Последни покупки трескаво текат, февруари отмина, МАРТ е на път! Тема№12

  • 28 965
  • 750
# 600
Леле как се смях на поста ти!  Joy Joy Joy Joy
Забавно звучи, но съм убедена, че на теб не ти е било забавно, поне не след като си осъзнала на 100% накъде отиват нещата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 601
BARBOLINA, много позитивно си разказала нещата  Grinning
Пожелавам си и аз да се мобилизирам и да мина през това изпитание с положителна енергия и добро настроение  Simple Smile
Виж целия пост
# 602
BARBOLINA, много позитивно и ведро звучиш, четох поста ти няколко пъти Simple Smile
Виж целия пост
# 603
Барболина, супер разказвач си, очакваме продължение...
Виж целия пост
# 604
BARBOLINA Доста забавна история Simple Smile  Joy
 Като се сетя,че термина ми е след има няма 1 седмица и малко и че преди 1 седмица си приготвих багажа ми става още по забавно Laughing
Виж целия пост
# 605
BARBOLINA  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 606
BARBOLINA супер разказче , стана ми смешно и едно такова миличко. Heart Eyes
Скоро всички да гушкаме здрави бебчета.
От днес и аз официално в 9 месец Blush
Виж целия пост
# 607
MIMOSARIA, хиляди благодарности, че ни отделяш време  Hug и ни разказваш за болницата. Аз снощи ходих за тонове и отделението продължава да е пълно. Казаха ми да „стискам”, че няма място и аз какво да правя – стискам.  Confused  Даже една току-що родила жена я бяха оставили в коридора. Желая ти прекрасен ден с двете ти малки мъжлета. Когато имаш възможност, сподели как се чувства баткото.

BARBOLINA, толкова е романтично всичко, което разказваш (само ти и бебчо в екшън с happy end)  Grinning  и ще си го спомняш цял живот. Благодаря ти, че го разказа и на нас.
Виж целия пост
# 608
Добро утро Тумбачета Simple Smile  Hug


BARBOLINA, много позитивно си разказала нещата  , изключително много ме зарадва рано сутринта Simple Smile


 newsm44 Аз съм след поредната почти немигнала нощ, но съм свежарка Simple Smile

Тръгвам малко на бачкане и после по задачки- - Топла и спокойна сряда  Hug
Виж целия пост
# 609
BARBOLINA, усмихна още повече денят ми! Какво по-хубаво от емоционално раждане, за което да си спомняш и разказваш с усмивка и хумор Simple Smile
Виж целия пост
# 610
BARBOLINA  Joy  Flutter  смяла съм се с глас.Ей,така става когато си мислим,че уж сме готови за всичко  Mr. Green Колко е важно ,човек да може да действа в движение  Laughing Притесних се с тези чорапи и аз  hahaha
Виж целия пост
# 611
Добро утро и от мен...))))

Днес вече влизам в 9ти месец, но по линийката ми дава за утре....както и да е....)
При термин 20ти март, на 20ти февруари вече трябва да съм в 9тия. ))))))
Хехе, чак не мога да повярвам, че докарах нещата до тук...) Цеееели 4седмици повече от предишния...)
Виж целия пост
# 612
Добро утро,

BARBOLINA, страхотен разказ, много позитивен  Crazy

Мирама, според мен от понеделник си в 9-ти месец. На мен по линийката ми даде от вчера че влизам в 9-ти
Виж целия пост
# 613
BARBOLINA ,браво за положителния пост ,успокоих се малко Simple Smile
Вчера бяхме на запис на тонове - всочко е наред,матката е спокойна,корема е високо.С две думи никакви признаци.Насрочихме дата за секцио - 05.03.
Другата седмица пак за тонове и чакаме 05 - не остана Simple Smile

Хубав ден:)
Виж целия пост
# 614
MIMOSARIA, добре дошли с бонбончо! Hug
BARBOLINA,много свежо,много позитивно,много зареждащо!Дай Боже всички мами да сме толкова мобилизирани и с усмивки! Hug   bouquet
Nevi77,благодаря ти!  bouquet
Мимсат винаги ми е полезно и интересно да чета постовете ти!  Hug
Мирама честит 9-ти месец!   bouquet
Хубав и много усмихнат ден момичета!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия