БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 106

  • 71 976
  • 718
# 540
Реа Heart Eyes много, ама много ми хареса подаръка за сестричката ти  Hug
Аз! Lady N чудесно подаръче  Peace. Супер Hug
Роси     bouquet  обичам неочакваните изненади. Едно голямо БРАВО и букет за теб    bouquet  
Донси онази жабка с паричките? Мисля, че на Панна беше  newsm78. Ей такива парички има по нея  - дето boneli сега ги търси. Или пък от тези подкови с детелинки и калинки  Grinning
Виж целия пост
# 541
Здравейте момичета,

пиша в темата с молба за схема на картичка или миниатюра със зюмбюл - мисля, че преди време някоя от вас беше шила такава. С гугъл не успявам да открия достатъчно малка схема, а не разполагам с време за големи проекти. Надявам се да можете да помогнете и предварително благодаря!
Скрит текст:
e-mail: key_d@abv.bg
Виж целия пост
# 542
И аз днес бях много приятно изненадана от Роси  Hug ама никак не очаквах ,и свеки ми носи един пакет ,вика за теб ,а вътре  Мила Роси ти днес май си като дядо Коледа,много ти БЛАГОДАРЯ ,толкова много неща  Crazy  още ми е едно развълнувано и весело  newsm51
Реа  страхотен е гоблена,скоро и аз съм му се заканила  bouquet
Виж целия пост
# 543
И аз получих нещо вчера от Албенчето и страшно много бях изненадана от този неин жест  Hug Heart Eyes- магнитче от бяла пластмасова панама, което е супер ефектно, картичка с чудесно пожелание и разбора се - бАнбонки:) Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 544
Браво! Браво!   bouquet  bouquet Страхотни подаръци Simple Smile)) То направо си стана Коледа  Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap
Виж целия пост
# 545
Браво , много подаръци сте получили момичета.Поздравления на изпрателите. Peace  bouquet Представям си утре на празника сигурно ща напълните темата с кой и какво е получил  Grinning

Показвам и аз какво изработих за моето другарче в една от игрите

- първоначален замисъл , който премина в друго оформление

  - това не е картичка , а бележник на гобленаря

- поставки за чаши/чашите липсват Grinning/



Виж целия пост
# 546
Пепен, първоначалният замисъл е много хубав  Simple Smile
Виж целия пост
# 547
pepen, чудесно се е получил крайният вариант!
Виж целия пост
# 548
чашите от мен  Joy
наистина, страхотни са, с кеф ще си ги ползвам  Hug
Виж целия пост
# 549
Прекрасни подаръци-изненада сте получили, момичета!
Роси,   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 550
Като сте почнали да се хвалите ,хайде и аз на хорото.Пред фирмата ми след края на гадния  работен ден ме чакаше самата Роси и ми връчи едно пакетче.Много мил жест ,а като се прибрах и прочетох писъмцето усмивката ми не слизаше от лицето.Роси благодаря ти отново за пакетчето. Heart Eyes


Монетките ми трябват за това нещо,но може да сложа пробити стотинки.
Виж целия пост
# 551
Много са ни бързи пощите- трябваше утре да пристигнат изненадките. Понеже исках да се почерпим и с алкохол и със сладко, затова бонбоните са 2 в 1.
Много здраве пожелавам на всички момичета в темата- да ни е честит утрешния празник.
Роси     bouquet  обичам неочакваните изненади. Едно голямо БРАВО и букет за теб    bouquet   
Да, наистина е голям кеф- много ми беше приятно да спретна по една малка изненадка за няколко момичета и да изненадам няколко наведнъж. Малка изненада, но големи емоции.
Виж целия пост
# 552


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Виж целия пост
# 553
Честит празник, мили другарки по хоби!   bouquet
Виж целия пост
# 554
Честит празник мили дами,бъдете весели и обичани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия