Ebay - 87

  • 43 786
  • 746
# 135
Здравейте,искам да попитам каде да намеря информация за снайперите за ибей,или ако някой може да ми помогне на лични Praynig искам на всяка цена да спечеля нещо от там но съм малко нова Rolling Eyes благодаря предварително
Аз ползвам gixen.com

Аз също, елементарно е, логваш се там с юзър и парола, каквито са ти в ибей, добавяш номера на желания артикул и пишеш максималната цена, която би платила за този артикул, цъкваш Add и чакаш и се надяваш Simple Smile

Здравейте, чудех се всъщност къде е разликата и в ebay можеш да си сложиш максимална цена. Ако ползваш такъв сайт , скрит ли оставаш за останалите , вероятно не се появява стъпаловидно наддаване и дали не е малко опасничко да споделяш user с pass.
До последните секунди си оставаш скрит и незнаен за другите мераклии за нещото  Mr. Green. Стреляш в последните секунди от търга, т.е. използваш фактора изненада. Колкото повече се накачат за дадено нещо видимо, толкова интересът е по голям и цената по-висока. Аз вече втора година използвам единствено и само снайпер, и в повечето случаи съм печелила нещата. Е  #2gunfire сме се и с други снайперисти, но е разбираемо.
Не споделяш user с pass, нещата са както в Ибей, взаимно обвързани са Peace
А другата разлика е ,че снайпера на Ибей стреля всеки път ,когато някой наддаде ,така  се вдига много цената. Peace
Виж целия пост
# 136
предварително се извинявам ако ми е тъп въпроса , ама на  Whistling
Когато купувам с buy it now, картата ми трябва да е заредена с необходимата сума, не мога да го 'цъкна' и после да ходя до банката newsm78. Така ли е или аз нещо не съм разбрала снощи... ? Изтървах си мечтаната количка за без пари, a щеше да ми е само пета, хихихи....
Виж целия пост
# 137
Здравейте.Имам отворен кейс в пейпал и стигнах до решение в моя полза да върна артикула и да ми се върнат парите, но аз искам частичен референс но не намирам къде да пиша че това не ме удоволетворява и че не мога да ги  пратя обратно заради цената на пощата.дава ми само да предоставя проследяващият номер или да затворя кейса.Какво да направя?
Виж целия пост
# 138
предварително се извинявам ако ми е тъп въпроса , ама на  Whistling
Когато купувам с buy it now, картата ми трябва да е заредена с необходимата сума, не мога да го 'цъкна' и после да ходя до банката newsm78. Така ли е или аз нещо не съм разбрала снощи... ? Изтървах си мечтаната количка за без пари, a щеше да ми е само пета, хихихи....
Не всеки път при buy it now е задължително веднага плащане. Всичко зависи от конкретния продавач. Ако я има тази опция с моменталното плащане, а ти нямаш налични в картата системата няма да ти позволи да вземеш нещото. При мен е било и двата случая - с моментално плащане и с плащане когато ми е удобно/но разбира се в рамките на допустимото/.  Peace
Виж целия пост
# 139
Приятелка регистрира 1-ви акаунт в ebay-uk, след като пуснала няколко обяви в ebay.com и ги изтрили и получила съобщение, че акаунта и е блокиран, да чака инструкции.???
Някой да има идея каква може да е причината (ими свързан ПП акаунт).
Виж целия пост
# 140
Приятелка регистрира 1-ви акаунт в ebay-uk, след като пуснала няколко обяви в ebay.com и ги изтрили и получила съобщение, че акаунта и е блокиран, да чака инструкции.???
Някой да има идея каква може да е причината (ими свързан ПП акаунт).

Мултиакаунтите са забранени..
Виж целия пост
# 141
Приятелка регистрира 1-ви акаунт в ebay-uk, след като пуснала няколко обяви в ebay.com и ги изтрили и получила съобщение, че акаунта и е блокиран, да чака инструкции.???
Някой да има идея каква може да е причината (има свързан ПП акаунт).

Мултиакаунтите са забранени..
Няма много, само 1 е, никога не е имала друг????
Исках да кажа, че е дала плащане през ПП.
Виж целия пост
# 142
Приятелка регистрира 1-ви акаунт в ebay-uk, след като пуснала няколко обяви в ebay.com и ги изтрили и получила съобщение, че акаунта и е блокиран, да чака инструкции.???
Някой да има идея каква може да е причината (има свързан ПП акаунт).

Мултиакаунтите са забранени..
Няма много, само 1 е, никога не е имала друг????

Извинявам се, подведох се по първоначалния ти пост и помислих, че е регистрирал един в com-a и друг в английския.Нека изчака инструкциите тогава.Чисто нов акаут блокиран..странна работа.Да не би нещо заради обявите?Какво е прдавала?
Виж целия пост
# 143
Нови, хубави неща, там не може да има проблем.
Малко ми е неудобно, защото аз я агитирах, а сега...
Да не би от английския да са обидени, че листва в американския? Единственото несъответствие е,  че е от малък град, а с-ката и е от софийска банка, но това не би трябвало да е проблем, нали?
Виж целия пост
# 144
Нови, хубави неща, там не може да има проблем.
Малко ми е неудобно, защото аз я агитирах, а сега...
Да не би от английския да са обидени, че листва в американския? Единственото несъответствие е,  че е от малък град, а с-ката и е от софийска банка, но това не би трябвало да е проблем, нали?

Не може да са обидени, няма такъв филм.Моята първоначална регистрация преди 4 години беше в австралийския ибей, листвала съм обяви в американския и английския, проблем не съм имала.За картата просто трябва да е същия човек, не друго.Да не би нещата да са и реплики или няколко маркови, там имаше някакви ограничения.
Виж целия пост
# 145
Не, дори не са от големите марки.

Да обменим малко информация за таксите на банките.

Сега говорих с Райфайзен, карта Виза, за входящ банков превод взимат 0,1%(min 10Е), когато е като превод или 1% като кредит рефаунд.
+2% превалутиране кредитна, 1%-дебитна.

Споделете моля по-нормални такси, че като гледам, докато си получим парите май няма да има много за ползване.
Виж целия пост
# 146
Райфайзен са страшни кръвопийци, коментирали сме ги много пъти, че са кожодери.
Имаше тема за банките и картите, мисля на anny, порови се.
На мен ПИБ ми взимат 1% при рефънди от ПП, ама нямам такива минумум 10 евро, таксата за поддръжка на сметката ми е 30 стотинки на месец.При входящ валутен банков превод няма такси, при превалутиране също.
Виж целия пост
# 147
ЦКБ виза електрон дебитна и Пиреос виза кредитна - няма такси или поне не съм видяла такива в извлеченията си.
Виж целия пост
# 148
  bouquet, мисля, че ще полезно и на други.
Виж целия пост
# 149
Здравейте,копирам си въпроса от предната страница. Никой ли не знае?

Здравейте,моля за помощ..Сменям си картата с която съм се регистрирала в PayPal.Банката ми казаха,че сметката остава същата,само картата ще е нова и съответно номера и.Трябва ли ми нова регистрация в Ebay и PayPal?Спомням си някакви кодове се искаха.Ще се радвам някой да сподели

Много ми е спешно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия