Посрещаме бебчета в захлас, че месец МАРТ изисква го от нас! Тема №14

  • 34 590
  • 729
# 495
Да честитя и тук на всички нови мами ако съм пропуснала някоя Simple Smile Да са ви живи и здрави бебоците и много радост и щастие да носят Simple Smile

Аз имам въпросче-понеже и аз съм в очакване чудото да се случи тези дни,та се чудех трябва ли да се буди новороденото през нощта,за да се храни или да изчаквам да се събуди и тогава да му давам.Тук казват да не се оставя повече от 5 часа гладно,но аз прочетох доста противоречиви мнения,за това, ако се включат момичетата с опит ще съм благодарна. Simple Smile

Нямам кой знае какъв опит, но нашия пашкул се събужда на всеки 3 часа и си търси млякото.... Според мен детето само ще покаже. Ако не се събужда значи не е гладно и на сила да го събуждаш за да яде няма смисъл. Ако пък е гладно и скандира и ти да го лъжеш с вода мисля че е по добре да яде мляко отколкото вода....
Виж целия пост
# 496
Здравейте мамчета!
На 9 март 2013 година в 15,40 часа родих нормално малката Анна-Мария. Grinning
Размери 3,040 килограма /50 см.

От вчера сме си в къщи!

Имам честта да ви съобщя още една чудесна новина.
donka_78 вчера роди красиво и здраво момиченце -Ирен.Настаниха я в моята стая и се разпознахме,че сме от форума.Поръча ми да ви съобщя новината от нейно име.
Честито на всички,които са станали майки през последните дни.Още не съм ви чела,но скоро ще го направя!
Виж целия пост
# 497
  bouquet Добре дошли на новите бебчета на crazy_v,simona06, donka_78,V.A.V.A Simple Smile ,дано не изпускам някого  Heart Eyes
Виж целия пост
# 498
Честито и от мен на новите мамчета Simple Smile

Ние термина го пропуснахме, да видим сега коя дата ще си хареса Simple Smile /или пък в крайна сметка ще му харесаме ние, ако закъснее много /
Виж целия пост
# 499
Честито на новите мамчета и търпение на тези които сте в очакване и вашите съкровища са напът Simple Smile и скоро ще ви радват
Виж целия пост
# 500
Влизам с чудна щъркелова вест   ylinfant
Тази сутрин в 1.40 kriss26ster е родила дъщеричката си Карина  newsm44
Двечките са добре и вече се кърмят  Hug
Поздравяват всички   bouquet
Виж целия пост
# 501
Честити бебчета на Донка_78, симона 06 и на kriss26ter! Да са им живи и здрави!
Виж целия пост
# 502
Момичета, днес аз съм щъркела:
В 6.15 ч. след едно изключително бързо нормално раждане goodly_nan роди бебе Калоян с мерки 3.200 кг, 50 см. Мама и бебе са добре! Повече подробности от самата нея Simple Smile
Виж целия пост
# 503
Честити ни нови бебчета!   bouquet  bouquet  bouquet 
Виж целия пост
# 504
Честито за всички новопоявили се бебчета!
На 08.03.2013г. се появи и нашата дъщеря СОФИЯ и така ми направи най-прекрасния подарък за празника. Мерки: 2700 гр. и 50 см. Вече сме у дома и се гледаме. Ще пиша повече по нататък.
Виж целия пост
# 505
Мойта бебка е качила към 500 грама за 17 дни някъде /броя от най-ниското тегло/, +300 от раждането, обаче цедим и даваме от шише, т.е. знае се колко яде и вече е на максимума, към 80-90 грама яде, различно. Вода - ц, по лъжичка отвреме навреме.
the light - малко са децата, дето ще издържат повече от 5 часа, споко. При нас май максимума е 4,5. Аз изчаквам да се събуди сама, в началото беше по-сънлива. Например снощи беше така: 20.00, 23.45, 03.30, 06.45, 10.30 - паузите си ги прави сама, нямам будене. Паузите са следните: 3.45, 3.45, 3.15, 3.45. През деня също са ми горе долу такива, отвреме навреме изгладнява и прави 2 часа пауза да речем. Като наближи 4 часа събуждам /през деня/, целим 7кратно хранене, повече няма да може, стига да не остане на цица само, стигнем ли дотам пак ще пиша.
На мен много ми харесват имената на бебчетата Стела и Сияна. А и Анна-Мария също, ние в даден момент мислихме за двойно име.
Мен ми липсваше мимето - ето, че и тя се е отчела, както и Мимсат, към която имам въпроси. Денис също я няма никаква.
Виж целия пост
# 506
Нощна птица, а как върви с многократните? ползвате ли ги? смогваш ли с прането, доволна ли си, стават ли й?

аз след малко съм на тонове, дано дадат някаква индикация, толкова ми писна да тъпея вкъщи..
Виж целия пост
# 507
Честито на всички нови мами!!!  bouquet аз днес бях на преглед,тоновете на бебчо са супер  Whistling обаче ако не излезне до събота трябва да отида до болницата за запис на тонове и вече ако 8 дни след термина сме 2 в 1 да влизам в болница за предизвикване  ooooh! .Стискайте палци  Heart Eyes
Виж целия пост
# 508
Хайде и аз най- после да се разпиша. Все не ми остава време да вляза да се похваля и да чета.
И моят син Самуил се роди на 25.2. с планирано секцио. Мерките му са чудни - 3630 гр и 51 см.
Вкъщи сме си, кърмим се.
Честито на всички майчета и успех на още неродилите.
Виж целия пост
# 509
Vesencetto, rosidt, mime-to, crazy_v, V.A.V.A., Гергана Димитрова, simona06, donka_78, kriss26ster, goodly_nan, denil, grimka Честити Бебчета! Да са живи и здрави,щастливи и усмихнати!   bouquet 
Бързо възтановяване и много гушки у дома!   Hug
Лек и хубав ден момичета!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия