като първо желание сме посочили ОДЗ "Вълшебство'....но си мисля че ще ударим греда! Живеем в Княжево.



.Първо-немски не разбирам,дори английски да беше обувки винаги меря.На синът ми винаги съм му мерила обущетата,като купувам.Номерацията на различните марки се разминава понякога,т.е. доста често.Трето-нямам карта за плащането.лелее,колко аргументи само
.Първо-немски не разбирам,дори английски да беше обувки винаги меря.На синът ми винаги съм му мерила обущетата,като купувам.Номерацията на различните марки се разминава понякога,т.е. доста често.Трето-нямам карта за плащането.лелее,колко аргументи само
На ръст е пораснал с 2, 5 см от меренето през декември, вече е 77,5 см, а другите мерки са: глава - 47,5 и гърди -50 см. След тази ваксина ни останаха още две - синфлорикс другия месец и през септември - последния пентаксим, нали бяхме малко изостанали
Мен лично ме е налегнало някаква странно състояние. Нищо не ми се прави, всичко ме отегчава и губя интерес за нула време. С ваксините и ние сме позакъснели. Синфлориксът предполагам, че ще го поставят края на март, ако е здрава. Пентаксимът ще е края на юни. Иначе Лили е 11.600-700 някъде. Височината не знам колко е точно, но сякаш доста се издължи. Тегля я вкъщи на нашия кантар, че при личната отдавна не мога да се справя с нея. Следващият път мисля, че направо права ще и мерят височината. Поне с кака и беше така. 
И аз от време навреме изпадам в такива настроения, но гледам бързо да ги преодолявам
Може би защото още ходи леко патешки знам ли.Ние също отложихме ваксините за април да мине малко грипавото време.

Препоръчани теми