Режимът на д-р Папе - или "Да отслабнем докато спим" - 4 част

  • 121 169
  • 588
# 255
 mimi_msm  Hug дано не е нещо сериозно Praynig
Виж целия пост
# 256
З: Хляб със сладко от ягоди , кафе + малко сухо мляко
О: Салата краставици и домати , сирене за мазане , малко хляб , извара със малко сладко и орехи
В: Прясно зеле на фурна , сирене за мазане и малко пилешко филе ,
Сладки сънища  Wink
Виж целия пост
# 257
Добро утро момичета,
днес ми е 8-ми ден от началото на режима, но имам свалени само 300 гр.  newsm78
Нормално ли е толкова бавно да се сваля?
Имам общо 5 кг. за сваляне.

Днес менюто ще е
З- мюсли със соево мляко
О- супа от спанак и мусака с тиквички
В- салата и бъркани яйца

Успех на всички
Виж целия пост
# 258
Аз лятото бях 67-68 кг, сега съм 64.7. Не спазвам стриктно диетата, понякога ям по-малко от предвиденото, друг път повече.
Виж целия пост
# 259
Колкото по- малко са кг за сваляне, толкова по- бавно става! Но ще стане!
Бързаш ли за някъде?
Мери и обиколките- ще ти хареса темпото, с което намаляват!  Laughing
Всъщност 0.3 кг за 1 седмица е супер!
Аз 5 кг ги свалям почти година  Embarassed
Виж целия пост
# 260


За диета без глад е чудесно темпо за сваляне, то това като че ли е по-скоро начин на хранене, а не точно диета.
З: Кафе с мляко
О: Зелеви сърми
В. Шопска салата и някаква мръвка, която още не съм измислила
Виж целия пост
# 261
Привет момичета Simple Smile

Gasiga в книгата пише , че се отслабва около 2кг. за месец ... Имало някаква група , която се хранела по принципите на Папе и средно свалените килограми на тази група са 2 кг . Гледах също едни клипчета имаше една жена над 40 години със сигурност може и повече над 50 беше отслабнала със 90 кг  от 180 кг.. Имаше и една друга , която от 105 ( не съм много сигурна 105 или 115) кг беше свалила на 60 кг. т.е. -45кг . Тя направо си беше слаба , но тези резултати са за повече от година ...
Вчера също намерих едно момиче , което е свалило -25кг за 6 месец с подобен режим ... Само разликата е , че веднъж в седмицата тя си е яла едно ядене което обича дори и да е богато на мазнини и въглехидрати ... И като е излизала си позволявала алкохол , предястие , ястие и десерт , но след това каза че гледа в другите дни да се ограничава ...Освен това е правила спорт 3 пъти в седмицата по 2ч. ... Той и Папе задължително каза за спорт , че трябва да се спортува ... Не само че изгаряме повече калории , но (това не го знаех ) когато хапнем концентриран въглехидрат (пр. шоколад ) инсулина не се качва толкова рязко и това е благодарение на спорта ... така , че спортувайте ... Сутрин трябва аеро преди ядене ако може и след обяд упражнения за мускулите ... Като аерото го даваше 2 пъти , а упражненията 4 пъти .. В началото по малко минути и постепенно да се увеличава ...
З: две филийки с масло +кафе с малко мляко + грозде
О: Овчарска салата + една филийка хляб + извара със лъжица сладко и един орех + кафе със сметана и редче черен шоколад (е това последното не трябваше да го правя)
В; салата със риба тон , яйце , домат или шунка , незнам още и една извара 100гр.
Виж целия пост
# 262
Днес
З: една ябълка +(стафиди+ядки ) - малко +кафе със малко сухо мляко
о: Супа спанак със ориз (по-малко ориз , повече спанак ) + сирене + 1 лъжица сметана + извара със лъжичка сладко и орех + кафе със 2 квадратчета шоколад
В: риба със зелен фасул
45 мин. брутална тренирова (за мен )
Хубав ден Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Здравейте момичета и аз съм с вас но нямам време да пиша. Кучо се разболя и още се влачим по доктори но като се освободя ще се изтегля и ще ви напиша надявам се хубави неща   smile3508 smile3508
Успешен диетичен ден на всички и сладки сънища.  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 264
Днес съм на два банана и едно плодово кисело мляко. Умирам от глад признавам, на вечеря мисля много салата, кюфтета с доматен сос, айрян.  Peace
Виж целия пост
# 265

За вчера...
З: Кафе
О: Пица (лелииииииии) ама много ми се хапваше
В: едно пилешко бутче от 150 грама, за да компенсира пицата  Mr. Green

Днес
З: Кафе
О: Мисля да е нещо по-лекичко примерно пилешка супа и някаква салата
В: Зелена салата с риба тон и чашка винце
Виж целия пост
# 266
Много се радвам, че има размърдване в темата и че толкова много момичета спазват режима. Simple Smile Успех на всички и не се давайте на килцата - ние сме по силни от тях!  Crazy

Имам един въпрос, отправен основно към момичетата, които вече са достигнали желаното тегло и успешно го поддържат. Аз вече тежа 55 кг., въпреки че желаното ми тегло беше 57 кг., и знам, че ми е време са спра да отслабвам. Нося размер 36 (S) и няма нужда да отслабвам повече. Как поддържате теглото си, но без да нарушавате режима? Нямам никакво намерение да се върна към стария ми начин на хранене, но не искам да отслабвам повече. Ясно е, ще кажете, че трябва да ям повече, обаче от друга страна ме е страх да не кача пак, а и не мисля, че ям малко, но ето че без да се стремя към това, съм свалила още 2 кила, а 55 кг. е наистина възможно най-долната граница при мен. Бях на преглед при лекар за общото ми здравословно състояние (тук се прави такъв на всеки 2 години след навършване на 35 годишна възраст) и всичките ми показатели са идеални - лекарката се скъса да ме хвали, което още повече утвърждава решението ми да продължа да се храня по този начин. Та малко съм в омагьосaн кръг: страх ме е, че пак ще кача, ако увелича храната, но в никакъв случай не искам да свалям повече. Съвети?
Виж целия пост
# 267

сподели менюто си за последната седмица примерно и да поумуваме....
За начало ми скимва да прибавиш филийка хляб на вечеря, но това е разваляне на режима..  newsm78
Виж целия пост
# 268

З: кафе с фреш портокал- 1 чаша около 200 мл
О: Спагети с риба тон и домати (спагетите са малко, соса повече  Mr. Green)
В: Пица с блат от карфиол (изобщо не се лъжете, че има нещо общо с истинската пица, но е изненадващо вкусно)
Виж целия пост
# 269
Рейни, може ли рецепта за тази пица?  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия