Ebay - 87

  • 43 797
  • 746
# 180
Здравейте, имам проблем. Не мога да си платя задължението към ибей. Имам да им давам 2.50 паунда. Задала съм автоматично да теглят парите през пейпал. В самия акаунт имам 1.80евро и в картата още 5.50лв. Би трябвало да им стигнат тези пари. Обаче нещо не стават нещата. какво да направя
Виж целия пост
# 181
Сумата в акаунта е в евро, а задължението е в лири, т.е. всичко се дърпа от картата, а там няма достатъчна наличност. Или конвертираш парите в акаунта от евро в лири, или внасяш някой лев в картата.
Виж целия пост
# 182
Сумата в акаунта е в евро, а задължението е в лири, т.е. всичко се дърпа от картата, а там няма достатъчна наличност. Или конвертираш парите в акаунта от евро в лири, или внасяш някой лев в картата.
Благодаря ти  bouquet Конвертирах в лири, сега да видим дали ще стане
Виж целия пост
# 183
Моля за съвет как мога да оспоря неутрална оценка за продаден от мен продукт.
Става въпрос за минерален фон дьо тен, мацката пише, че в обявата не е уточнено, че е свободна пудра. Явно не прави разлика м/у двете. Ако и пиша, тя може ли да си промени мнението???
Пропуснах да напиша, че в обясненеито е написано, че изглежда като свободна пудра, но е фдт, т.е написаното от нея е 100% лъжа.

Mineral Powder Foundation has the opacity of a classical foundation but has the consistency of a loose powder.
Виж целия пост
# 184
Първо трябва да се разбереш с купувача. Ако той се съгласи да си промени фийдбека, изпрати му Feedback revision request.

Тук можеш да прочетеш кое как става:
http://pages.ebay.co.uk/help/feedback/revision-request.html
Виж целия пост
# 185
Мерси, че виждам, че мога да го репортна, но ми се струва гадно. А ми е втора оценка...
Виж целия пост
# 186
За какво точно да го репортнеш  newsm78
Виж целия пост
# 187
За какво точно да го репортнеш  newsm78
Че пише лъжи, аз още не съм оставила оценка и ми свети, че може ...
Извинявайте, ако пиша глупости, но ми е за първи път...в еbay (за глупостите-не).
Виж целия пост
# 188
Не знам какво свети, но хубаво виж за какво конкретно можеш да докладваш.
И не се изкушавай да й оставяш положителен фийдбек с отрицателнa оценка.
Виж целия пост
# 189
Не знам какво свети, но хубаво виж за какво конкретно можеш да докладваш.
И не се изкушавай да й оставяш положителен фийдбек с отрицателно оценка.
Мерси, сега и обясних какво е фон дьо тен, дано се вразуми. Нещо в последно време все на гърци попадам, все се пазарят, искат подаръци...
Виж целия пост
# 190
mameva

 Сложи ги в блек листа тогава  Mr. Green Малка мъст за комшиите  Flutter
 между другото можеш да оставиш follow up към нейния фидбек, ако няма да поиска да го промени. И там да напишеш, че тя не разбира от козметика  Whistling Grinning

 разбира се трябва да го напишеш с доста вежливи думи, но така, че на всички да е ясно Wink
Виж целия пост
# 191
Мерси, писах и, да видим дали ще получа отговор.
Един грък сега ми обяснява как трябва и подарък да му пращам (като нов продавач), а изпуска момента, че се пазари и му намалих доставката с 3 долара...ама те нали са си бедни.
Виж целия пост
# 192
Мерси, писах и, да видим дали ще получа отговор.
Един грък сега ми обяснява как трябва и подарък да му пращам (като нов продавач), а изпуска момента, че се пазари и му намалих доставката с 3 долара...ама те нали са си бедни.

Той ще ти каже какво трябва...цигански истории ooooh!
Виж целия пост
# 193
mameva

  Брех какъв разбирач от нови и стари продавачи  Flutter

  Надявам се, че той пише през ибей, знаеш ли как хубаво можеш после да го докладваш  Mr. Green Ако пак нещо не е разбрал, като другата гъркиня) Това им да не е националния спорт  Thinking Тази сигурно се надява, че сега ще си изпроси отстъпка за смяна на фидбека...

 
Виж целия пост
# 194
С тази май няма да се разберем. Изпрати ми това:
I'm using  products for 2 years, actually a compact powder that's why I was expecting something similar.. Even the colour is too dark and I believe is because u can't tell from the photos which is the right shade for your skin. He has really nice products and my feedback was not positive just because the description is not so accurate

На което писах, че съм копирала обясненията от официалния сайт, а там би трябвало да си познават продуктите. Пуснах и линк към пудрата и фон дьо тена...

А на гърка, по гръцки hahaha му писах да чака подарък следващия път и веднага станах honey...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия