Планували ли сте кога ще пътувате?

,да не дойде кака ви да ви покаже какво значи килограми в повече


няма да я направя пък, хихиих ...то само изкушения в тоя сладък форум
да почерпиш ей 
За дърта маруля съм вече 6 точки:)
До сега лъсках като ПИпИляшка в нощта преди бала... 
Живи и здрави де 



виж как по точно описа и моя
не може така 


да не живеете в мезонет 

от утре почваме само тиквичка 




Извинявай 
Ти ако си дърта маруля, аз ква ли маруля трябва да съм
За кашата - можеш да почнеш с оризова. Първите са важни да са без глутен, че той се въвежда по-късно и безмлечни също така.

Мале, верно е за убиване тази жена.
, само се яде, амаха. Да отиват на работа и училище, че да си почина малко
Цикльо свърши сравнително кратък и напълно безболезнен , а кърмата да доложа че не е намаляла и с грам
За фигурата след раждане аз явно съм от късметлийките на които коремите се прибират с шоколад и торти
Айде утре на спокойствие повече 
Препоръчани теми