БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 106

  • 71 976
  • 718
# 630
Естествено ,че може.Заповядай.

С кръстчета се шие .Конците са / -светло кафяво,v-тъмно кафяв,с-червено.
Виж целия пост
# 631
Благодаря много. А панамата 14 каунт бяла ли е?
Виж целия пост
# 632
   Добро утро!Искам да попитам как да свалям схеми от този линк

  http://shemka.at.ua/load/zhivotnye/5

   Сигурно е много елементарно,обаче не ми е ясно.Може и на ЛС

    Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 633
Роза в рамка за базара /струва ми се малко груба на тази едра панама, но пък е със сребриста нишка, а и нямам друга  Mr. Green /:

Виж целия пост
# 634
  Добро утро!Искам да попитам как да свалям схеми от този линк

  http://shemka.at.ua/load/zhivotnye/5

   Сигурно е много елементарно,обаче не ми е ясно.Може и на ЛС

    Благодаря предварително!

Щракаш върху името на гоблена, отваря се нова страница и отгоре на картинката пише "Скачать схему с сайта" (в РМ са схемите)  Hug
Виж целия пост
# 635
   Добро утро!Искам да попитам как да свалям схеми от този линк

  http://shemka.at.ua/load/zhivotnye/5

   Сигурно е много елементарно,обаче не ми е ясно.Може и на ЛС

    Благодаря предварително!

Пробвах с Леопард и стана. Цъкаш на името Леопард, след това ти се отваря ново и отгоре пише" Скачать схему с сайта (140.2Kb) ] ", цъкаш на него и започваш да теглиш.

Пепен, страхотно се е получило. Поздравления!
Благодаря за схемата и за ключа  - ще си го съхраня.  Hug

И аз получих подарък - след няколко дневно разхождане на пакета той все пак се озова при мен.  Grinning Тъй като вечер се прибирам много късно пощальонката не ме е открила три дни и накрая го е предала в петък вечер на свекърва ми / не живеем заедно/. Та свекито ми се обади в събота сутрин да ми каже, та в събота след обяд си го получих, но го снимах чак днес.  Embarassed

Роси, благодаря много!  Hug Много се кефя! Сега ще си менкам ключодържателите!

 

Явно в Плевен са свършили бАнбонЕте, а в Бургас – шаловете.

Разкажи за тази "нестандартна" картичка - откъде си я взе? Много е хубава!

ИнаТ, ще взема и аз да ушия тази розичка, само ме дразните с nosferata с тези картички. 

А, Деси ме изпревари .... Wink

Виж целия пост
# 636
Хайде и аз да покажа малко дреболийки,първо малко пепруди,тази година реших на место картички да направя по едно магнитче за хладилник и ги бях закрепила в букетчетата с цветя,а някой в плик от писмо Simple Smile    
Една картичка,за която Бачийска се чудеше от къде ли й е позната  newsm78 да я подсетя малко  Wink    (хита на сезона)
И последно нещо което мама ми подари за 8 март
Виж целия пост
# 637
ba4iiska, ти знаеш от опит за емоциите.
Скрит текст:
Много е права didida за душевната ч...я. Голяма тръпка е да направиш нещо неочаквано за няколко човека едновременно.
По повод нестандартното картонче: за Коледа си бях поръчала картончета от Джули имаше някои от релефите, които са в единия край на картончето, а не по цялата повърхност и не са в центъра, защето самия релеф си е такъв. На тези релефи като се изреже отвор, който се центрира и понякога се губи част от релефа. Видях че и тук в Работилничката има такива релефи и питах дали може да се направи картонче с такъв релеф, но отвора да се измести отстрани на релефа, за да запазим цялата красота на релефа. При това положение отвора е малък, но на мен много ми хареса. Тя ми показа че е взела нови шаблончета за отворчета- различни размери кръг и елипса. Пробва какво ще се получи с този релеф и малката елипса и това е резултата

Виж целия пост
# 638
Дали го докарах ланартевия цвЕт Tired



Началото е сложено  Heart Eyes
Виж целия пост
# 639
Албенче, много полезен тоз линк  Laughing Аз хем съм от София и как не съм го открила  newsm78 Само не ми стана ясно можеш ли да отидеш на място да си купиш или е само онлайн?че това определение "офис - шоурум"... #Crazy
Виж целия пост
# 640
Инаnewsm10 Само не мога да загрея какво шиеш  newsm78
Виж целия пост
# 641

Голямата африканка с гобленов бод , щото ми омръзнаха кръстчетата  Blush на 22 , като другата африканка ще я правя.
Виж целия пост
# 642
mindi78 панамата е тази дето се изпира разграфяването ,не знам какъв каунт е,защото сина ми я купува.Не е точно бяла по-скоро е екрю.
 albenapd много са симпатични тези пеперуди.
Виж целия пост
# 643
       Ох- ох- ох, не мога повече да стискам, ще се накъкам от надувки! Вижте ми Слънчевата тераса (макар по традиция да не съм я докарала на кадрото!):

   

       Щеше ми се да я изтипосам рамкирана, но не устисках на напъна!

       Инче, браво бе! Ако ще започваш масово производство, пиши ме първа с поръчка!
       Пепуно, и на теб рукоплещения, ега ти скоростта!

       И на всички, всички, които не споменавам, защото се опетлавам в имена и творби, ГОЛЯМО ЕВАЛА!
Виж целия пост
# 644
Албенче, много полезен тоз линк  Laughing Аз хем съм от София и как не съм го открила  newsm78 Само не ми стана ясно можеш ли да отидеш на място да си купиш или е само онлайн?че това определение "офис - шоурум"... #Crazy
Да може да се отиде на място,но незнам къде, Miss Emerald ми ги купи,та се надявам тя да се включи и да ви ориентира
ФинЕти  много нежна и романтична тази тераса  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия