Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви витамини трябва да вземам за моите деца?
Къде и колко трябва да са градусите, ако измервам с електронен термометър на 'Чико'?
Как се измерва температурата при бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви витамини трябва да вземам за моите деца?
-
Къде и колко трябва да са градусите, ако измервам с електронен термометър на 'Чико'?
-
Как се измерва температурата при бебетата?
-
Как мога да помогна на дъщеря си да спре да гризе ноктите си?
-
Какво да правя, ако детето ми има висока температура?


питах ги аз лелките от яслата как е , кашлили там , те нееее.бях два дни втори смени до късно и като се пребирах тя спеше , само я чувах посреднощ как хърка и сутрин как гласа и е пресипнал.и днес я заведох и се оказа ларингит.почти не кашли , гласа и е присипнал , но само когато се разхленчи или ревне се чува иначе ако си пее или говори не е много зле.няма Т , гърлото и не било червено , но ЛЛ иска утре да я види пак и евентуално да изпише Панцеф , че то никога не минавал ларингит без АБ...как пък не минава...той нали е вирусна инфекция АБ нали не се дава при вирусна инфекция.до края на седмицата сме си вкъщи , тя иска и другата ама за мен вече става непосилно , че тези от работа