и цват при нас 

Много ти е пролетна тортата с тия теменужки 

И ти пожелавам малкото съкровище да е добре и да няма никакви проблеми
със сока на киселите краствички
Ай да ни е честито 
успя да си оближе пръстите
добре, че нищо му няма на детето 
стискам палци


Сигурна съм в добрия край на вашата одисея
Видях килимчето, благодаря, даже го намерих и в продавалника
Нищо и няма на Алекс, не се тревожи 

Много хубав Борис 
Бойци сте вие, железни 
Нали си имам най- големите съкровища, то другото се оправя
Нали ми тежеше, че исках да разпитам Сисито, че тая неизвестност ме мъчи
Препоръчани теми