Посрещаме бебчета в захлас, че месец МАРТ изисква го от нас! Тема №14

  • 34 590
  • 729
# 480
  food010  food010  food010
Виж целия пост
# 481
Момичета, имаме си момиченце!
Вчера след спешно секцио в 23:57 mime-to роди госпожица 2,900 кг 50 см! И двете са добре и си почиват, а mime-to ще пише при първа възможност! Да са ни живи и здрави и да се възстановяват бързо за да се приберат в къщи и да се гушкат!
Виж целия пост
# 482
Здравейте момичета.И аз съм от малкото останали пълни коремчета.Май доста понамаляхме,но нали е за добро.Спомням си в началото като се питахме коя как усеща ритничетата на бебоците......а сега коя родила вече,коя още чака.......ех,красота!
Иначе аз съм добре,много ми е тежко вече,но това е нормално като за финал.След обяд съм на доктор да видим младежа как е ,мисли ли да излиза....От 3 седмици съм с два пръста разкритие,но уви   радостта ми че всичко ще приключи скоро повяхна,докторът каза,че може и да пренося с това разкритие не е гаранция за скорошно раждане,но пък е чудесно,че го има.
За болницата и за бебето всичко вече е нагласено,пия Арника и съм в пълна бойна готовност.
Пожелавам на всички мами,които вече си гушкат бебоците много щастливи и усмихнати дни,а на чакащите като мен-търпение и късмет.Трудно е чакането,но и ние ще се запишем на първата страничка,няма начин! newsm10
Виж целия пост
# 483
Сега се прибирам от прегледа за тази седмица.Нямам никакво разкритие и тоновете на бебчо са много добри...Остават ми 6 дена до термина,а симптоми никакви....
Някой да е чувал Карамболче тези дни се губи....
Виж целия пост
# 484
Аз не пишех толкова често, ама за да отсрамя раждащите и родилите, които нямат време.. ето ме Wink още никакви признаци, утре даже съм на тонове, не се очакваше да изкарам до прегледа, но може би ще.. Simple Smile

единствените усещания са като дращене около шийката (или като преглед за разкритие) не знам бебето бута ли се надолу, какво прави, не е особено приятно, а и не спира да шава!! менструални усещания без втвърдяване чат пат и толкоз!!

вече си почивам и мързелувам яко, чак доскучава... но токувиж беба изчака до неделя за да си раждам при моята докторка Simple Smile

чуден ден за раждане 13.03.2013 Simple Smile хайдееееее раждайтеее и честито на новите бебета... вече май са повечето вън отколкото вътре
Виж целия пост
# 485
И аз утре съм на тонове... също си мислех,че няма да дочакам прегледа но уви  Mr. Green може пък през ноща да се случи чудо   33uu smile3521
Виж целия пост
# 486
Еха,прекрасни новини,Честито и тук HugДа са ви живи и здрави бебчовците,а на чакащите успех!!!
Виж целия пост
# 487
Момичета, да се похваля - на бял свят на 4- ти се появи и малкият принц - 52 см., 3560 гр. Кръстихме го Кубрат. Вече сме си у дома и свикваме. Страхотно е чувството, прекрасно е да го държиш в ръцете си. Малко незнам на кой свят съм, че нощта май не е точно за спане, ноо... 
Аз не съм влизала от доста време, че нямаше кога, сега ще дам бързо назад да наваксам пропуснатото. На мамите, които вече са родили - честито! На тези - които все още това ги очаква - успех, не е толкоз страшно, колкото си мислех  Simple Smile
Виж целия пост
# 488
Ми, и аз да се отчета - още две в едно  Mr. Green
Честити рожби на новите ни мами!   bouquet
И да съобщя една прекрасна новина:
С планово секцио днес мама V.A.V.A е родила своята прекрасна дъщеричка Калина с идеалните мерки 3.500кг и 50см. Мама е добре и много щастлива, нека им е честито!   bouquet
Виж целия пост
# 489
Днес с Никола бяхме на контролно теглене, доволна съм! За 15 дни е качил 370 гр, като е възстановил и дори надвишил рожденното си тегло със 100 гр. И е изключително на кърма Вода пие колкото да изплакне устата, 50 мл.за 24часа.
Виж целия пост
# 490
И аз да съобщя новина от фейсбук. Мама Гергана Димитрова е написала следното:
"Здравейте! Днес се родиха моите 2 слънчица- Кристиян и Георгия със секцио ,големички 3 кг и 3400 кг, 10 дни преди термин.Учудващо за близнаци, а и мама беше само плюс 14 кг.Успех на всички очакващи своите рожбички!"
Помолила е да съобщим тук.
Да са живи и здрави новите бебчета и много да радват мама и тати.
Виж целия пост
# 491
Честито на всички мамчета : ) newsm51      Много радостни новини ....newsm44

Аз в събота бях за първи път на запис на тонове-док каза, че всичко е наред, на 20.03 съм отново на преглед....ако до тогава не се е появил малкия мъж. Аз много исках да се роди до 12 март, доки на всички прегледи казваяе , че върви с една седмица напред , но онзи ден каза, че е 2900 което малко ме притеснява, а й сега съм настинала, та ми се иска да почака малко с появяването.....

Спокойна вечер на всички-утрешния ден нека е отново изпълнен с хубави новини  Hug
Виж целия пост
# 492
Леле, бебе след бебе...Вече не знам на кого и къде честитя, със сигурност не съм честитила на Вава, Васенцето, Кофеин, crazy_v, еmily, KRISTINA555 и Cookie lover - да са ви живи и здрави бебоците! Много радост да внесат в живота ви! Мисля, че на останалите честитих във ФБ.

Донка_78 може би също вече е родила.

Лъки Плам, браво за растежа на бебока!

Аз все още търпеливо си чакам бебка да излезе.
Виж целия пост
# 493
Да честитя и тук на всички нови мами ако съм пропуснала някоя Simple Smile Да са ви живи и здрави бебоците и много радост и щастие да носят Simple Smile

Аз имам въпросче-понеже и аз съм в очакване чудото да се случи тези дни,та се чудех трябва ли да се буди новороденото през нощта,за да се храни или да изчаквам да се събуди и тогава да му давам.Тук казват да не се оставя повече от 5 часа гладно,но аз прочетох доста противоречиви мнения,за това, ако се включат момичетата с опит ще съм благодарна. Simple Smile
Виж целия пост
# 494
Честито на всички нови майчета, здраве и късмет от мен, поздравления на мама V.A.V.A  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия