Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, които обсъждат майките във форума?
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните проблеми, които обсъждат майките във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, които обсъждат майките във форума?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни аспекти на бременността, раждането и грижите за новороденото, включително споделяне на лични преживявания, притеснения и радости. Темите обхващат здравословно развитие на бебето, проблеми със здравето на майката, избор на бебешки продукти, подготовка за раждането и дискусии относно бременност и предстоящо раждане.
-
Какви са основните проблеми, които обсъждат майките във форума?
-
Какви са основните емоции и притеснения, които майките изразяват във форума?
-
Какви са тоновете, обсъждани в разговорите?
Вчера доки каза,че сме наддали само 200 грама за две седмици.2100 бяхме преди,а вчера 2300
Плацентата си е добре,бебо не е слезнал на долу.Общо взето каза че няма да излиза скоро

Единственото за което мислим е да се появят бебоците и да им се радваме
. А по принцип чувам, че при повечето е много неприятно усещането. 
Благодаря ти, Неви! 


