Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
-
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за грижи за новородени, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за прегледи при лекари, които се споделят в дискусията?
Ники вече суче доста по-лесно и прави паузи от 4 часа понякога, пръстчетата му станаха пухкави и има по дупето мръвка
Ако някой иска подробен разказ - нека ми пише на лични и ще опиша стъпка по стъпка всичко..
Мисля си да го съчетая с ходенето за еднократната помощ при раждане, ама тя пък дали имаше срок? Да не би да е късно като отида след месец?
за жалост. По-точно за радост, де, че с 2 деца ако разчитах на тия 30лв..... 
?
Матката е напълно възстановена , изследванията ми са СУПЕР , док. ми вика : Ти все едно не си раждала
) .. Пита ме слуша ли бебето викам : ДА с двете уши направо
, викам давай да я връщаме малко в корема да се наспя и пак ще я вадиме
, той вика : Е то така ако ставаше