Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли надеждна и официална информация дали училището към немското посолство е акредитирано от МОН, т.е. признават ли се дипломите му в България?
Има ли отзиви за началното училище „Ново поколение“?
Каква е концепцията на Начално училище „Ново поколение“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли надеждна и официална информация дали училището към немското посолство е акредитирано от МОН, т.е. признават ли се дипломите му в България?
-
Има ли отзиви за началното училище „Ново поколение“?
-
Каква е концепцията на Начално училище „Ново поколение“?
-
Има ли налична информация за българското-американско училище "Талант" във Варна?
-
Как да кандидатствам в Софийския университет?
Ние сменихме две държавни градини поради смяна на адреса и съм еднакво доволна и от двете - и като база, и като персонал, и като атмосфера изобщо. Лошата новина е, че и аз говоря за допреди осем години. Тогава сякаш всичко беше наред и нямаше и помен от тези неразбории с класирания за градини и начални училища, за каквито слушам в момента. Вярно, че за записване в първи клас мъжът ми застана на опашката в четири часа сутринта и не беше първи
Аз обаче винаги съм следяла отблизо как протича обучението на детето и наблягах силно на индивидуалната подготовка. Резултатът след седми клас беше повече от удовлетворяващ
Хем тогава не знаех за бг-мама. Знаех, но мислех, че е за бебешки работи