в този сайт има такива продукти...или поне така пише
ние по-невежите попиваме всичко с интерес 
дано все така да я караме.
Иначе за ортопеда и на нас ни даде тогава направлението без да я ритам 
Прочети в нета да видиш кога се въвеждат. В тази таблиза днеска дето я коментирахме също пише 

Ако някой знае да свирка
Кажи й, казала майката на ММ, да сложи масълце така в повечко в пюрето и да рендоса едно морковче
С кеф да слушаш съвети
С кеф да слушаш съвети 




важното е да се открие най-подходящия, аз и с Чико за 9лв нямам проблем, но ми се искаше да пробвам нещо ново....само, че тази А-дерма докато свърши ...ще стане лято
ползвам я само за дупето
за тяло имам друго 
страхотен
печели класацията за пръв пролазил
Иначе за ортопеда и на нас ни даде тогава направлението без да я ритам 
бъзикам се 
, май имаше една майна дето с големия корем ходеше да покорява тепетата, хихихи. 
дано малкия да поспи повече, че заспа чак в 23.30 , а сега се лакирам и лягам и аз в кревата, че то време за закуска ще стане след малко 


Иначе за ортопеда и на нас ни даде тогава направлението без да я ритам 
бъзикам се 
не я ритам
Питам я

Ние имаме едно ставане в 1 часа, та преди малко се излюпихме вече
Играем си с дистанционното 

Препоръчани теми