Ахтопол 2013

  • 102 588
  • 689
# 555
Цвети,с телефон съм и нямам много място за снимки,но са сменили вратите,дюшемето,леглата,матраците,в баните са новички батериите и душовете,добре е.
Виж целия пост
# 556
soni, ние пристигаме живот и здраве в петък.
Колко горе-долу се върви до чадърите. Радвам се, че морето е чисто и топло. А има ли камъни?
А защо имате и шезлонги безплатно  Rolling Eyes На всички ли дават вече? И колко рано трябва да се отиде? Към 9.00ч ако ходим ще си намираме ли?
За интернета-как получи достъп? Иска си парола ли?
Ох, колко въпроса изтрелях  Embarassed

И друго се сетих-как са цените в магазина на Ескада. Дъщеря ни вечер обича да гризка някакви неща и все нося по нещо от Пловдив. Ама ако са нормални цени, хич няма да мъкна от тук.
Виж целия пост
# 557
навсякъде са нормални цените по магазините (по мои наблюдения и разбирания) Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Ninand, до чадърите се върви около 7 - 8 мин., но с бебе на ръце, багаж и прочие ти се струва двойно. Има камъни в началото на плажа, пред чадърите на Ескада в момента няма, днес имаше щипалки. Шезлонгите са в промоция, но към 8 - 8,20 часа свършват, всеки праща някой да запазва места и шезлонги. Ние ходим към 8 - 8,10 и все още има. Първия ден чакахме до 9,30 да отключат катинарите, но следващите дни вече ги намираме отключени. Интернет уж има, без пароли, безплатно, но нещо не им беше наред техниката, но тъй като са "особено любезни" им трябваха четири дни да си рестартират модемите. Цените в мажазина на Ескада са добре, има и по - нагоре други магазинчета с почти нормални цени.
Виж целия пост
# 559
Благодаря ви момичета!
soni, и чадърите ли свършват към 8.20? Ако ходим към 9ч се надявам поне с чадър да се уреждаме.
Виж целия пост
# 560
Ами дано във вашата смяна няма много ранобудни Simple Smile
Какво забелязах преди малко - една жена на бара с картонче, бармана в недоумение, тича момичето от рецепцията и казва "Те са от олинклузива, но ни свършиха гривните "  #Crazy
Виж целия пост
# 561
Препоръчайте ми ресторант за хранене или кръчма?
Виж целия пост
# 562
Препоръчайте ми ресторант за хранене или кръчма?

Аз си харесвам Бриго, на центъра, в началото на главната - най-евтино е и готвят вкусно, но често се чака за места, на мен не ми пречи, защото за никъде не бързам.

(Ресторантите покрай морето са ми скъпи и постоянно ми е студено от бриза,така че там не стъпвам, само на разходка.)
Виж целия пост
# 563
Препоръчайте ми ресторант за хранене или кръчма?
Св. Георги за мен е най-добрия ресторант в Ахтопол. От ресторанта се открива страхотна гледка към целия залив. Препоръчвам го!
Виж целия пост
# 564
На 10-ти август тръгваме към Ахтопол без резервация. Търсим бунгала на ниска цена, но все пак да са прилични, да имат телевизор, хладилник, ако има и нещо като боксче с котлонче би било идеално, искаме да си приготвяме салатки и други неща  Heart Eyes
С малко дете сме, така че е хубаво да са заградени и с детски кът, защото той си пада малко беглец  Joy

За сега съм харесала Синя Лагуна, ще се радвам ако някой препоръча прилични бунгала, и въобще на всякаква актуална информация!

Благодаря ви!!!

Виж целия пост
# 565
Danito_d, в пика на сезона тръгвате без резервация Shocked ? Тогава всичко е пълно, най-много да имат свободно бунгало за ден-два...  Rolling Eyes ..
Виж целия пост
# 566
Enze, за първи път тръгваме без резервация.
Ако пък толкова няма свободни бунгала ще минем на вариант квартира, в Синеморец все ще има нещичко като краен вариант .............предполагам.....
Виж целия пост
# 567
Danito_d, ваша си работа Peace . Аз ти казвам какви са ми личните наблюдения. В "Синя лагуна" е много тесничко вътре, затова хладилникът е отвън и е общ за две бунгала, свързани с общ навес. Квартири има винаги, разбира се.
Виж целия пост
# 568
Enze, за първи път тръгваме без резервация.
Ако пък толкова няма свободни бунгала ще минем на вариант квартира, в Синеморец все ще има нещичко като краен вариант .............предполагам.....

Квартири със сигурност ще има. Бунгала също, но може да ви се наложи да пообиколите.
Виж целия пост
# 569
Почти на всяка къща виси надпис "Свободни стаи".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия