Термометър за ухо

  • 4 475
  • 16
# 15
Бих искала и аз да споделя опит с термометрите за ухо...имаме същият който дамата пуснала публикацията иска да си закупи на АЕG и смея да твърдя, че е пълен боклук, за нищо не става. Детенцето ни беше болно, имаще 38.3 като го измерихме с електронен и с живачен, а с въпросният модел беше 35.5. Само може да си извадите изводите. Най-добре е да не ти се налага да използваш какъвто и да било и дечицата ми да са здрави Wink
Виж целия пост
# 16
И ние имаме за ухо - не отчита правилно. Баткото като беше бебе имаше и термометър като биберона - същата работа беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия