Всичко за Всички марки гел лакове - 2

  • 144 299
  • 748
# 285
Здравейте отново момичета
Днес ми доставиха ето тази лампа и съм много доволна Laughing
http://prodavalnik.com/led-uv-lampa-3-w-i25098293
от Щанта на ГР си взех и лакчета...
Сега да попитам отново:
* колко време да пека в тази лампа-на нея пише от 60 до 90секунди.
*какво друго ще ми трябва- чист  спирт за обезмасляване и ацетон от железарията както и памук,домакинско фолио дървена шпатула и финна пила...- това ще ми двърши ли работа?

Аз поне още седмица няма да мога да се направя сама...ама може да експериментирам върху една приятелка Twisted Evil
моля за съвети ако нещо съм забравила
Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 286
Здравейте отново момичета
Днес ми доставиха ето тази лампа и съм много доволна Laughing
http://prodavalnik.com/led-uv-lampa-3-w-i25098293
от Щанта на ГР си взех и лакчета...
Сега да попитам отново:
* колко време да пека в тази лампа-на нея пише от 60 до 90секунди.
*какво друго ще ми трябва- чист  спирт за обезмасляване и ацетон от железарията както и памук,домакинско фолио дървена шпатула и финна пила...- това ще ми двърши ли работа?

Аз поне още седмица няма да мога да се направя сама...ама може да експериментирам върху една приятелка Twisted Evil
моля за съвети ако нещо съм забравила
Благодаря предварително  Hug

Всякакъв спирт и всеки лакочистител с ацетон вършат работа. Всичко останало е така.

Печенето зависи и от самия лак-аз моя ГР още не съм го пробвала.
Предвид, че твоята е само 3 вата аз бих пекла на максимално време-90сек.
Аз с едра пила махам гладкия слой преди да напоя и сложа тампончето с лакочистител, така че и една такава няма да ти е излишна. Да снимаш и да покажеш резултатите  Peace
Виж целия пост
# 287
Аз памук не бих препоръчала, остават влакънца, но на първо време върши работа. Аз тъкмо си поръчах розовия Гелиш и с него взех и една опаковка тампончета без памук.
Виж целия пост
# 288
Аз памук не бих препоръчала, остават влакънца, но на първо време върши работа. Аз тъкмо си поръчах розовия Гелиш и с него взех и една опаковка тампончета без памук.
какво са тези тампончета  Embarassed
Виж целия пост
# 289
Ох добре, че си поръчах лампа и лакове за домашна употреба, след това което ми се случи... отидохме в друг град на сватба, и понеже бяхме за много време се наложи да подменя Гелиша сложен в салон в София, запазих си аз час в салон работещ с Гелиш уж, отивам гледам 4-5 вида, всеки по 10 лака, исках прасковен цвят и тая ми дава от едните китайски, и аз "аааа не държа на Гелиш", дава ми тя някакъв цвят и като поглеждам и той толкова Гелиш, че даже не беше от масово разпространеното менте IDO ми някакво още по-китайско..... за качеството на сваляне и слагане да не говорим. Сега май ще трябва седмица - две без с масло на Икаров.

Единственото, което ми хареса е печата, което ме подсеща, че е крайно време да си взема някаква боичка и да си ползвам моите, кажете каква и от къде, искам бяла и черна, имам от печатите на БМ, а стъргалката и другото са ми от китайски к-т.

Виж целия пост
# 290
Аз памук не бих препоръчала, остават влакънца, но на първо време върши работа. Аз тъкмо си поръчах розовия Гелиш и с него взех и една опаковка тампончета без памук.
какво са тези тампончета  Embarassed

Тампончета за сваляне на грим без власинки - non lint facial pads - така пише на опаковките.
Марля също е добър заместител!
Виж целия пост
# 291
Аха...сетих се-благодаря
Виж целия пост
# 292
Аз памук не бих препоръчала, остават влакънца, но на първо време върши работа. Аз тъкмо си поръчах розовия Гелиш и с него взех и една опаковка тампончета без памук.
какво са тези тампончета  Embarassed

Тампончета за сваляне на грим без власинки - non lint facial pads - така пише на опаковките.
Марля също е добър заместител!

Има ли в БГ такива тампони, че и аз си търся?

За бочките за печати, според мен най -хубавите са си на Конад.
Виж целия пост
# 293
Аз да ви кажа нямам представа какви са тампоните, само си спомням като ходех в салона, че ползваха такива, едни мънички бяха. Сега си ползвам нормалните тампони за махане на грим, но ми остават власинки.
Иначе си поръчах тези, такива имаше - http://i.ebayimg.com/t/Graham-HandsDown-Nail-Wipes-SQUARE-Lint-F … (0(n9Q~~60_57.JPG
Виж целия пост
# 294
Странното е, че в салоните където съм си правила маникюр, с много мъничко парченце памук напоено с ацетон и увито с фолио ми махат гел-лака....след това с шпатулката го избутват ,леко полират с финна пиличка,обработват кожички,нокти и т.н и после ме карат да си измия ръцете...слагат обезмаслител и пр.

Не са ми оставали власинки, а съм с гел-лак повече от 2 години и то в различни салони съм се правила...все така са процедирали -  с памук....

Да ви питам и друго...след като сложите основата на ГР и изпечете после трябва ли са се мине с четка/така процедираха в салона с Гелиш и Ши лака за по добро "захващане" на цвета/?
дано да сте ме разбрали
 Embarassed
Виж целия пост
# 295
Не съм уточнила, нямах предвид за махането, а за обезмасляването след това. За махането и аз ползвам обикновени тампони с памук.
Виж целия пост
# 296
аааа за обезмасляването значи-добре че ми каза-и аз така ще го правя, че като се замисля има логика да не е с памук
Благодаря ти Hug
Виж целия пост
# 297
При мен власинките пречат само при минаването с памук за обезмасляване на плочката, накрая когато махам лепкавото е с памук, ако тогва остават влзасинки значи не си махнала лепкавото навсякъде, пробема не е в памука.
Виж целия пост
# 298
Е за това обезмасляване имах предвид де Simple Smile Проблемът е да не останат власинки, върху които да се нанесе лакът. Отгоре вече няма проблем.
Виж целия пост
# 299
Обезмаслителя или е молив като моя или е шишенце с четчица,като на лакчетата. Това в случай че ползвате истински обезмаслител. Знам че може и със спирт или ацетон,но не съм пробвала. За там ли ви трябват тия тампони
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия