Ирландия 8 тема

  • 28 560
  • 742
# 45
Нем, ти нали уж много ти харесваше тук пък ще бягаш за два месеца....

Кой бяха от хубавото? Две месеца без мъж и деца......?!?!
Такава възможност не се пропуска в никакъв случай.  Laughing

От тоя пост на долу се почуства излишен  Laughing Laughing Laughing Joy
Виж целия пост
# 46
Хехе, Чоси. Ти замислил ли си се, ако жената ти и малката принцеса дойдат, как ще я карате лятото? А ако жената ти си намери работа, а яслата е затворена юли и август? После и ДГ, а след това училището? Детегледачка, жена ти да не работи два месеца, баба да дойде при вас....?
Гилти и Дзак са извинени, че нямат деца. Роси и Лем си имат баба целогодишно. Аз си имам баби в БГ.
Виж целия пост
# 47
Нем, всеки ден го мисля това. За момента няма вариант да дойдат дори лятото. Сигурно ако е късмет аз ще се прибера за малко да ги видя. Ако дойдат ще е като на почивка по - скоро. Все още нямам хубава и постоянна работа. Там където съм има много работа Май - Октомври  и Януари също е силен. Ама е сега съм 2 седмици у дома, а се очертава и целия месец да е така.
Докато не намеря нещо с чист доход   поне 1800 евро на месец няма как да си помисля, че ще дойдат.  Тези пари са малко за 3ма ама ще се оправим стига да намеря квартира като хората.
Виж целия пост
# 48
Аз ти пиша принципно за всяко лято....Няма в ДГ сборни групи като в БГ.
Аз седях сама с дете и бебе в София 10 месеца преди да дойда тук. Знам какво е. Нямаше кой да ми помага при работещи баби, освен лятото.
Ей затова оценявам всеки миг да съм сама, с книжка в ръка и да спя поне до 10. Wink
Виж целия пост
# 49
Сега разбрах да Simple Smile.  При жена ми няма изгледи скоро да се случи това  Laughing. Тя технически погледнато не е сама  ама реално се грижи за още 2 деца освен нашето в повечето време.
Виж целия пост
# 50
Къде сте всички тази вечер?
Някой от вас имат и повод да черпят, да не се ослушват, а да вадят пиенето.
Виж целия пост
# 51
И аз за това влязох да питам?

Някой да няма рожден ден та трябва да черпи ?
Виж целия пост
# 52
Незнам някой да има рожден ден.
Виж целия пост
# 53
Хахахахахахахаха... Joy
Ех, тая Гилти, ей! Laughing
Абе, още не е баш голямото черпене, ама айде едно мъничко черпене имате.от мен!  cheers

Иначе съм уморена - днес направо издъхнах от бач!  ooooh!
Така се бях разработила, че нямах време да стигна от едното, второто и третото място, та се наложи да ме возят единия път.  ooooh!
Но пък знам, че утре на обяд като почна да почивам, та чааак до понеделник сутрин. Laughing
Аз май не съм се похвалила - отървах се от оная оФФФФца - докторицата, и сега ми е много по- спокойно!
Заради нея бях намразила съботите, а и не само.
Но сега гледаме напред, всичко ще е ок. Wink
Виж целия пост
# 54
Е добре де за какво някой ще черпи тогава Simple Smile
Виж целия пост
# 55
Супер гнусен ден имах аз, радвам се, че свърши!!!


Чоси, идвай у нас, никой няма празник ама можем да те почерпим и без повод....все не си се напил ти тц тц...лудо младо дет'се вика...
Виж целия пост
# 56
Супер гнусен ден имах аз, радвам се, че свърши!!!


Чоси, идвай у нас, никой няма празник ама можем да те почерпим и без повод....все не си се напил ти тц тц...лудо младо дет'се вика...


Пия вече Simple Smile. Всички отидоха на една вила Simple Smile  и аз си пия сам у дома Simple Smile  Кажи къде и с какво да дойда ама утре вече Simple Smile. Да не се окаже, че и другите са някъде около вас. На някаква вила на 3 часа от тук.
Виж целия пост
# 57
Дзакиии, Дзаки, не сме случИли на държава ние с тебе, да знаеш! Mr. Green
До такъв извод стигам аз в една съседна тема. Mr. Green
Вместо да се отвеем някъде, дето да си живеем, без да работим и държавата да ни дундурка от люлка до гроб, ние се скъсваме да бачкаме.
Балами такива! Laughing
Виж целия пост
# 58
Дзак, ама тя Гилти написа, че някой трябва да почерпи аз  за това питам просто  Cry  Laughing
Виж целия пост
# 59
Дзакиии, Дзаки, не сме случИли на държава ние с тебе, да знаеш! Mr. Green
До такъв извод стигам аз в една съседна тема. Mr. Green
Вместо да се отвеем някъде, дето да си живеем, без да работим и държавата да ни дундурка от люлка до гроб, ние се скъсваме да бачкаме.
Балами такива! Laughing

Абе  познавам вече няколко българи дето и тук държавата си ги дундурка се едно са с пелените още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия