БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 106

  • 71 971
  • 718
# 690
Здравейте, момичета!
Ура, Ура успях да си сваля схемата на "орела под дъгата" благодарение на pepen , но сега пак ще помоля за помощ.  Откъде се купува панама и конци в София? Днес погледнах в близката кинкалерия и там едно чиле DMC струва 1 лев. Както видях гоблена е с 38 цвята, грубо по две чилета излиза над 70 лева. Сигурно има и по-евтин вариант, затова ви моля помагайте отново.
Благодаря предварително!   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 691
Явно групата на шалчетата се разраства.Прибирам се след гадния ден и малкия син ме вика имаш пратка.Отварям и там страхотна изненада от didida чудно шалче ,висулка за телефона и картичка с много мило пожелание.Благодаря ти от все сърце мила.Нека добротата ти да е стократно възнаградена. Heart Eyes newsm51
И днес сте показали много красоти  bouquet.Относно поверията аз без да знам съм ушила два коня/сигурно ,защото имам две момчета/,фар да ушия ми е мечта и за слънчогледи взех да се оглеждам.
Мишето02 по-евтин вариант е да шиеш с Ариадна,но трябва да конвертираш номерата .
Виж целия пост
# 692
        ДИД Hug, ДЕСИ Hug, ДИДИДА Hug, прекрасни момичета, благодаря ви от сърце! Heart Eyes Присъдата ми от предния пост (нескопосен опит за игра на думи!) влиза в сила от този миг (тежко ви! Crazy)!... В стомаха ми не стихва "пеперуденото пърхане" от радост и доволство! Party... Ще "изтрая" за третия, още повече, че "и тези са ми много", според домашните (те пък много знаят! #Cussing out)! Outta Joint
       
        mibobo, чудни са ти слънчогледите- ярки и топли! А аз определено имам слабост към едроцвети представители на флората, та ги зяпам в захлас!  bouquet

        ДИДИДА, СПЕЦИАЛНО те поздравявам за милия жест- свеж, топъл и силно емоционален, с който разкрасяваш "загрубелия ден"! Hug Чудесно е! Радвам се с всички, получили изненади!  bouquet

       Мишето02, без да раздавам съвети, мога да предложа следното: смело купувай АРКО и почвай- достатъчно добри са и са стотинки, номерата им съответстват на тези на ДМЦ, а след тоталния срив в качеството на последните, направо няма място за размисли (не лъжа, не си измислям, аз съм заклет фен на марката ДМЦ, но след поредния гоблен, избоцкан сред попържни и люти клетви заради кофти конци..., смятам сериозно да преосмисля чувствата си!!!)
Виж целия пост
# 693
И аз съм от групата с шалчетата! didida много Благодаря! Hug Hug Hug
Толкова неочаквана и приятна изненада. Представям ви зеленото си шалче и лилавата висулка с картичка!

Виж целия пост
# 694
mibobo слънчогледите са много красиви Peace
Дидида  нали знаеш ,че каквото си си надробил,това ще сърбаш,внимавай Naughty  сега от всеки ъгъл ще те дебнат добрини,изненади и всякакви такива  Mr. Green
Виж целия пост
# 695
Вие наскоро обсъждахте, че шалчетата в Бургас са свършили, ама мен ме съмнява, че са доставяли допълнително специално за Дидида.  bouquet Колко хубаво стана в темичката, като ти докривее, отваряш и гледаш и ти става едно хубаво и мило...
Аз се върнах в Благоевград, ама забравих да си снимам снежния човек, докато си бях вкъщи.  ooooh!
И да не остана по-назад, и аз да се похваля с подаръче - едната ми съседка (същия апартамент, другата стая) беше на екскурзия из Европа за пролетната ни ваканция и ми е донесла картичка. Беше много мило от нейна страна, а и картичката е много красива (малко не разбирам надписа, понеже е на френски, така че ако някоя другарка случайно разбира френски, много ще се радвам да знам какво ще рече "Sours de ton TROU I... Viens à PARIS!" ). Извинявам се, но не мога да ви покажа снимка (поне за момента)  Embarassed
Виж целия пост
# 696
vicktoria_petrova,
"излез от дупката си и ела в Париж"
Виж целия пост
# 697
nosferata, благодаря ти много!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 698
Е, Париж, Париж, ама нали  си кандидатка за щатска виза. Хайде тази година САЩ, а след завършване на образованието една романтична разходка в Париж.

Много емоции в тази тема. Този осми март няма свършване май!
Виж целия пост
# 699

ах тииииии Дидидаааааа опасен чишит от къде намери толкоз време и нерви да избоцкаш толкоз много джунджуфръцки и да изтъчеш толкоз много шалове newsm20
Благодаря за прекрасните емоциии само да ти кажа, нещо без да искам да те плаща или нещо кой знае какво, но съм го преживявала мила - всичко се връща - рано или късно.... и хубавите емоции в един момент просто експлоадират и чак дъха не ти достига. Знам я онази душевна чИНИя дето ти е отвътре, пак подчертавам  - не те плаша, просто си поеми дъх.... и се наслади newsm19

vicktoria_petrova,
"излез от дупката си и ела в Париж"
хихи  това ми звучи малко змийско  Mr. Green
Виж целия пост
# 700
didida, почнаха да валят заплахи, покривай се докато е време, че нещо страшно ще настане, усещам  ...   animal037  newsm51
Наистина настроението е страхотно!
Хей, фарове, слънчогледи, жени котки, тераси, натюрморди и още, и още, браво, бе, хора! Аз с моя Дим се мъча от векове, а вие сте толкова производителни ...
Виктория, пожелавам ти да обиколиш целия свят!   bouquet
Виж целия пост
# 701
didida, почнаха да валят заплахи, покривай се докато е време, че нещо страшно ще настане, усещам  ...   animal037  ............

 Mr. Green Оооооо, това не е всичко Joy Първо в пощата се опитаха да ме разкарат, щото ме помислиха за разносна търговия като ме видяха с голямата торба   Joy да вадя от нея, после се държаха грубо с мен, щото вече са им наредили те да опаковат и се наложи да сложат всичко сами в пликовете  hahaha  и най-накрая решиха, че съм ненормална и противна, щото стана опашка след мен чак до изхода Joy Mr. Green........

Мили  момичета  HugБъдете здрави и се усмихвайте по-често Grinning

Вики не пропускай възможност Wink Hug
Виж целия пост
# 702
Чета и се смея сама като лудите.Страхотни сте. Heart Eyes
Вики това си е направо покана да отидеш в Париж,направо се захващай да учиш френски.
didida направо сълзи ми потекоха от очите от смях smile3501 успяла си да шашнеш служителите в пощата.
Виж целия пост
# 703
vicktoria_petrova,
"излез от дупката си и ела в Париж"
На тази покана,веднага излизам от дупката или където и да съм се завряла,само някой да ме викне за Приж  Crazy  (това е моята,все още несбъднта мечта)
Диди,представям си как си ги шашнала в пощата  Laughing а то отстъпка за количество е трябвало да ти направят  Hug
Виж целия пост
# 704
Да не си помислите че шармантните шалчета са свършили?????
Нееее!!!! И аз си имам шалчееее и ключодържател.
Отивам вчера на работа и колежката вика :Ти взе ли си пратката от пощата ,че на 8 март те издирваха/аз бях нощна смяна, пратката е минала през моята смяна ама като не очаквам и не съм ги предупредила да ми следят и да си я взема директно/Т а шалчето си е било в пощата още от 8 пък няма кой да ме извести.Пък и ме знаят .Та тази сутрин се прибрах към 6 и изчаках да стане поне 7:05 та да отида да си взема пакетчето.Гледам името на податела  непознато .В първия момент даже реших че е грешка/все пак отдавна не съм писала тук/,но не, за мен си беше.
Диди как ми стопли сърцетоооо .....думи нямам!!!!
Дано доброто винаги да те съпътства мила.
И пак ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!!!
А сега отивам да сънувам розови сънища.
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=3118
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия