Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да разбера дали съм родила, ако не мога да взема лаптопа си в болницата?
Защо е важно да се направят тонове преди цезарово сечение и дали гъбичките представляват риск по време на процедурата?
Какви артикули трябва да донеса в болницата за раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да разбера дали съм родила, ако не мога да взема лаптопа си в болницата?
-
Защо е важно да се направят тонове преди цезарово сечение и дали гъбичките представляват риск по време на процедурата?
-
Какви артикули трябва да донеса в болницата за раждане?
-
Какви са препоръките за бебешка вана?
-
Какво е мнението за записването на тонове по време на бременност?
И аз вече искам да раждам,всеки ден й се моля да излиза на момата,защото много ми тежи вече

Аз реших, че този път няма да си подготвям гърдите, защото първият път след 4 мес. подготовка бях с рани на зърната. Та като резултат – още преди да започне същинското кърмене, на четвъртия ден от раждането (от началото на третия ден слагах бебо на гърда, за да суче и да стимулира идването на кърмата) бях с рани, които доста болят. Мажа се с Garmastan и това в известна степен ми помага, но ми се ще да няма болка и на 100 % да се насладя на кърменето. Приемам всякакви идеи, страхувам се от силната болка да не ми намалее кърмата, а и не е добре човечето да суче и кръв като малко вампирче.