Ebay - 87

  • 43 792
  • 746
# 165
Не, не е картата, още като си вляза в акаунта в Ибей ми стои червен надпис, изобщо не мога да стигна до Пей пал. за да платя. Може би е бъг, но се притеснявам, че няма да мога да платя. Mr. Green
Виж целия пост
# 166
Момичета помагайте.От скоро пазарувам в  Ebay.Снощи спечелих една блузка на търг.В кошницата ми е ,но когато отивам към плащане ми изписва това
    
We were not able to process your payment for one or more items in your basket.

    Please contact Customer Support for assistance or contact the seller directly.
 
 
Джемма и при мен е така.Сигурно е бъг.
Виж целия пост
# 167
Джемма, редактирах се на предната страница- това е бъг- и при мен го има в момента, имаше го и преди няколко дни.Опитай по-късно и смени браузъра.
Виж целия пост
# 168
Благодаря, момичета. Успокоих се, че не е само при мен.

P.P Платих най-после, слава богу. Артикулът е на супер цена и много се питесних да не се развали сделката. Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Брей, ескалирах кейса и точно след 2 минути получих фул рефънд от Ибей.
Виж целия пост
# 170
имам един въпрос ,може някъде да е разяснен но не намерих отговора.Преди eдна седмица спечелих един анцунг на детето ,но имаше снимка само на горнището оказа се че няма долнищете а някакъв друг панталон.Исках да се откажа от търга и писах на продавача,но нищо-нямам отговор.
Вчера получих писмо от e bay че ако не платя до 23  ще остане отворен случай и може да ми блокират профила.Ако има някоя мацка със същия  случай да ми пише как да процедирам
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 171
Или си плащаш, или ти слагат страйк за неплатена стока.
Предполагам, че в описанието е пишело какво точно се продава, а ти не си прочела. В този случай вината не е на продавача, а твоя и няма какво друго да направиш.
Аз винаги чета внимателно описанието, а после снимките, защото понякога те са доста подвеждащи.
Виж целия пост
# 172
Знам че вината е моя,но ... а какво значи страйк -извинявам се за глупавия въпрос.Изобщо ли ще блокират профила ми или временно ще имам ограничение да не пазарувам
Виж целия пост
# 173
Сега - не. Но при 3 неплатени стоки /3 страйка/, ще ти го блокират.
Виж целия пост
# 174
Сега - не. Но при 3 неплатени стоки /3 страйка/, ще ти го блокират.
И това е во веки веков!
Виж целия пост
# 175
Здравейте!  bouquet

Искам да попитам нещо, понеже от скоро разглеждам в английския ибей. Предполагам въпросът е лаишки, но все пак.
Следя една пола, която е на аукцион. За сега съм с най-високия бид, но нещо вече не съм сигурна дали я искам, а довечера изтича срока. Подозирам, че няма да има други залози над моя, понеже няма голям интерес към конкретния артикул.
Мога ли да канселирам залога си...и как да посоча, че не искам артикула, ако случайно го спечеля? Какви са санкциите?

Мерси!  bouquet
Виж целия пост
# 176
Санкциите са два поста над твоя. За отказване от бид имаше срок преди края на търга, но 12 часа ли беше, забравих. newsm78
Виж целия пост
# 177
Здравейте!  bouquet

Искам да попитам нещо, понеже от скоро разглеждам в английския ибей. Предполагам въпросът е лаишки, но все пак.
Следя една пола, която е на аукцион. За сега съм с най-високия бид, но нещо вече не съм сигурна дали я искам, а довечера изтича срока. Подозирам, че няма да има други залози над моя, понеже няма голям интерес към конкретния артикул.
Мога ли да канселирам залога си...и как да посоча, че не искам артикула, ако случайно го спечеля? Какви са санкциите?

Мерси!  bouquet
http://pages.ebay.co.uk/help/buy/questions/retract-bid.html  от 1ва страница
Виж целия пост
# 178
благодаря Ви!
Виж целия пост
# 179
И аз благодаря!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия