Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 22 127
  • 731
# 660
A Нубче, твойта закуска не върви. Много скромно. Днес е неделя и сме гладни! Laughing Laughing Laughing




Хахаха, нали сме на диета, аз затова  Laughing да не се ядосват другите  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 661
Да, ама аз съм в почивка! Joy Joy Joy
Беше ми намаляла доста кърмата и сега почивам. Така, че наистина изпратих ММ да ми прави богата закуска, а аз с децата съм леглото още. Голям кеф! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 662
Добро утро!

Ками, супер закуска, с удоволствие бих закусила с нея, тенкс  Hug

Айде и от Нубчето кафето , колко му трябва на човек да живне.

Закуски и солени нещица не ми действат изкушаващо, но... тортите, ех, тортите... слаб ми е ангела  Laughing

Флайбъл, ако изглеждах като теб, само торти щях да ям  Laughing Браво на Дария  Hug

Августа, това с черната ряпа редовно го ползвам за Константин, много му помага. Сиропи за кашлица никога не съм купувала, много съм против тях. Бързо да преборваш болестта  Hug

Ева, много се смях с твоя преглед. С което ме подсещаш, че имам отчайваща нужда и аз от очен лекар и очила.

Априлската ваканция като си взема дечицата и като забегна 10 дена при мама, ще имам време и за лекар, и за фризьор, и за козметик, за всичкооооо.  Тази сутрин така съм яхнала метлата на съпружеското тяло, че до довечера може и да ме гледате по Ер малък  Mr. Green (Скайче, много яко го е измислил Нико, крадвам си го  Heart Eyes)

Поколоко, само така, с вяра и борба, няма се даваш  Hug Пламко има нужда най-много от твоята усмивка  Hug
Виж целия пост
# 663
Добро утро  Hug
Ние днес станахме в 5,30  ooooh! така че благодаря за закуската и за кафето  Flutter
По темите не мога да се включа, че тази седмица ви следя мноооого по диагонал, нещо все не остава време
Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 664
Поки, стиснати палчета и от мен!  Hug

Добро утро  Heart Eyes

Скрит текст:


Няма само да ми се фукате  Crossing Arms  Joy
Виж целия пост
# 665
Хаха добре се е получила за "каквото намерих" Hug Много обичам шоколад с портокали. За съжаление аз само с един безмлечен кисел мога да се похваля.
Виж целия пост
# 666
Много спите ей, ето закуска и кафе от мен

...  Mr. Green ми който има спящи деца, шИ спИ  tongue

Заспахме в 19,30 до 22,00 после едно бързо мляко и  в 23,00 като откърти та чак до 7,30  Shocked после пак едно бързо мляко и още час спанак  Mr. Green Не мога да се оплача ... добре си поспахме с ММ   Mr. Green

Сега трябва да чистя къщата ... а така да ме мързи  ooooh!

Мерси за закуските и кафетата  Heart Eyes


Лъкич ... тортата изглежда мнооого добре  Crazy жалко, че не харесвам шоколадови .... иначе не бих и простила Mr. Green А за кг не ми се говори ... цели 10  bambam running

Августа ... много полезен линк ... ще го имам напвпредвид  Hug

Поколоко ... взимай детито и беж към Софето ... наистина доста време чака  Hug
Виж целия пост
# 667
Сега трябва да чистя къщата ... а така да ме мързи  ooooh!


Емиии,така е.Тия дето са станали като мен от ранни зори сме ошетали и наготвили  smile3534
Виж целия пост
# 668
Добър ден.Ние снощи като заспахме в 20.30 сутринта в 6 бяхме станали с едно бързо ядене в 24.Сега пак спи от 9.30 и не ми се мисли следобяд какво ще правим.Добре,че поне засега времето е с нас и не вали и май ще поизлезнем като се наядем стига да не завали нещо.
Миленка аз не се сърдя,ако искаш да ти дам свеки за 2-3 дни във вас и ще видиш за какво иде реч.То това не е първото,което искаше да му даде.Тя от кога е замрънкала,че ММ го била захранила с кисело мляко още от родилния,ама аз пак я отрязах тогава,че няма да е по нейната.
Лъки,тортата е супер.Ама с това сладко скоро няма да се отслабне.
Мерси за закуската и кафето.
Аз изпрах и прострях дрехите на дребен и май ще взема да изчистя докато спи,че после да хайманосваме.
Виж целия пост
# 669
Сега трябва да чистя къщата ... а така да ме мързи  ooooh!


Емиии,така е.Тия дето са станали като мен от ранни зори сме ошетали и наготвили  smile3534
Oh, и мен ме мързи, ама се хванах вече;))) Най/мразим баните да мия  #Crazy
Виж целия пост
# 670
Опа ние сме будни вече и се наакахме.Сега отиваме да се мием и ще ядем и хайде навънка докато не ни е изиграло времето.
Виж целия пост
# 671
Сега трябва да чистя къщата ... а така да ме мързи  ooooh!


Емиии,така е.Тия дето са станали като мен от ранни зори сме ошетали и наготвили  smile3534
Oh, и мен ме мързи, ама се хванах вече;))) Най/мразим баните да мия  #Crazy

 Mr. Green оооо на нея миналата седмица и видях сметката ...  Mr. Green

айде .... запретвам ръкави  ooooh! и до после  Mr. Green


Я кажете - прибраха ли ви се коремчетата  Rolling Eyes мето още стои все едно съм в 5-ти месец, а кото хапна отивам на 6-ти  Joy много ме дразни и направо не се понясам  Crossing Arms правя уж коремни, но нямам търпение може би и не виждам ефект за сега .... Искам си плоското коремче вечеееееееее  Tired
Виж целия пост
# 672
Здравейте. Включвам се много щастлива днес - моят мъж е рожденник-юбиляр, а снощи станахме леля и чичо на момченце - 3,200 и 52 см.  newsm44 Да са ни живи и здрави и двамата мъже и много късмет  Heart Eyes Чувствайте се почерпени кой с каквото обича, че така и не се научих да качвам снимка  Blush
Признавам си, че не съм чела - утре ще наваксам, а сега отиваме да празнуваме   bigdance2

Виж целия пост
# 673
Оооо Лъкич тортата е божественярска Grinning Задължително ми прати на ЛС как я направи.Аз току що направих мляко с ориз по желание на баткото,това се дояло.Днес това ще ми е,мъж ми ще готви основното и ще извежда децата,аз съм  pletka
Чики честито лельо,живо и здраво да е.Честит юбилей на мъж ти,много да го слуашате с Маги.
Виж целия пост
# 674
ЕЕ Чики честито! Както се казва никой не обича децата така както лелите им. Много да го глезундриш малкия мъж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия