Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
-
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за грижи за новородени, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за прегледи при лекари, които се споделят в дискусията?
а да не говорим и че не иска да св уригва 
Та снощи от тия НОПАР спа спокойна , е вярно че се свиваше на сън то пък няма как , ама поне си спа и не е плакала , даже пропуснахме нощното хранене
Дано да продължи така и за напред да е спокойна от тия капки , че много кофти с тия колики
, пожелавам на всяка от нас такова спокойствие като нашето. 
. Успокоявам се с това че първият път имах 7 см разкритие без котракции, после ми почнаха. Ще видим тази седмица на консултацията какво е положението.
!