Режимът на д-р Папе - или "Да отслабнем докато спим" - 4 част

  • 121 171
  • 588
# 270
Arielle Hug
добави (или не ограничавай) добрите мазнини:зехтин,гъша мас,ядки и ядкови тахани Heart Eyes,кокос
малко сиренце на вечеря (бри съдържа витамин К2,както и угоен гъши дроб ,така ли е на български Thinking ) с чаша червено вино.....
има много режимни удоволствия Wink и полезни Grinning
не помня  Embarassedкак беше в спортно отношение
ако увеличиш малко спорта също ще има положителна (мускулна) промяна
браво,девойки  bouquetпродължавайте смело и имайте търпение Peace
тук не става въпрос за "минус 5 кг за 3 дни" ,а за начин на хранене до...живот Laughing
----
Kiticat
виж дали я няма рецептата за тази пица в рецептите на ВМ НВХ
Виж целия пост
# 271

Ма може рецептата разбира се... само да кажа, че аз ползвах рецептата за блата, отгоре сама си декорирах
Виж целия пост
# 272
Мацки, къде се губите?   bouquet

Да се похваля, че отчитам още едно малко минусче. 64.5 кг. съм! Ура! След толкова много месеци! Страшно много искам да стана предишните 58 кг.!  Praynig

Тези дни карам общо взето на сандвич с пълнозърнест хляб, зеленчуци и малко филе на обяд, а на вечеря само салата айсберг с домати или цвекло с малко месо или варени яйца.  Peace А вчера прегреших с малко парче тирамису, но не ми се отрази, защото го ядох рано през деня може би.  Peace

Рейни, благодаря за рецептата!

Виж целия пост
# 273
Привет на всички Simple Smile нямах нет няколко дни и затова не съм писала , но си следвам режима ...
 kiticat Поздравявам те за хубавата ти малка загуба и ти пожелавам да се увеличи  Peace
 rainy... мерси за рецептата ще се пробва тия дни Simple Smile
Arielle tania6 ти е дала много хубави съвети ... Това , което четох от интервютата на отслабналите е ,  че продължават да се хранят по същата схема ... Така си запазват в добро здраве ... Когато излизаш вечер и си поканена някъде си хапни нормално и на следващия ден доктора съветва да се изключат въглехидратите за обяд и вечеря ...Също така той много препоръчва спорта (даже е задължителен ) Сутрин два пъти в седмицата колело или тичане  , или бързо ходене в продължение на 20мин за начинаещи и да се увеличат до 30 , 40 мин ... И 3 пъти в седмицата фитнес или упражнения със собствено тегло около 30 мин ... Такава спортна програма са имали всички , които са участвали в неговия проект за отслабване Wink
Колело 2ч. Голям кеф е това
З: Хляб със масло и сладко , сушени плодове и ядки , кафе със малко мляко , 1 ябълка
О: няма защото станах в 11,15
В: Овчарска салата
Успех на всички поспаланки  Laughing
Виж целия пост
# 274

Значи отчитам първи минус по кантара наистина (0.500), а съм тоооолкова не стрикна (винцето на вечеря, че вчера и 3 бирички изпих  Whistling)
Вчера:
З: Кафе
О: Баница, сиренца, саламчета (бяхме на парти и това беше) и няколко лешничета, може би 4-5
В: Джулан със салата домати с лук

Днес:
З: Кафе
О: Яйца със сирене
В: Дребна рибка със салата айсберг.
Виж целия пост
# 275

да побутна малко...
З: Кафе
О: Пиле с топени сирена и малко домашна лимецова питка
В: Наденички със салата от бейби спанак, домати и мозарела
Виж целия пост
# 276
Здравейте,
от 2-3 дни и аз спазвам режима на Папе. Надявам се, да имам резултати, като напълно ме устройва да смъквам сантиметри, а не кг.Simple Smile То реално обиколките виждам аз в огледалото, а не килограмите  Wink
Започвам от 63/64кг., висока 168см., ако ги докарам до 55/56/57 най-много Simple Smile
Спортувам поне 2 седмично тенис на корт, ще трябва и още 1-2 пъти нещо вкъщи май  newsm78
Два дни хапнах на закуска по 1 филия хляб от лимец с медец, кафе с малко мед или захар, съвсем малко.
Днес пък голяма купа с овесени ядки, ленено семе и 1 чаена лъжичка мед.
На обяд хапнах предните дни грах с пиле.
Днес обяда беше 1 кюфте на скара със шопска салатка и 1/3 пърленка.
Следобяд едно кафенце ще трябва, ама хич не мога да е без захар.
Вечерята вчера беше сьомга със салатка.
Предната вечер една салатка, доста вкусна- варени яйца, печени чушки, кисели краставички, малко сиренце, залети с кисело мляко и малко червен пипер. Чашка винце към него.
Днес вечерята не е измислена още.
Закусвам към 7,30, обядвам към 13,30 и вечерята е около 19- 20часа.
Изпивам около 3л вода, 2-3 кафета общо, понякога зелен чай около 1 л.
Е в общи линиии, ако виждате грешки, моля, пишете.
Не мога да се определя като тип, май по скоро земеделец.
Виж целия пост
# 277
 ivka76  Hug Добре дошла Simple Smile
Мисля , че си екстра като за начало ... В закуската може да добавиш масло или заместител на масло , но от растителни масла ...Не трябва да превишаваш мазнините , т. е. не повече от 20гр. на ядене ... Внимавай за скритите мазнини , ако си взимаш нещо готово ...В овесените ядки може да си слагаш и сушени плодове и ядки ...Кафето след обяд може с подсладител ... Също доктора разрешава кола , но това ти го казвам като бонус ако ти се хапва нещо сладко вечер може малко кола лайт ...Часовете са ти ок ... Спорта той пише , че трябва 5 пъти седмично .. Опитай се да увеличиш постепенно , за да не ти дойде много ... Влез в темата за спортуващите там има страшно много инфо и може да си избереш клипчета ... Аз започнах с Румяна , защото тя много хубаво обяснява упражненията , когато си начинаещ , за да не се нараниш ...Честно направо това е мойта дрога в момента  Laughing 2 пъти карам колело и 2-3 пъти в седмицата упражнения ... Но в момента не работя , после като почна работа незнам ..
Успех ти желая  Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Аааа упражненията на Румянка и аз ги правя отвреме навреме, ама трябва по редовно  Whistling

А кафенце предиобяд с малко мед може ли? Или между храненията не е добре.

Днес пак хапнах една купа с овесени ядки, ленено семе и мед. Ще си купя някакви сурови ядки, да добавам, може и някоя стафидка Simple Smile

Днес за обяд пак кюфтенца на скара и шопска салата, а вечерята не съм я измислила.

Ще се тегля в неделя/понеделник. Но сантиметрите ще ги усетя веднага по дънките.

Виж целия пост
# 279
Момичета привет  Hug Hug Hug Hug малко не съм била режимна. Кучето се разболя след него детето но от утре съм на линия.  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 280
Здравейте момичета  Hug Hug Hug

 mimi_msm  Важното е всички да сте живи и здрави Simple Smile той режима може да почака малко Simple Smile


 ivka76 кафе с мед може само на закуска или на обяд веднага след като си се наобядвала .... Ако искаш след обяд едно кафенце трябва без захар или мед защото веднага има инсулинова реакция ... Бих ти препоръчала да го пиеш с подсладител ( лично аз не  ползвам , защото е много спорен въпроса дали е вреден или не , даже кола лайт пия много рядко ) или с една , две лъжички обезмаслено мляко или малко сметана ...Аз го пия с малко сухо мляко ...А така добавила си малко хубави мазнинки от лененото семе Simple Smile Бих ти препоръчала по скоро да се мериш сряда , четвъртък , петък , защото през уикенда прегрешаваме когато сме със цялото семейство и няма да видиш резултат на кантара ако се мериш веднага след някоя издънка  Wink и това ще те демотивира ...

Успех на всички Simple Smile най - важното е да се научим да се храним правилно и да не преяждаме Simple Smile Пък дори и да има забежки , ако сме постоянни ще успеем Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Ами, да се похваля, че първия уикенд мина режимно Simple Smile
Виж целия пост
# 282
Присъединявам се и аз при вас. Снощи по нощите изчетох цялата тема и се вдъхнових. В последните месеци качих много, вероятно на база стрес, почаха да ме питат дали не съм бременна-не съм. Хранех се малко през деня, но си позвлоявах сладки неща вечер. А да, и хляб Embarassed
Не съм си измислила менюто за днес, но съм в отпуск и ще имам повече време за приготвяне на здравословна храна.
Имам да свалям около 8 кг. Пожелавам на всички УСПЕХ Hug
Виж целия пост
# 283
 yzida Добре дошла  Hug Hug Hug

И успех   bouquet
Виж целия пост
# 284
Благодаря! Днес бях режимна-не помня от кога не съм имала 3 основни хранения. Чувствам се чудесно и след тренировка по зумба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия