Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
-
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за грижи за новородени, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за прегледи при лекари, които се споделят в дискусията?
))
. Иначе и ние използваме Памперс Премиум. Пробвахме и Ню бейби, но Премиум повече ми харесват.

Трябва да се вземам в ръце, ама пусто сладко... и това висене у нас, без движение, оказват влияние.
Обаче имам някакъв спомен, някой беше казал, че запичат. Но нямам преки наблюдения. 
! Ние от вчера сме на Саб Симплекс и ме е страх да се похваля, че да не чуе дявола. В 18ч му дадохме първите капки и цяла вечер не сме имали колики. Вечерта си лежа кротичко, изкъпахме се без да плачем и си заспа съвсем нормално. Тази сутрин поплакахме малко, но бяха слаби колики, а и ни се спеше и може би затова бяхме криви