




)
Пламко има нужда най-много от твоята усмивка

така че благодаря за закуската и за кафето 



Много обичам шоколад с портокали. За съжаление аз само с един безмлечен кисел мога да се похваля. 


жалко, че не харесвам шоколадови .... иначе не бих и простила








и до после
много ме дразни и направо не се понясам
правя уж коремни, но нямам търпение може би и не виждам ефект за сега .... Искам си плоското коремче вечеееееееее
Да са ни живи и здрави и двамата мъже и много късмет
Чувствайте се почерпени кой с каквото обича, че така и не се научих да качвам снимка 

Задължително ми прати на ЛС как я направи.Аз току що направих мляко с ориз по желание на баткото,това се дояло.Днес това ще ми е,мъж ми ще готви основното и ще извежда децата,аз съм
Препоръчани теми