Ирландия 8 тема

  • 28 560
  • 742
# 75
Не си струва разкарването, честно.
Има един планетариум за децата и някоя друга историческа/природна забележителност.

Айде, лека и от мен.
Виж целия пост
# 76
Може да се каже да, ако тук харча за храна за двама ни 100-120 евро там ще е не повече от 70 паунда например което е макс 90ина евро...

Гилти, хубво инфо, ще видим дали ше стигна до там точно утре, сега ще разгледам къде е....че май и маратонки имам нужда аз да си взема....ех прахосничаска работа значи  Mr. Green


В тоя студ никакви забележителности не ме вълнуват ако трябва да съм честна...магазин ми трябва, не развлечение защото живея на село...и с тия 10 хиляди мили за 6 месеца....разкарването ми е последен проблем, в Бланч за един хляб отивам дето се казва хаха

Лека и от мен, Чоси, сори ама сам ще си пиеш...Bad Boys II по channel 5....смях Simple Smile

PP Guilty, мисля, че имаш в предвид това http://www.the-outlet.co.uk/ но ако е то там трябва да ходим двамата и да останем за през деня поне, защото съм слушала за това шопинг селце и преди и си заслужава по обстоен поглед...аз утре отивам само за час, че ще се занимавам с кола, гуми, тасове и т.н. пък Джон е на тръстиката цял ден да изкарва пари за ваканцията....
Виж целия пост
# 77
Горкия човек. Жена му да се вее с колата... па той на работа.  До къде я докара света ...



 Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 78
Aaaa не! Аз си харча каквото си изкарам....утре като му купя якето ще му поискам колкото струва Simple Smile пък киното вечерта ще е бонус за това че съм се разкарвала...но пък вечерята ще е от мен сготвена....и така...балансираме си... Peace
Виж целия пост
# 79
Добро утро, стига сте спали  Mr. Green

Аз си направих план за деня, само остава да се придържам към него...кафето е старт....пък ако нещо се обърка....ще сменям течностите Simple Smile


Хубав уикенд на всички  Hug
Виж целия пост
# 80
От Cavan до Newry е 90 км. T.e. тези 30 евро, които се спестяват уж...не отиват ли за гориво?
Разбирам да се отиде на шопинг, заради липса на някои марки магазини в Cavan или на разходка...но надали пестиш от това разкарване?!
От нас до Сев.Ирландия е 140 км в едната посока.
Виж целия пост
# 81
Aaaa не! Аз си харча каквото си изкарам....утре като му купя якето ще му поискам колкото струва Simple Smile пък киното вечерта ще е бонус за това че съм се разкарвала...но пък вечерята ще е от мен сготвена....и така...балансираме си... Peace
мисълта ми беше съвсем друга Simple Smile. Човека е на работа, а ти пишеш как ще се занимаваш с ремонти по колата и т.н.

Аз  чак сега се събудих Simple Smile  за 2 дена бях спал 1 час и днес заспах в 10 и 30 сутринта до сега  Laughing
Виж целия пост
# 82
Здравейте!
Поздрави от БГ.
Аз съм била в Ирландия ,но като турист.Искам да попитам нещо тук и ще се радвам,ако ми отговорите.
Интересувам се къде и как мога да търся медицинските колежи в Ирландия,защото ми изкарва само 2 в Дъблин които са добре известни.Интересувам се по-специално от клинична лаборатория и лабораторни специалисти в генната/имунологична области.
В кои други градове има медицински колежи/университети.
Ще бъда благодарна,ако ми отговорите! Praynig
Виж целия пост
# 83
Няма медицински колежи. Разгледай специалностите на институтите оф технолоджи или университетите. Там има специалностите, които търсиш.
http://www.cit.ie/courses/degreecourseslist/
http://www.dcu.ie/prospective/degrees.php?prog_type=under&faculty=3000

Разгледай тези линкове и ако имаш въпроси , питай.
Виж целия пост
# 84
90 Ми дойде в двете посоки до Енискилен...за едно яке няма да ходя до Нюри, там ще е за повече неща и не сега...четете  ме де Simple Smile
Дадох пример на Чоси дали е по-евтино, аз специално шофирам до по-големи градове, заради магазините, пък и горе ми е по-евтино и от към дрехи...които така или иначе не съм се разпазарувала, щото няма къде да ги държа вече...

Може да съм от Габрово, но последното което съм е пестелива Simple Smile


Миши, защо ти е да учиш тук, след като можеш да си дойдеш с образованието, ако го имаш вече, или да си учиш в БГ... newsm78

Джу къде сииии  newsm78
Виж целия пост
# 85
Guilty и Dzak хиляди благодарности!
Честно казано ми е малко объркано.Аз съм работила като клиничен лаборант ,но преди много години.Впоследствие си смених професията поради чисто финансови проблеми тук в БГ.Затова ще се наложи да се мине всичко отначало.Но междувременно се заформи интерес повече в посока генетични/имунологични изследвания и наистина ,ако го правя там ми се иска да е от самото начало.
Виж целия пост
# 86
Guilty и Dzak хиляди благодарности!
Честно казано ми е малко объркано.Аз съм работила като клиничен лаборант ,но преди много години.

Първото ми образование е Бг е такова. Не го признават тук. И работа в тази сфера няма много. Пиши ми на лични, ще ти дам повече подробности.
Виж целия пост
# 87
Тук съм.
Днес съм го ударила на такъв релакс, че...
И утре така, нали ви казах?
Много ми дойде психическото натоварване напоследък, искам малко почивка. Simple Smile
Виж целия пост
# 88
Ох ние цял ден се разхождахме насам- натам из Дъблин. В центъра имаше страхотно задръстване заради някакви стачки. ooooh!
Виж целия пост
# 89
Ох ние цял ден се разхождахме насам- натам из Дъблин. В центъра имаше страхотно задръстване заради някакви стачки. ooooh!

Ми тука хората стачкуват по улиците.  В България гледам само по фейсбук има протести в момента  Laughing.
Сигурно е студено на вънка  Grinning.

Аз излязох само да купя някакъв умрел тиган и нещо от Айсланд и се прибрах Simple Smile

Има изгледи  другата седмица цялата да сме на работа... баш на рождения ми ден Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия