Заплатата ми беше мн по-ниска в сравнение с тази на мои колежки от университета. Сега ще се надявам да нещо по-добро, трябва да вярвам, че ще се получи
Заплатата ми беше мн по-ниска в сравнение с тази на мои колежки от университета. Сега ще се надявам да нещо по-добро, трябва да вярвам, че ще се получи
Назначили са ми заместничка преди 2-3 месеца и сега директно ми казаха, че заради мен ще оставят жената без работа. Ами аз какво да правя, все пак не се връщам от амбиции за кариера, а защото вече не се издържа на една заплата. Както и да е, връщам се от втората половина на май, пък да видим какво ще става.
До миналата седмица Борис беше пламнал от този дерматит, голяма мъка. Хомеопатката даде лекарство и обривите изчезнаха, обаче се започна със сополите. Каката и тя да не е по-назад се разкашля и след 3 дни на ДГ отново е у дома. Вчера пък бяхме на УНГ и й откриха възпаление на 3-тата сливица. Вече глъвата ми гръмна на кой какво да бутам в устата или в носа. Наоплаках ви се, извинете, но това е нашето обичайно ежедневие напоследък.

/лекинко ще ме принудят да си подам молбата
-пожелавам ти успех,дано намериш добре платена работа,пък и да не е по специалността,не знам все си мисля,че пазарът на труда е по-благоприятен за София
А тъй наречените интервюиращи по принцип нямат право да задават въпросчета от този тип, най-малкото от страх да не им се направи неочаквана проверчица от представители на Комисията за защита от дискриминация
.Много досетливо и любопитно това дете.Разнася едно столче и си го слага,където иска да се качи и да види какво има-маса,мивка,печка.С нея трябва да имам очи и на гърба.Ще направи беля някой ден.
.Много досетливо и любопитно това дете.Разнася едно столче и си го слага,където иска да се качи и да види какво има-маса,мивка,печка.С нея трябва да имам очи и на гърба.Ще направи беля някой ден.
И ние сме започнали да се оглеждаме за подходящо жилище, защото нашето малко апартаментче ни отеснява все повече с всеки изминал ден и определено за двама си беше ок, но за трима пространството не стига
.Много досетливо и любопитно това дете.Разнася едно столче и си го слага,където иска да се качи и да види какво има-маса,мивка,печка.С нея трябва да имам очи и на гърба.Ще направи беля някой ден.
И аз уж не го изпускам от поглед, но той е много бърз и все ме изненадва с някое свое действие. Сега се научи да отваря шкафовете на секцията и почна да вади нещата от по-долните рафтове....време е за пренареждане
-стискам палци за жилището ви
-били споделила,ако мислиш че не е редно -може и на лични,как се стигна до покупката,в смисъл вид кредит,цена,комисионна на агенцията,т.е всички онези малки подробности,извинявай не е от любопитство
Препоръчани теми