Всичко за Всички марки гел лакове - 2

  • 144 297
  • 748
# 300
В комплекта на ред карпет има течност за обезмасляване (за която трябва тампон) и такъв във шишенце като лак. Пише и двете да се ползват.
Виж целия пост
# 301
Здравейте момичета!!Искам да ви попитам при направа на педикюр с гел лакове по време на печенето слагат ли се разграничители между пръстите?!Стандартните?!
Виж целия пост
# 302
Аз си направих краката с новия ми сребрист лак, защото не можех да чакам за ръцете. Не съм слагала разграничители. Много ми е малка лампата и не мисля, че ще се съберат така. То и на  краката пекох отделно палците от другите пръсти. Тесничко щеше да ми е иначе.
Виж целия пост
# 303
Ползвам разграничителите, защото иначе ми се залепя лака от малкото пръстче за съседа му Simple Smile
в сърцето събирам 1 крак плюс разграничител  Mr. Green
Виж целия пост
# 304
Много ви благодаря!!!Разграничителя не се ли затопля,разтапя?!
Виж целия пост
# 305
Моята малка лампичка е LED и нямам проблем със затопляне/ разтапяне.
Виж целия пост
# 306
Здравейте
да ви питам някой дали е пробвал нещо такова:
Една колежка ми сподели че на нея и правят маникюр по следния начин:
гел-основа-пекат,после маникюр с обикновен лак,било то френски или не или някакви декорации/често е с много такива/- след това топ-гел-пече се  и готово
не се чака да изсъхне-просто докато правят едната ръка и пекат топа на другата....

Лака и издържа толкова колкото и на мен само с гел-лекове било то на Гелиш или на Ши лак
 Thinking newsm78
Виж целия пост
# 307
Аз минавам само да се похваля с първата си поръчка от ибей, пристигна за няма 10 дена, и не отиде на митница продавача беше писал, че е за 18$. Пристигнаха основа и топ Гелиш, един цвят Gelish Make You Blink Pink, oчаквах да е по-наситено розов, но е доста светъл, ibd starburst, ez flow flamingo и ez flow млечно бял. Остава и лампата ми да пристигне, вече пътува с Габко и започвам да мажа и аз  Laughing  На пръв поглед ми се струва, че Гелиша, е много близък по-цвят до ez flow flamingo, може и да се разделя с втория.
Виж целия пост
# 308
Flamingo  е по-наситен и не така неонов Mr. Green според мен си заслужава да си запазиш и двата Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Ще ги пробвам, пък после ще видим Simple Smile но така и не уцелих розов, какъвто исках.
Виж целия пост
# 310
Здравейте момичета!!Искам да ви попитам при направа на педикюр с гел лакове по време на печенето слагат ли се разграничители между пръстите?!Стандартните?!
На мен ми слагаха разграничители при печенето.
Виж целия пост
# 311
Здравейте
да ви питам някой дали е пробвал нещо такова:
Една колежка ми сподели че на нея и правят маникюр по следния начин:
гел-основа-пекат,после маникюр с обикновен лак,било то френски или не или някакви декорации/често е с много такива/- след това топ-гел-пече се  и готово
не се чака да изсъхне-просто докато правят едната ръка и пекат топа на другата....

Лака и издържа толкова колкото и на мен само с гел-лекове било то на Гелиш или на Ши лак
 Thinking newsm78


Да, става така. Аз съм правила и ми издържа 1 седмица. Важното е  да се изака много добре да изсъхне обикновения лак-аз чакам поне 30 минути!
Виж целия пост
# 312
Момичета, искам да споделя с вас последното си творение, моля не ме съдете много строго Praynig , знам че не е перфектно, но това е първият ми опит с фолио в гел лак.
Виж целия пост
# 313
Здравейте момичета Simple Smile

Нова съм във форума, но видях, че сте изписали много неща за гел лаковете, та реших и аз да се включа и да споделя моят опит и да попитам за някои нещица, които ме интересуват.

Всичко зпочна преди шест месеца, когато си купих обикновена 36W UV лампа от ebay и топ лак, основа и един цвят на Ez Flow и обезмаслител на Gelish. След като ги получих се лакирах, бих казала доста непрофесионално. Лакът издържа около 10 дни. След това отново се лакирвах, но лакът ми винаги се разваляше след третия ден. Незнам къде бъркам, матирам си ноктите, слагам обезмаслител, след това основа, пека, лак-2-3 пласт, пека след всеки пласт,  след това топ лак, отново пека, както е указано на шишенчето и накрая със спирт премахвам лепкавия слой. Също така запечатвам крайчетат и с лака и с топ лака. Общо взето правя всичко което съм видяла от маникюристката и от видеоклипчетат в you tube. 

Незнам къде бъркам и ще съм благодарна ако някой с повечко опит или подобен проблем може да ме насочи къде е проблема, в марката или начина по който поставям гел лака. Simple Smile
Виж целия пост
# 314
И аз с въпрос този път. Попаднах на това видео и много ми харесаха и двата цвята, в които се променя това Orly http://www.youtube.com/watch?v=ZOnVz6KpI7I
Някой да е ползвал от тях и да има информация подробно кое след кое и какво се ползва за направата на маникюр с тези Orly гел термо лакове?

Той е само 1 термо лак Orly Gel FX Shade Shifter, като променя цвета си от черно до безцветно.
Слага се така : основа, 2 или 1 слой цвят по избор, 1 или 2 пласта Orly Gel FX Shade Shifter и топ.
Тук има описание на стъпките:
http://www.chicprofile.com/2013/03/orly-spring-2013-shade-shifte … -info-photos.html

Благодаря за инфото МНОГО. А се чудя дали ако всичко ми е на CND Shellac и ползвам това Orly между цвета и топа ще постигна ли същия ефект, но пък виждам, че пише че се пече по 30 сек?! С лампата на CND дали ще ми се изпече и ако да, колко време да е  Thinking

^Сънчо^, относно боичките за печати – аз съм си най-доволна от специалните боички за печати на Старнейлз и на Конад. Иначе има доволни и от белия и черния лак за нокти на Бруклин. А ако те интересува повече относно печатането в случай, че имаш затруднения си добре дошла в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=697705.0

diliana_dv, според мен това, че не са в система е причината, тоест не е всичко на една марка, тъй като както го описваш, мисля че нищо не правиш грешно.


Здравейте момичета!!Искам да ви попитам при направа на педикюр с гел лакове по време на печенето слагат ли се разграничители между пръстите?!Стандартните?!
Аз си работя с лампата на CND, тя си има приставка, която при педикюр се вади и крака ми се събира преспокойно. За разделител си ползвам дори салфетка, навита на руло и още нищо не е пламнало  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия