КОЗУНАЦИ 2013г. - сезон пореден, тема 1

  • 63 768
  • 740
# 480
Аз да ви кажа, че все пак си купих от готовото брашно за козунаци и го направих на козуначено руло с бадеми, стафиди и кафява захар за пълнеж. Стана разкошно! За съжаление в магазина, от който го взех, вече няма от това брашно иначе бих си купила и за Великден да приготвя козунаците.
Виж целия пост
# 481
Аз да ви кажа, че все пак си купих от готовото брашно за козунаци и го направих на козуначено руло с бадеми, стафиди и кафява захар за пълнеж. Стана разкошно! За съжаление в магазина, от който го взех, вече няма от това брашно иначе бих си купила и за Великден да приготвя козунаците.

Във всеки по-голям хиперкамаркет ги продават.
Виж целия пост
# 482
Днес направих козуначени мъфини с шоколад. Козуначеното тесто е със заквасена сметана по рецепта на еликсир. Всички ги харесаха  Heart Eyes



Виж целия пост
# 483
Всички ги харесаха  Heart Eyes
Уау,прекрасни са и мъфинките,и снимките ти,Беси! Peace
Виж целия пост
# 484
Ето един, който доживя до сутринта за да бъде сниман! Mr. Green По принцип правя след работа и козунаците са готови около 23-24 часа - опитвам се да снимам, но изглежат ужасно изгорели - от светлината ли е, от моите невероятни умения на фотограф ли!? Crazy newsm78 Laughing


И продължават да изглеждат все едно имат черни петна, а не са такива!? newsm78

Виж целия пост
# 485
ssiillvvyy, и при мен се е случвало много пъти. Гледаш го - идеален на загар, снимаш - излиза препечен.
Все пак не сме фотографи.
Чудесен е твоят козунак!  Simple Smile

besyto , прекрасни мъфини! Simple Smile
Виж целия пост
# 486
besyto ,може ли рецептата за козуначените мъфини? Чудесни са  Peace
Виж целия пост
# 487
besyto ,може ли рецептата за козуначените мъфини? Чудесни са  Peace

Наистина са много сполучливи  Heart Eyes
Рецептата за козунака я взех от блога на еликсир -  http://kulinarenelixir.blogspot.com/2012/04/blog-post_05.html  
После просто си направих правоъгълничета от тестото, намазах ги със шоколад, завих ги като охлювчета и ги сложих във формата за мъфини  Peace
Другото, което направих е да си активирам маята, тъй като месих на ръка.  Peace
Виж целия пост
# 488
  bouquet
Виж целия пост
# 489
За снимките, а и за самите мъфини и козунак ...  bouquet Перфектни са!!
Виж целия пост
# 490
Козунаците и мъфините, които сте направили  са невероятни.  ooooh! ooooh! ooooh! Тая рецепта със сметаната задължително ще я изпробвам. Хареса ми и плетката абе всичко ми хареса  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 491
От една седмица ме сърбят ръцете да врътна един козунак, така като ви чета, все повече ме досърбяват Simple Smile
Виж целия пост
# 492
Е, хайде де. Simple Smile
Аз още един път ще направя до края на този месец и после почиваме април (не се заричам де, току виж не устискам Wink , та великденския да го усетим като такъв що годе.  Laughing Пък сега съм на вълна кроасани.
Виж целия пост
# 493
Morena,
Скрит текст:
искам и аз рецепти за кроасани пък  Laughing
Виж целия пост
# 494
Morena,
Скрит текст:
искам и аз рецепти за кроасани пък  Laughing

И аз, и аз......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия