наистина си късметлийка . Моят корем е все в 6-ти постоянен
Правя коремни преси (не особено редовно
) и не се прибира. А за МЦ да не говоря - болезнен и обилен, въобще не се е променил
Чувствам се прецакана
Днес реших първо да й дам да цокне малко и после пюрето. Така мина по-леко. Но още не е стигнала грамажа за 1 хранене, все още яде пюре по около 10 лъжички. Да заменя ли картофеното пюре с картофена каша? 
викам аде ще изчакам да не си пришпорвам коремчето, ама сега ко стана ... то ще ме пришпорва, щото лято идва ... не може така
ааамааахаааа
а ММ не ще да излиза сам с дребното
вашите разхождат ли ги ....
Тя Маги само спи в количката та проблем никакъв.Спомням си обаче с Павел в началото все го карах да излезе неискаше,вика къде да ходя,то навън само майки
ми викам с тях бе,кво толкова
Сега вече му е все тая майки ли са или бащи.
Ще изчакам наистина с няколко дни.
Вчера й взехме бънджи с музикално табло отпред и емного щастлива, подскача, върти се-кеф голям.
Вчера й взехме бънджи с музикално табло отпред и емного щастлива, подскача, върти се-кеф голям.
Вчера й взехме бънджи с музикално табло отпред и емного щастлива, подскача, върти се-кеф голям.
, ама той щото спи в количката, а в къщи не иска да го гледа 
, а това бънджи не беше ли след 6-ия месец
А ина малката й харесва
Вчера й взехме бънджи с музикално табло отпред и емного щастлива, подскача, върти се-кеф голям.
ама как се казва, не знам

, ама той щото спи в количката, а в къщи не иска да го гледа 
, а това бънджи не беше ли след 6-ия месец 
Завиждам ти 
Препоръчани теми