Любители на кучета - 35

  • 35 487
  • 730
# 675
Чорапчето го свали собственозъбно на втория час в къщи и после около половин час се облизва сърдито, за дето беше налапала памука с риванол . Laughing
Joy Тя пак много е издържала  Laughing
Виж целия пост
# 676
Чорапчето го свали собственозъбно на втория час в къщи и после около половин час се облизва сърдито, за дето беше налапала памука с риванол . Laughing
Joy Тя пак много е издържала  Laughing

Защото първият един час си поспа ей така ...

И след като видя ,че я снимам ...
Виж целия пост
# 677
Как сладко си спинка, душичка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 678
Момичета някоя от вас ползвала ли е за кучинката си калций мултивит.В къщи понеже си говорихме, че ще водим Бен на вет, че козинката му доста пада и тя минала през една вет. аптека да пита за лекарство, там и предложили калций мултивит на таблетки, тя се почудила но не купила и слава богу защото в нета четох, че е добавка за подрастващи за кости, зъби ....но не пише за козина, та някой ако е запознат по подробно или го е ползвал и има впечатления моля да сподели.
Виж целия пост
# 679
Джемма, a kаква машинка за подстригваме използваш, ако може марка и мощност, че ние само с ножица се подстригваме по два часа и после пръстите ми в пришки, а мисля края на април да ги поофъкам двамата ми кучовци.


Понеже не я намирам в Амазон вече- купена е преди няколко години, давам снимки. пише 10W, 230 V, 50 Hz. Нямам представа това 10 вата много ли е, малко ли е, но е напълно достатъчна и се справя добре. Има си и ножичка и двд. Избрах я по отзиви на потребителите в Амазон.





Справя се с ей тая рошла:
Скрит текст:

И я превръща в такава красавица:
Скрит текст:


Справя се и със степани уши даже.

Единственият недостатък е,че е тежка и вибрира,след цялостно подкастряне ръката ми дава откат още 5 часа. Joy
Виж целия пост
# 680
Тони,аз ползвах мултивит но не с цел за козината  newsm78
_Jack_ ,ама тя и сърдита пак е красавица  Flutter
Frozy,страхотен е
Имам въпрос към собственици на пораснали Лабрадори....има ли край тази лакомия???  Mr. Green
Виж целия пост
# 681
Джемма благодаря ти ще търся такава, че с тези ножици каталясвам ...
duh4enceto и аз така прочетох в нета, добре, че не ги е купила явно в аптеката са решили, че могат да си пробутат стоката като са разбрали, че не е много в час newsm78
Виж целия пост
# 682
Здравейте, да ви попитам нещо, мои съседи си чистят редовно кучешките акита, но особено едивия си носи една лопатка такава малко големичка. Та имало нещо като картонена кутия, която като тръгне да върши работата животинчето и се подпъхвало под него и веднага някакси се дърпало затваряло и се изхвърляло.

Да сте чували нещо такова, имало го в щатите, но как точно се казва, че имали възможност да си го поръчат, но не знаят нито име нито как изглежда  newsm78 . Споменах им, че освен в БГ-мама няма къде да знаят по-точно.
Виж целия пост
# 683
Да сте чували нещо такова, имало го в щатите, но как точно се казва, че имали възможност да си го поръчат, но не знаят нито име нито как изглежда
Да, има. Казва се dog claw scooper или pooper scooper.
Виж целия пост
# 684
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=pPq6epmsl9s&NR=1
намерих го, благодаря, но да видим как ще го уточна, защото има и други които са за по-късно събиране със същото име.

Направо да пращат и от двете, че да събираме при оборки по-лесно  Joy

Това е другото http://www.youtube.com/watch?v=XNoDld2ABKw .
Виж целия пост
# 685
Здравейте, да ви попитам нещо, мои съседи си чистят редовно кучешките акита, но особено едивия си носи една лопатка такава малко големичка. Та имало нещо като картонена кутия, която като тръгне да върши работата животинчето и се подпъхвало под него и веднага някакси се дърпало затваряло и се изхвърляло.

Да сте чували нещо такова, имало го в щатите, но как точно се казва, че имали възможност да си го поръчат, но не знаят нито име нито как изглежда  newsm78 . Споменах им, че освен в БГ-мама няма къде да знаят по-точно.

Добре де, ама аз поне съдейки по моето животно ,смятам че ако си върши работата и аз тръга да й пъхам нещо под дупето , първо ще спре на място, и после ще избяга. Не мисля ,че някое куче ще си ака и ще позволи да го доближават и да му подпъхват разни неща , освен ако не е научено така от малко . Може да се окаже ,че само ще дадеш пари , а няма да стане  нищо .
Виж целия пост
# 686
Моята задача е да разуча, но като се сещам моите кучета (отдавна беше това) , аз още преди години бързо подлагах вестник и така лесно изхвърлях - е тогава чистех, ако на плочка тръгваха да вършат голямата работа, според мен е възможно. Все пак всеки си знае животното. Тези съседи имат хъски, а другото е шар пей. И двете са спокоййни кучета.
Виж целия пост
# 687
Аша, всичко ще бъде наред с Лори. Феичка е дала добро обяснение, така се радвам, че ви има всичките.  Simple Smile

Фрози, не беше пускала снимки до сега на това прекрасно същество. Направо се влюбих в красивата му муцунка. Очарователен.   Grinning

Джак, милата душичка, как се е разположила на спалнята, цунки от нас..  Hug

Дороти, наистина добър в/с повдигаш, ние носим пликчета и прибираме акито, но наистина е доста неудобно. Особено сега като се постопли времето.

Джема, намачкай маслинката, с риск да и развалиш прическата..  Joy   Hug  

Имам въпрос към собственици на пораснали Лабрадори....има ли край тази лакомия???  Mr. Green
Мнааа, не няма..  Joy
Аз все с бебета се занимавам, но и там няма насищане, ей..  hahaha Шест кила качи за месец, зная че е рисковано заради костната структура при едри породи, но всъщност не го тъпчем. Просто си трупа сам. Вета вече ни навика веднъж, но е препоръчано да се дават 300гр. приблизително на ден. Ние даваме 3 пъти по 75гр. и пак много бързо качва. Не си обяснявам..

П.П Боже, Джема, сега чак видях и котушка чернушка на втория пик   Joy сладки невинни душички, мачкай мачкай..   bouquet
Виж целия пост
# 688
По въпроса с подстригването:
Преди години и на мен ми се е случвало да ми упоят кучето  ooooh!, толкова бързо биха инжекцията, че не разбрах какво става.
Тогава намерих друга фризьорка . Идва в къщи, подстригва го и си тръгва - цялата работа за около 1-1.30ч. На мен поне така ми е по-удобно.
Тази година за първи път ще подстригвам Арчи. Какъвто е шубелия - голям смях ще падне.
Виж целия пост
# 689
По въпроса с подстригването:
Преди години и на мен ми се е случвало да ми упоят кучето  ooooh!, толкова бързо биха инжекцията, че не разбрах какво става.
Тогава намерих друга фризьорка . Идва в къщи, подстригва го и си тръгва - цялата работа за около 1-1.30ч. На мен поне така ми е по-удобно.
Тази година за първи път ще подстригвам Арчи. Какъвто е шубелия - голям смях ще падне.
И Бен е шубелия, като кихне някой и трепва...такова голямо куче а е пъзльо лае от страх горкия, а малката маймуна му се е качила на главата вече харесала си е ушите му и все гледа да висне на тях.Доста е ленив и като не сме в къщи ляга и спи, като я нямаше малката, сега гледа да се покрие някъде но тя не го оставя, пробва се и на булончо, но той и сви сърмите на момента и сега играят когато той е благоразположен иначе не го закача.
За подстригването незнам как ще реагира на бръмченето на машинката, надявам се да не го стряска тъй като на сушоара не реагира, не ми се иска да продължавам с ножици само, че ми е адска мъка докато ги приведа в приличен вид. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия