Ирландия 8 тема

  • 28 560
  • 742
# 30
Почти 2 месеца почивка!  Нема ли а ти писне а  Laughing
Виж целия пост
# 31
Дзаки, заповядай, пък ако трябва, ще спим поетапно - малко аз, малко ти!  hahaha
Но безкрайно ще се радвам да те видя! Hug
Даже може да си спретнем една среща форумска на Океана! Wink
Какво ще кажете?
Виж целия пост
# 32
 Дам ще наглася аз един уикенд, аз ти и Гилти там някъде по средата ще се съберем да си похортуваме на чаша вино Simple Smile


Чоси, аз ще дойда сама бе....нали е почивка...за какво ми е Джон  hahaha по скоро ти можеш да дойдеш насам...нали искаше да гледаш...то тук не че има нещо много за гледане де, ама ще ти измислим Simple Smile  за едно място се сещам в момента http://www.marblearchcavesgeopark.com/ и е само на половин час път от тук  bowuu

Нем, ти нали уж много ти харесваше тук пък ще бягаш за два месеца....
Виж целия пост
# 33
Немирница мерси много за линка   bouquet
Виж целия пост
# 34
Абе то и ние за лятото си правим разни планове ама де да видим.
И ние искаме да пообиколим малко из Ирландия, нали сме мобилни. Mr. Green
Виж целия пост
# 35
лимерик май е точно по средата, нищо че няма море.
Виж целия пост
# 36
Да, и Лимерик става, за 2 часа съм там.с автобуса. Simple Smile
Виж целия пост
# 37
Нем, ти нали уж много ти харесваше тук пък ще бягаш за два месеца....

Кой бяха от хубавото? Две месеца без мъж и деца......?!?!
Такава възможност не се пропуска в никакъв случай.  Laughing
Виж целия пост
# 38
Нем ти нали почна работа? как така 2 месеца отпуска. Не съм случила на фирма аз и това е.
Виж целия пост
# 39
Еееее баш у Лимерик ще ме пратите сега, при бившия  ooooh! Аз ще мина да взема Джу и ще се отнесем при Гилти...Джу ти не си ли по наблизо до Лимерик...от тук до Дорадойл, което си е ЛИмерик направо е 2.45 мин...пък аз къде съм по средата на нищото....Ще го измислим като наближи...Гилти ти си в Бг обикновено август-септември ако не се лъжа...значи преди това ще е...само да не е студено  Hug


Седмица две по как да е ама два месеца....май не си случила ни на мъж ни на деца .....
Виж целия пост
# 40
Нем ти нали почна работа? как така 2 месеца отпуска. Не съм случила на фирма аз и това е.

???? Май забравяш, че мога да я върша и на 3000 км, стига да имам лаптоп и интернет.
Хехе, аз съм си добре, Dzak, и с мъжът и с децата. А, и с бабите.
Предното лято как мина? Това ще ми е третото. Или бързо забравяте.....Хехе.
Виж целия пост
# 41
Модерна работа мани.... Mr. Green
Виж целия пост
# 42
Нем ти нали почна работа? как така 2 месеца отпуска. Не съм случила на фирма аз и това е.

???? Май забравяш, че мога да я върша и на 3000 км, стига да имам лаптоп и интернет.

те и ай ти специалистите ходят в офис и имат трудов договор с ясно дефинирана отпуска. аз и такива познавам.
Виж целия пост
# 43
Ами, ако ше ме возите, аз.съм като куфар без дръжка - където ме натоварят, там. Joy

Ох, аз добре си гукам, ама мойта работа от 3000км не може да се свърши и утре трябва да стана в 6.30ч, за да си я свърша. Laughing
Виж целия пост
# 44
Да...как лети времето...я по добре и аз да се ориентирам към спалнята и да заемам хоризонтално положение  Mr. Green

Лека нощ  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия