... Я разкажи повече за женската хубост през вашите очи.
) .... Едва сега си давам сметка за действителната тежест на говеждото възклицание от първата ни сгляда: "Боже, колко много си е струвало чакането! Като те гледам, бих могъл да те чакам още толкова, без дори да се ядосам." (Докато ме чакал, го приближило едно девойче с молба за огънче.) Бил готов да се обърне и да избяга. Казвам му, че не е имал достатъчно време да оцени достойнствата на момичето (вярвам, че всяка жена притежава такива), а той- непреклонен. И никак не се чувствам "телепомазана" (словообразувам си). Хубавка съм (виждам го, отразено в срещнати погледи от всички поколения), но винаги ще се намерят и по- хубави от мен в чисто физически аспект. Ама чарът ми няма урочасване. Има запомняне. (стига да не реша да си го крия в джоба). ... Та, питам се, дали всички говядини отговаряте на собствените си високи изисквания в това отношение? Защото, предизвикано хладнокръвието ми, "телешката причина" за моя смут, не е мъж, който би обръщал женски погледи на улицата само на туй основание. Но аз и такъв съм го допуснала на мястото отляво. За мен не това е първостепенно. Други важности побеждават, завладявайки ме.
(комай не съм единствената).... Друг е въпросът дали не трябва да предприема вече мерки за лечение срещу този вирус...

'щото и жените понякога решават,че трябва да им е трудно
т.е. "изпитателкния" период е взаимен
Препоръчани теми