Последни покупки трескаво текат, февруари отмина, МАРТ е на път! Тема№12

  • 28 962
  • 750
# 630
  bigdance2 Eeee страхотни новини ме посрещат тази сутрин тук! Да са живи и здрави новите бебета!
Дай Боже все да чуваме такива забавни и положителни истории от раждания!
Виж целия пост
# 631
Честито и от мен на Надето и mpp07,да са много здрави бебе Магдалена и бебе Мартин  Party Time
Барболина страхотен разказ:)))
Виж целия пост
# 632
Момичета, извинявам се за тъпия въпрос, но ще  ми е за пръв път, днес ще ходя на запис на тонове, бихте ли ми казали трябва ли нещо да нося, например нощница или нещо друго, не знам и как протича самата процедура. Благодаря предварително на тези, които ще ми отговорят.
Виж целия пост
# 633
Момичета, извинявам се за тъпия въпрос, но ще  ми е за пръв път, днес ще ходя на запис на тонове, бихте ли ми казали трябва ли нещо да нося, например нощница или нещо друго, не знам и как протича самата процедура. Благодаря предварително на тези, които ще ми отговорят.

Освен корема ти, нищо друго не ти е необходимо  Peace
Виж целия пост
# 634
Страхотни новини днес!Честито на Надето и mpp,желая им здрави и весели бебчета и скоро да се приберат вкъщи!
Тъкмо вчера си мислех,че от днес вече бебчетата ни ще са зодия Риби Simple Smile
Барболина много позитивен пост  Grinning
Дарлитос май нищо не трябва да си носиш. newsm78 Те те връзват с едни колани и записват Simple Smile
Виж целия пост
# 635
Добре дошли на новите бебчета! Да са живи и здрави и мамите бързо да се оправят   bouquet Да се отчетем и ние. Днес бях на преглед и запис на тонове. Всичко е наред, тоновете са добри. И аз изглежда минах през прегледа за разкритие, въпреки, че док го нарече по друг начин. И се оказа цитирам, че шийката на матката ми е идеална за нормално раждане  Simple Smile Ха дано наистина да си е нормално. Ей като се замисля само, че може още утре да си го гушна  Heart Eyes  Хайде хубав ден от нас!
Виж целия пост
# 636
Момичета, извинявам се за тъпия въпрос, но ще  ми е за пръв път, днес ще ходя на запис на тонове, бихте ли ми казали трябва ли нещо да нося, например нощница или нещо друго, не знам и как протича самата процедура. Благодаря предварително на тези, които ще ми отговорят.

darlitos,
Абсолютно нищо не трябва да носиш. Записването на тоновете наподобява гледането на ехограф. Мажат ти корема с гел и слагат... нещо като слушалка, която прикрепват с еластичен колан, че да не мърда. И така... около 15-20 мин. (може и малко повече, зависи). А до теб върви лентата с кардиограмата на тоновете. Това е. Simple Smile

Да честитя и тук на мама mpp и мама feb за малките им съкровища! Simple Smile Да растат здрави и много весели! Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 637
Добре дошли на новите бебчета! Да са живи и здрави и мамите бързо да се оправят   bouquet Да се отчетем и ние. Днес бях на преглед и запис на тонове. Всичко е наред, тоновете са добри. И аз изглежда минах през прегледа за разкритие, въпреки, че док го нарече по друг начин. И се оказа цитирам, че шийката на матката ми е идеална за нормално раждане  Simple Smile Ха дано наистина да си е нормално. Ей като се замисля само, че може още утре да си го гушна  Heart Eyes  Хайде хубав ден от нас!

chocholinka,

А този мануален преглед включваше ли ония метални...  клещи, с които обикновено разтварят? Много са ми гадни на мен...  ooooh!
Виж целия пост
# 638
Добре дошли на новите бебчета! Да са живи и здрави и мамите бързо да се оправят   bouquet Да се отчетем и ние. Днес бях на преглед и запис на тонове. Всичко е наред, тоновете са добри. И аз изглежда минах през прегледа за разкритие, въпреки, че док го нарече по друг начин. И се оказа цитирам, че шийката на матката ми е идеална за нормално раждане  Simple Smile Ха дано наистина да си е нормално. Ей като се замисля само, че може още утре да си го гушна  Heart Eyes  Хайде хубав ден от нас!

chocholinka,

А този мануален преглед включваше ли ония метални...  клещи, с които обикновено разтварят?
Много са ми гадни на мен...  ooooh!

И аз ги мразя!!!! Не ги включваше при мен. Беше само с ръка. Не е нещо страшно, спокойно!
Виж целия пост
# 639
Леле момичета, бях няколко дена без нет и съм пропуснала супер новини - вече толкова мами са родили.  Hug
Да са им честити бебетата, да са им живи и здрави, а мамите спокойни и щастливи.   bouquet

Барболина - твоят пост звучи страхотно свежарски и позитивно. Вдъхва ми много кураж. Дано всички разказваме после така за раждането.

Аз междувпрочем вече си приготвих доста неща за раждането и съм в очакване. Имам малко повече от две седмици, но то както не пита  Laughing  Не съм напазарувала съвсем всичко, но имам дрешки за изписването, два комплекта за у нас, вече се заредих с легълце, количка, взех и кремчета. За памперсите четох по-напред, взех си единичка. 

Вие какво си взехте за след раждането - колан или стягащи гащи? На мен ми казаха, че е препоръчително да си взема едно от двете.
Виж целия пост
# 640
Честити ни бебчета.Да са ни живи и здрави и дай Боже на всички ни леко и безпроблемно раждане.
Ето и нас.След като мислехме че сме с обикновена настинка заведохме каката в Исул и се оказа възпалена трета сливица от която сме се сдобили с хремата и болките в ухото.Искаха да ни оставят за 2-3 дни в болницата,но явно лекаря като ме видя с корема и ни назначи домашно лечение.Дано се оправи бързо.Иначе с бебка сме добре в очакване сме.Днес ми е и последния ден от приема на Валидола и Гинипрала,а утре сме при АГ на преглед.Да се похваля тази нощ за първи път съм спала непробудно,явно съм се изморила от последните безсънни нощи,но за късмет като станах ме заболя много високо горе корема,но след като си полежах още малко ми мина.
Виж целия пост
# 641
чудесно разказче БАРБОЛИНА  Heart Eyes със сълзи се смях  Grinning благодаря ти че го сподели с нас   bouquet

точно така - никой никъде няма да се мести сам  ppp заедно сме тръгнали - ще вървим комплект Simple Smile който е решил да избърза Wink ще почака  Mr. Green

дарлитос чух че било близо полвин часова скука - вземи си някой за компания да си бъбрите че няма мърдане от легналото положение  Crazy
Виж целия пост
# 642
 baloni
Виж целия пост
# 643
Как ще ви слушат тоновете 20 мин. newsm78 Нашите  ги слушат за има няма 5-10 мин. и едно нещо почва да пищи и ни откачат от тази "слушалка". newsm78
Виж целия пост
# 644
Даже ми се е случвало и по час да ни ги слушат  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия