Ахтопол 2013

  • 102 589
  • 689
# 525
Наистина има кабелна(малката гледа в момента десни чанъл).Интернета  е добър ,времето и морето също, така че не се чудете ами идвайте насам
Виж целия пост
# 526
Благодаря, Светла Hug ! Много приятни новини! Ние никак не се чудим Laughing , след малко повече от две седмици сме там Heart Eyes .
Виж целия пост
# 527
И във Вестони има и нет и кабелна.
Времето днес беше чудесно,водата се успокои,изчисти,
сутринта видяхме делфини, направиха шоу:)
Забравих най-хубавата новина да ви кажа-пътя след Царево е оправен,разширен и асфалтиран.
Виж целия пост
# 528
В Ахтопол има ли къде да направи един тегел и да се убият 1-2 часа вечер? Гледам на картата и ми се струва доста малко градче. Миналата година бях в Равда и т.нар. търговска улица беше достатъчно дълга, намираше се някое друго заведение за коктейли, сладкарница, ресторанти, капанчета.

Двоумя се м/у Царево и Ахтопол. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 529
Има къде и 3 часа да убиете,има и лунапарк и прекрасна
крайбрежна алея.
За мен в Царево е по-скучно.
Виж целия пост
# 530
Забравих най-хубавата новина да ви кажа-пътя след Царево е оправен,разширен и асфалтиран.
Диди, така ме радваш Hug !
Виж целия пост
# 531
Enze  Hug
Виж целия пост
# 532
Дами, някой може ли да ме упъти къде точно се намира хотел Ескада, че сега се замислих, че не сме ходили в Ахтопол от детските ми години и не знам как да стигнем до хотела? Мерси предварително!
Виж целия пост
# 533
Дами, някой може ли да ме упъти къде точно се намира хотел Ескада, че сега се замислих, че не сме ходили в Ахтопол от детските ми години и не знам как да стигнем до хотела? Мерси предварително!

И аз не съм ходила в Ахтопол, но така като го гледам на картата е на много лесно място хотела.
http://niktravel.com/images/stories/eskada_beach/0map.jpg
Виж целия пост
# 534
Благодаря, Нина!   bouquet
Виж целия пост
# 535
само дето на разклона за Синеморец и Резово не можеш да продължиш направо към Ескада, защото има знак забранено влизането и улицата е еднопосочна. ето с Гугъл заобикалянето Simple Smile
Ще се оправите Hug
Виж целия пост
# 536
Стаси, няма как да го объркате. На централния път, който води към плажа към бунгалата, по край морето. Или отгоре ако идвате от към лунапарка, покрай пазара надолу, стига се точно до улицата с морето, хотела остава отдясно. Дано да разбра.  Peace
Хубава почивка на всички!
Виж целия пост
# 537
В Ахтопол има ли къде да направи един тегел и да се убият 1-2 часа вечер? Гледам на картата и ми се струва доста малко градче. Миналата година бях в Равда и т.нар. търговска улица беше достатъчно дълга, намираше се някое друго заведение за коктейли, сладкарница, ресторанти, капанчета.

Двоумя се м/у Царево и Ахтопол. Rolling Eyes
Хич не си помисляй за Царево,голяма тъпотия е там.Самата аз го видях тази година.
Виж целия пост
# 538
Хич не си помисляй за Царево,голяма тъпотия е там.Самата аз го видях тази година.
Изборът в този район на БГ не е голям. И ми се иска да избера по-малката скука. Идеята ми е някъде да се спи и да има вечер къде да се убие времето, за да не се налага да играя табла цели 7 вечери Laughing . И да е отправна точка за разни места. А през деня - да се овършее всичко от Арапя до Резово Mr. Green Без дете съм
Виж целия пост
# 539
да има вечер къде да се убие времето, за да не се налага да играя табла цели 7 вечери Laughing .
Що бе, можеш и карти да играеш, не само табла Party . Можеш и у чалготеката да идеш tooth , ако искаш tooth . Прекрасно е, миналата година имахме късмета некъв си Константин да вие до среднощ tooth ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия