Продължава новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 4

  • 29 756
  • 727
# 75
В крайна сметка съм доволна от победителя. Още по-доволна щях да съм на Якобсен, ама няма да има щастие за мен на това световно явно Confused.
Чичо Пойнтнер обаче си спести уволнението- за пръв път да му проработи тактиката със стартовите позиции, всичките му състезатели минаха напред в класирането при вторите скокове. На Грегор можеше да не смъква засилката с цели две позиции де, ама нейсе, с осем места напред пак си е постижение.

И аз днес съм като теб с емоциите.
Така се радвах на нулата на Краля от легнал и после  Sick с три грешки от прав.
Ма поне Тарей Бьо отмъкна по този грубичък начин титлата от Фуркадчето, та си умрях от радост  hahaha
Виж целия пост
# 76
Ще се утешаваме взаимно тогава Hug
Виж целия пост
# 77
Ще се утешаваме взаимно тогава Hug

Абсолютно.
Искам още само една победа за Оле беееее...ма, няма и няма...
Виж целия пост
# 78
И кой каза: Хейа Норгееееееееееее!

Невероятен Нортхуг. Голямо дебнене падна в щафетата, но Норге отново са на върха.
Сега и Тора да ме зарадва с победя и денят ще ми е супер.

Ааааа и Честита Баба Марта момичета!
Бъдете бели и червени, румени, засмени!

Виж целия пост
# 79
Честита баба Марта Hug
Румени, засмени и успешни Party
Виж целия пост
# 80
И кой каза: Хейа Норгееееееееееее!

Невероятен Нортхуг. Голямо дебнене падна в щафетата, но Норге отново са на върха.
Сега и Тора да ме зарадва с победя и денят ще ми е супер.

ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!

Нортхуг е Нечовек. Както повечето викинги, всъщност  Joy

За огромно мое съжаление съм до 17 часа на работа, а след това на лекар и защо по дяволите Тора е с последен стартов номер???? Точно нея ще изпусна. Нищо де, имам нет на телефона ще се опитам да вляза тук да чете. Ама осведомявайте какво се случва.  Mr. Green

И разбира се, Честита Баба Марта на всички! Да сте здрави, усмихнати и весели!
Виж целия пост
# 81
Честита Баба Марта, момичета!


За негледащите:
Пет от пет на първата стрелба за Тора, за момента е десета на 14 секунди от първата.
Втора нула за Тора. Като слушам коментатора Домрачова е била много бърза днес (аз не успях да я гледам), но Тора се държи, вярвам, че ще вземе златото.

Йееееееее, браво на Тора, отново е първа с 12 секунди пред Домрачова  Laughing!
Виж целия пост
# 82
Браво на Тора!

И за да не остана длъжна на българския женски биатлон, браво на Емилия Йорданова за 34-тото място. Преди десетина години, ако някой ми беше казал, че ще се радвам на 34-то място, щях да му се изсмея. Но времента се менят... след време може да се радвам, ако въобще имаме биатлонисти в СК.
Виж целия пост
# 83
FSS - златна си   bouquet
Окрещях колата  hahaha

Сега вече като изгледах записа мога да ревна с пълно гърло

ХЕЙА ТОРАААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!

Страхотно състезание за Кралицата. Това е да го можеш този спорт и да го прилагаш на практика моженето.

Графиньо, тук мога да се съглася - добър резултат за Йорданова, в точките. Останалите три няма да коментирам. Стоянова, дето най-много скача срещу Катя Дафовска е предпоследна с 6 грешки в стрелбата...
Виж целия пост
# 84
Ехо? Самичка ли гледам?
Виж целия пост
# 85
И аз съм пред компа Peace
Виж целия пост
# 86
Да видим сега втората стрелба.  Praynig

ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ХЕЙААААААА ТОРАААААААААА!!!!!!!!!!!!

Уау какво преследване. Вятърът на Холменколен хич не си поплюва. Милата Дашенка, цели 9 пропуска  Joy

Днес вече с гордост ще похваля Еми Йорданова - браво, момиче! Страхотно представяне, само с три грешки, на фона на ужаса, който сътвориха всички останали на рубежа. Апропо това 19-то място е и най-доброто класиране на Йорданова в кариерата й. А пък фактът, че е в Осло и на Световна купа е прекрасно.
Виж целия пост
# 87
Ха, браво на Емилия, не мога да повярвам на очите си, понеже гледах без коментар. Чудесен уикенд за нея Peace

Тора си е Тора, нея няма да я хваля Mr. Green Но пък шестото място на сестричката на Стиан Екхоф е похвално.

И последно да похваля Дашенка - няма такава стрелба Mr. Green
Виж целия пост
# 88
Ех, няма пълно щастие за мен в този съботен ден...

Таз мазна усмивка не ща да я виждам повече. Да се връща Емо вече, стига е лежал под юргана  Mr. Green

Голямо браво за Краси Анев - скок с 10 места е чудесен резултат. Кралят и той се попридвижи напред, ма що мамка му стрелбата от легнал продължава да му куца  newsm78

И сега ще напиша нещо еретично - но ...много много голямо браво на Александър Логинов. Това руско момче наистина заслужава аплодисменти за представянето си и за третото си място. Пууу, божееее, не вярвам, че го пиша за някого от Сборная  Joy, ама факт. Симпатичен ми стана.

Айде изгледахме го и тоз ден. Дано утре Емо се появи вече на сцената и разкара колорадското бръмбарче от първото място, че инак ще изляза и аз на протест  hahaha
Виж целия пост
# 89
Днес много не успях да гледам мъжете, че малкия се будеше начесто, но пък Тора си е Тора.

При бегачите пак Норге триумфираха и аз съм естествено доволна от зклатото на Бьорген и бронза на Йохауг.

Джойче, честито злато Simple Smile Най-после австрийците се окичиха  Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия