Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
-
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за грижи за новородени, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за прегледи при лекари, които се споделят в дискусията?
!
.
.
..... така стигнах до извода, че не би трябвало да се водя от някакъв точен график. Какъв е смисъла да давам капките преди или след кърмене ако по това време бебо няма колики!? Та нали въпросните колики се предизвикват от образуваната пяна в коремчето на бебо и затова трябва да се дават. Е да, ама преди или след ядене, бебо не плаче. Значи тогава няма пяна и е малко излишно да давам лекарството тогава. От вчера реших да го давам щом бебчо заплаче и му започнат коликите. Искам да ви кажа, че ефекта е поразителен
! Май напипах каква е рецептата. Обикновено става така - бебчо надава вой за папкане, нахранваме се, сменяме памперса и след няколко минутки идват лошите колики. Точно тогава давам капките и веднага след тях давам бибата. Малчо се успокоява веднага и дори заспива. От вчера спим спокойно и през деня
. Та това е моята рецепта!
и даже преяжда понякога.Саб Симплекс давах на каката като бебе,но Еспумизана по-добре и действаше.
,само че кака и тя е свикнала да я гушкам от време на време и прави пазарлъци,,Мамо като заспи бебето ще ме гушнеш ли ''
не ще отшише, реве,отвикнала е ,ни чай ни вода...трябва с лъжичка,от биберона на шишето и се гади.
, аз почиствам по 2-3 пъти на ден нослето , пръскам ФР и с клечка за уши почиствам
а стрийте просто няма какво да коментирам знам нямат махане
и аз така започвам - когато я заболи, тогава... в края на краищата коликите не са болест, а моментно състояние, за което си трябва лекарство на самия момент, а не превантивно...
. А съм със секцио и май ми е рано за коремни преси, да не говорим за диети, защото кърмя... купих си някакви ластични гащи, пробвах ги две седмици след операцията - заболя ме операцията и се отказах... днес ги сложих пак - май съм ок... ама не знам дали да чакам чудеса от тези гащи... иначе за спорт мислех да започна на първо време да започна да ходя на плуване, ама поне месец след операцията.
(
, сега и с количките
като почнем по цял ден насам натам и това ще допринесе и така 