Ирландия 8 тема

  • 28 560
  • 742
# 105
Дзаки, това ставане в 6.30ч ме убива и използвам неделите да си поспя.

Лемииии - Hug
Виж целия пост
# 106
На ранното ставане му е ранно лягане майката Simple Smile не да ми цъкаш У форумЯ до посред нощ  Joy

Лем, след две седмици отиваме за 4 дни до Амстердам...малко студен период избрахме...ама защото не отиваме само двамата и така се стекоха нещата  Laughing

Мойта съседка ще е много доволна днес...само с бърз преглед на нещата и нагласих една торба джунджурии дето не ги ползвам, пък тя ще им се зарадва... Mr. Green
Виж целия пост
# 107
Добро утро и от мен Simple Smile.  Спал съм цели 10 часа и чак не ми се вярва  Laughing.

Дзак са я добавили в оная група за българите в Ирландия във фейсбука Simple Smile

Ако на тавана си намериш съдомиялна или фризер може да ми пратиш и на мен Simple Smile
Виж целия пост
# 108
Дзаки студено не-студено няма значение. Важното е, че ще се откъснете от ежедневието за няколко дни и ще си починете. Hug
Чоси докъде стигна с банковата сметка?
kamfog вие за кога планирате да идвате насам?  Hug

Ранното лягане не ми се получава на мен. Ранното ставане в неделя пък изобщо.  Embarassed
Виж целия пост
# 109
Чакам  да ми пристигне това от такс офиса и да им го дам
Виж целия пост
# 110
Чакам  да ми пристигне това от такс офиса и да им го дам
А-ха ясно. Ще стане.  Peace
Онзи документ, който пусна тук от Алианс твой ли е? Ако го преведеш мисля, че ще ти свърши работа.
Виж целия пост
# 111
Чакам  да ми пристигне това от такс офиса и да им го дам
А-ха ясно. Ще стане.  Peace
Онзи документ, който пусна тук от Алианс твой ли е? Ако го преведеш мисля, че ще ти свърши работа.

За мен е да. Даже и превод имам легализиран вече. Надявам се да помогне Simple Smile.  Ще се пробвам в Алианц и Авива  за момента да видим дали ще стане.
Виж целия пост
# 112
Чакам  да ми пристигне това от такс офиса и да им го дам
А-ха ясно. Ще стане.  Peace
Онзи документ, който пусна тук от Алианс твой ли е? Ако го преведеш мисля, че ще ти свърши работа.

За мен е да. Даже и превод имам легализиран вече. Надявам се да помогне Simple Smile.  Ще се пробвам в Алианц и Авива  за момента да видим дали ще стане.
Дано. Стискам палци.  Peace
Виж целия пост
# 113
Ау-у-у направо ми настръхна косата в темата за прословутата декларация 7.  Shocked Може ли наистина да е толкова нелепо!  ooooh!

Днес се разцепих от мързел. Цял ден откарах на диванчето - филм гледах, разцъквах из форума, даже дремнах.  Embarassed
 
Виж целия пост
# 114
Лем, добре си направила  Hug

Чоси, аз няма миялна, и да имах, не съм фен на тези уреди въобще, ползвам само като съм на работа, но и там май повече мия на ръка...пък и сметката за ток след ползване на миялна и сушилня е.... ooooh! като заговорихме за ток...последната ми сметка е 350 евро на мен  Sick ама всичко в нас е на ток Simple Smile

Аз бях в групата преди, но напуснах, сега наскоро пак влезнах, че исках да видя нещо....любопитството уби котката дет имаше една приказка Simple Smile


Почистих си тавана....и двете ми кофи за боклук са пълни сега...и си намерих и един куфар с пуловери...па то зимата свърши вече  Whistling

Мислех и да полегна малко да почина на дивана, ама май ще се тича до болницата, че разни неразбории на Джон с баща му...няма тоз човек късмет, мине не мине няколко месеца и все там го навестяваме.... Tired
Виж целия пост
# 115
Дзаки Hug
На ток ли се топлите? Това е за два месеца нали? Множко ми се вижда, ама щом сте само на ток сигурно е нормално.  Peace
Ние плащаме около 200-220 евро за два месеца. Нямаме сушилня, но миялна пускаме всеки ден, понякога по 2 на ден. А на пералнята направо свят й се завива от работа.  Simple Smile
 
Виж целия пост
# 116
Дзак, за мен съдомиялна и пералня   са  две от седемте чудеса  Laughing.  Невероятно удобство е Simple Smile.
 350 евро за ток не ми се вижда много щом всичко ви е на ток.

Ние платихме 90 евро за ток, а се топлим, къпем и готвим на газ.
Виж целия пост
# 117
Да не е кой знае колко, it could be worse дет'се вика Simple Smile

Чоси за пералнята съм много за...моята днес не е спирала.... ooooh! миялната може би ме дразни, че ще върти един час, че и повече, за съдове дето мога да си ги измия и на ръка за 10 минути....виж ако измислят машина която да и пускаш намачкана риза и да я изкарва изгладена...бих се впечатлила. Аз не чистя в нас, рядко готвя, само гладенето понякога оправям...не ми тежи да измия 5 неща след като съм готвила или две чинии след като сме вечеряли...ако имам семейсвто деца, и се цапа много и времето е кът...може би и аз ще ползвам, че е удобство спор няма...Чоси ти па с твойта една чаша и една чиния...махни се от тук хаха  Mr. Green
Виж целия пост
# 118
Чоси ти па с твойта една чаша и една чиния...махни се от тук хаха  Mr. Green

Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 119
ДОбро утро, хич не обичам понеделници, ама то койли ги обича???   Thinking

Днес пратих мейл на anpost да ми пратят писмо за плащане на TV LIcence-a....160 евро за няма нищо...кой го е измислил това не знам...толкова ми е кабелната за цяла година...аз не гледам тв даже...пфуууу, ама съседката я бяха закарали на съд заради тая сметка та не ми се занимава и със съд ... Naughty


Хубава седмица на всички Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия