БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 106

  • 71 972
  • 718
# 705
И аз, и аз така. Дидида много те благодаря.  Hug Hug Hug
Изобщо не съм очаквала.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 706
толкова мило ми стана, като ви гледам подаръчетата. това ми напомни, че все още има Хора на тази планета, които мислят и за другите, не само за себе си. убедена съм, че всичко се връща на този свят и се надявам на Дидида да и се върне тройно  Heart Eyes
как искам и аз в Париж  Cry ма няма да ми огрее скоро.
иначе напоследък не съм шила, мотам се с една голотийка от някоя игра ми е подарък, но не помня от кой  Embarassed надявам се скоро да я завърша и да покажа
Виж целия пост
# 707
И аз си имам шал, картичка и ключодържател  newsm03  Само не разбрах с какво съм го заслужила  Embarassed Благодаря ти Диди  Hug

Относно служителките в пощата те разбирам. И в нашия клон са едни  ooooh! Вчера дъщеря ми два пъти е ходила за пратката / с малкото/ и все са й отказвали - да съм отидела лично /за пръв път ми се случва  newsm78/ Снощи след работа бързам, че са до 17.30, и на вратата пише ревизия. Вадя аз бележките от пощата - не зная защо са 2 и пуснати различни дни  newsm78  Не зная от кого е пратката, но пък очаквам и две  Embarassed Та отваря ми въпросната служителка/мила се оказа/ гледа, гледа двете бележки, пита ме от кой е пакета, а аз "ами не знам"  Joy В крайна сметка ми даде само един пакет. Пипам аз пакета - мекичко, гледам адреса - нищо познато, но нали вчера видях че повечето имате шалчета, та си викам - шалче ще да е  Rolling Eyes, но защо и на мен  Embarassed
Диди още веднъж благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 708
Диди страхотна си да знаеш  Simple Smile
Виж целия пост
# 709
А сега да ви покажа до къде стигнах с моя гоблен...

По край внучката/баба да я нацелува, да си поиграе с нея/ ми остават 1-2 часа вечер за шиене  ooooh! В събота и неделя или сме по разходки, или на село. Скоро май няма да го завърша  Embarassed Така е като върша и други работи - плетох шалче, правих мартеници, снощи пък започнах рокличка  newsm78 Все нещо друго "изкача".
Ето сега пак спешно, за подарък ми трябва схема на феичка. Момичета помагайте  newsm17
Та: търся фея, която да ушия на торбичка,т.е. трябва да е малка, да е нещо като орисница, за  подарък на кръстницата за кръщенето на внучката  Rolling Eyes
Скоро имаше показани картички, но искам нещо по-така  Embarassed
На такава торбичка мисля да я направя /снимката я "извадих" от снимка.бг, за това е такава/
Виж целия пост
# 710
 Party Party Party
Колко е весело!
дидида, страхотна си!  Hug
Виж целия пост
# 711
Сега ще наслагам алко феички



Виж целия пост
# 712
Ама да не си помислите, че нещата с шаловете и висулките са приключили?? Неееее  Laughing
Дидида, огромно благодаря за прекрасната изненада , пратката ти е пристигнала навреме, но аз днес успях да я взема... Огромно благодаря още веднъж Hug  Както казват чужденците, направи ми деня прекрасен след всички щуротии, дето ми се случиха в последно време  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 713
Тъй като ми е много пролетно днес пускам НОВАТА ТЕМА 107 Crazy Crazy
Виж целия пост
# 714
помагайте  newsm17
Та: търся фея, която да ушия на торбичка,т.е. трябва да е малка, да е нещо като орисница, за  подарък на кръстницата за кръщенето на внучката  Rolling Eyes
Скоро имаше показани картички, но искам нещо по-така  Embarassed
На такава торбичка мисля да я направя /снимката я "извадих" от снимка.бг, за това е такава/


Аз имам ето това за християнче, може вместо мечето, да се направи фея. Като гледам, май за панамата е закачено истинско кръстче.

Виж целия пост
# 715
didida, взех си подаръчето. Много ти благодаря. Ключодържателчето е много красиво, аз така и не се наканих да си направя, веднага го закачих на ключовете си. Шалчето е в моите цветове точно, а картичката е супер мила.  bouquet Hug
Виж целия пост
# 716
Джемма, чакаме да се похвалиш и със снимки в новата тема.
Виж целия пост
# 717
Здравейте,
искам да ви питам някой има ли схемата на Сибирския тигър и молитва да дома?
Виж целия пост
# 718
О,  някой май има фабрика за шалчеа   Grinning . Честито момичета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия