Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
-
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за грижи за новородени, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за прегледи при лекари, които се споделят в дискусията?
! Как сте?
. Резултатите са доста добри и докторката ни е доволна от нас.
момичета, малко смешен въпрос - това изписването да не е някакъв особен ритуал с традиции? В смисъл - носят ли се някакви попочерпки и подаръци за лекарите, сестрите? Моят мъж като се роди малката им донесе бонбони и количка и толкоз.. тъй милото и нон стоп на работа и оттогава идва за по час наобяд да ми види... почива чак в неделя, на изписванито.... ние сме в частна клиника, ако това изобщо има отношение към въпроса... аз на моята лекарка, която и ме следи и ме оперира, ще й подготвя подаръче, но нещо специално и няма да е готово сега....
Но наистина е така бебчето наистина може да ака и това не е хубаво , защото се мъчи .. И много ми е интересно как ще ти кажат тоновете са ''горе-долу'' , що за хора са това
Според мен както ти е казала и консултирай се с лекар , и ако трябва да се вземат мерки !! Дано всичко е наред , пожелавам ти всичко да мине благополучно и да ни се похвалиш със здраво бебче съвсем скоро 
старая се да не се паникиосвам...
