Последни покупки трескаво текат, февруари отмина, МАРТ е на път! Тема№12

  • 28 962
  • 750
# 645
А имали някакво определено време? newsm78
Виж целия пост
# 646
Как ще ви слушат тоновете 20 мин. newsm78 Нашите  ги слушат за има няма 5-10 мин. и едно нещо почва да пищи и ни откачат от тази "слушалка". newsm78
Когато само се чуват тоновете може и за 5 минути.Но когато се прави запис на тонове /едно ,като кардиограма/ ,тогава минимума е 20 минути.Преди няколко седмици,като лежах в болница се запознах с една жена,която е бременна с тризнаци.При нея записа беше 1 час-за всяко бебе по 20 минути.  Simple Smile Направо и писваше да лежи ,вързана с коланите!  Grinning
Виж целия пост
# 647
Е и ние имаме едно като кардиограма.....излиза от машинката.Чисто си ни правят запис.
Виж целия пост
# 648
Е и ние имаме едно като кардиограма.....излиза от машинката.Чисто си ни правят запис.

Да затова май говорим, трябва да е с колани накрая с нещо като слушалки
Виж целия пост
# 649
Честито на мамите и техните бебчета  Hug  Скорошно прибиране  newsm68
Виж целия пост
# 650
Честито мами, много се адвам за новите бебчета!!! baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Виж целия пост
# 651
Сега влизам и много се радвам на прекрасните новини! Да са живи и здрави и бебетата, и техните мами!  Hug

Записът на тонове продължава 20мин., а се е случвало и по 30 да лежа.
Bubaaa_1 , защо не питаш следващия път дали тези 5-10 мин. са достатъчни.
Виж целия пост
# 652
Честито на новите мами,много се радвам за тях.Да са живи и здрави Simple Smile А с поста на Барболина от сърце съм се смяла Simple Smile Радвам се,че при всички до тук нещата са наред,дано и при останалите мине всичко безпроблемно.
Аз днес си прехвърлих багажа за болницата в по-голям сак  Grinning Предният неможа да ми побере нещата  Grinning
Мен тонове не са ми слушали и май като отида да раждам тогава.
Сега отивам да взема козметиката,защото май само това ми остана да купя.Аз се изсилих и взех първо 78бр. памперси Pampers 1 (2-5кг.) и вчера взех един пакет 94 бр.За болницата съм си отделила 15 бр.Но сега се замислям,че както бебчо върви голям и то май доста да не би да са малки.Но пък и на 4 килограмово бебе мисля,че трябва да са добре,но може и да греша.Та да не се наложи да купувам по-големи.
Утре съм на преглед да видим как са нещата.А в петък съм на изпит,така че трябва да стискам краката,за да няма изненади Grinning Simple Smile
Виж целия пост
# 653
Прекрасни новини, на фона на случващото се в държавата  Hug

Наде, Миме, много, ама много се радвам за вас и за Магдалена и Мартин! Да са ви живи и здрави, а вие да сте все така позитивни и усмихнати. Сложила съм си усмивката и ви се радвам тооолкова искрено, все едно аз съм родила.
Барболина, разби ме! Толкова хубаво ми стана и от поста ти и от разказа за раждането! Невероятна си! Наистина се забавлявах! Запази този позитивизъм и го предай на Ная, истинска щастливка е с майка като теб.
Мимосариа, много се радвам, че не ни изоставяш и че си тук сред нас. Благодаря!
Мирама, хайде честит ти 9-ти месец. И браво, че устиска положението, макар че ти се ще вече да излиза малкия, нали?

Е, коремчета...свива ли ви се "под лъжичката" вече, а? Аз лично чакам с нетърпение да си видя бебата, въпреки притесненията около изминалия преглед и факта, че не наддава. Но още много много малко остана! Поревах си вчера(за пръв път ми се случва от както съм бременна - не съм от ревливите) и сега съм отново позитивна и ухилена като зелка. И чакам... Crazy
Хубав ден мили мои.....
Виж целия пост
# 654
Сега влизам и много се радвам на прекрасните новини! Да са живи и здрави и бебетата, и техните мами!  Hug

Записът на тонове продължава 20мин., а се е случвало и по 30 да лежа.
Bubaaa_1 , защо не питаш следващия път дали тези 5-10 мин. са достатъчни.




В петък съм пак за тонове и ще питам.Иначе не зависи от доки колко да продължи,защото самата машинка почва да пищи и трябва да се спре.. newsm78
Виж целия пост
# 655
Честито на новите мами и бебчета   bouquet Да са живи и здрави и много щастливи !

Вижте едно сладко клипче  Grinning

https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/photo.php?v=273770342676977&set=vb.226549074231&type=2&theater
Виж целия пост
# 656
Иха, още бебчета! С оглед напредването на времето, май ще има такива новини всеки ден! Нека! Да са живи здрави новоизлюпените мами и бебчета! Честито!

Ох, тресат ме хормони, момичета, вчера ревах за нищо, но след това ми олекна.Хем ме е шубе голямо и не ми се ражда хич, хем вече нямам търпение, като знам после колко е хубаво и как бързо нещата влизат в релси! Вече нито ми се яде нещо, нито ми се пие,направо незнам това безапетитие какво е newsm78 Даже съм свалила 1кг. Купих си онзи ден сок от кактус на Куинс Grinning барем да пийвам нещо.

Отивам след малко на консултация - ехограф, тонове, всичко. Дано вече да има 3 килца момченцето, смятам че е в норма горе долу.

Виж целия пост
# 657
сори 2 опит http://vbox7.com/play:19f4679161
Виж целия пост
# 658
Сега влизам и много се радвам на прекрасните новини! Да са живи и здрави и бебетата, и техните мами!  Hug

Записът на тонове продължава 20мин., а се е случвало и по 30 да лежа.
Bubaaa_1 , защо не питаш следващия път дали тези 5-10 мин. са достатъчни.

В петък съм пак за тонове и ще питам.Иначе не зависи от доки колко да продължи,защото самата машинка почва да пищи и трябва да се спре.. newsm78

На мен започнаха да ми правят по-дълги записи, когато видяха, че има някакъв проблем. Първият път повече от 30 мин. Когато видят, че е ОК, правят по-кратък запис. Вчера и при мен апарата пищеше през 10 мин., но те го пуснаха пак - общо 20 мин. Може и да е за добре, че ти правят кратки записи, но ти ако искаш питай.


Виж целия пост
# 659
синео4ка, и аз съм по същия начин с хормоните. Особено тези дни като съм болна и не излизам никъде, направо съм изчаткала. Ама скоро му се вижда краят. Rolling Eyes Каквото, такова да минава и да си влиза животът в бебешки релси, че..... имам чувството, че докато родя, че съм хахава отвсякъде  Crazy

vesuky, много забавно клипче!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия