АПРИЛ наближава, до раждането все по-малко време остава!

  • 25 870
  • 734
# 150
Добро утро!

За памперсите-мисля да опитам Хъджис,но ако бебка се роди дребна,ще взема Памперс за новородено,предния път купих за сина ми такива на Памперс и се оказа,чеса му малки-3850 се роди.

Някой ползвал ли е/ще ползва ли Биодерма козметика за бебето?Страшна промоция има в една аптека/поне аз видях само там/и съм сколонна да опитам?

И второто ми питане е-неомъжените мами ще си вадите ли удостоверение за семейно положение,което да носите в болницата?Че нещо взех да се чудя трябваше ли ми изобщо за там или не newsm78
Виж целия пост
# 151
Добро утро.
Нещо и тази нощ хич не спах, нещо ми е много нервно   Sad То може да е заради прегледа днес, нямам търпение да я видя малката шушулка  Grinning
За памперсите и аз не се ориентирам, кой са сензитив, тези белите ли имате в предвид?
Лек ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 152
Добро утро, мами
аз днес съм на преглед, като се прибера ще пиша, а иначе тази сутрин имам болки долу ниско в дясно nbirthday newsm38  ura черпя ви - моето голямо момче днес има рожден ден




[/url
Виж целия пост
# 153
vesi_mz84 -Да ти е жив и здрав рожденника и много да слуша и помага!!!
Ели-честита рожба!!!
Ние се наспахме,оставям малката на градина и с приятелка на кафе...после до социалните да си подам за еднократната помощ при бременност-дано няма хора,после в нас да правя бисквитена торта bowuu  chef
Виж целия пост
# 154
Добро утро, мами
аз днес съм на преглед, като се прибера ще пиша, а иначе тази сутрин имам болки долу ниско в дясно nbirthday newsm38  ura черпя ви - моето голямо момче днес има рожден ден




[/url

Да ти е жив и здрав рожденника и много да те слуша!
Виж целия пост
# 155
Добро утро и от мен,

Нещо съвсем сдавам багажа. Снощи едвам, едвам се изкъпах. Започна много да ме боли опашката и отпред долу костите....направо имах чувството, че ще родя. Този път наистина имам чувството с тези болки, че ще ми се отделят краката от тялото.....а хем пия магнезии...ама явно не ми е достатъчен. Днес най накрая съм на преглед в болницата и да видим какво ще каже докито. А и ще го питам за тези болки отпред...ама сигурно ще ми каже, че е нормално все пак влизам в 9 месец и сигурно и малката се смъква надолу.
Виж целия пост
# 156
Добро утро и от мен! Аз май успях да се понаспя тази нощ, макар да имаше някакъв купон в тумбака Joy
Виж целия пост
# 157
Аз не съм спала повече от  час тази нощ. Сега забърках един спанак с ориз, дребния закусва попара и отиваме да гледаме едно училище.
Пуснах първата пералня с дрехите на момата. Вие с тези подготовки ме накарахте да се замисля.
Ако е хубаво времето пак сме в парка.
Виж целия пост
# 158
Ели, честито бебенце!   bouquet
Мирама, радвам се, че всичко е минало вече и малкият е добре.

Вкъщи лека - полека става склад - с количката и столчето за кола - чудя се къде да ги сложа. Смятам шасито и летния кош да си ги прибирам в кашона и на терасата, пък вътре само бебешкия кош на количката. Чудя се и кои части да пера?!
Не знам вече как ще се оправяме с това пространство... Леглото стои разглобено с матрака и то - не виждам смисъл да го сглобяваме, защото за първите месеци имам кош - люлка.  Имаме едно помещение 5 кв, което ползваме за склад, но и то е пълно, там са кошовете с пране, прахосмукачката, сушилник за пране.... Трябва и ваничка да взема ... там няма да се минава. Мечтая си вече за по-голямо жилище Simple Smile)))))
Виж целия пост
# 159
От белите Пампер бях много доволна с баткото, но по финансови причини минахме на зелените - и от тях съм доволна Peace Сега взехме малък пакет от белите 1ца и голям от зелените- 2ка.

ani27, в Южния парк ли ходите?
Виж целия пост
# 160
Добро утро и от мен. )))

Уффф, на мен така ми се спи, от 7ч. съм на крак, предремах малко, иначе господина си спи, ама то си има работа из къщи.
Днес ще идва педиатъра (не я познавам, записахме се по препоръки, то още не ни е записала де). ))))

За памперсите, да, на белите им викам Сензитив, нали уж са за по-чувствителна кожа и т.н. Е, чувствителна, ама друг път....трябваше по-рано да се сетя че те допълнително задълбочават проблема.


Kameliya, аз имам душ гел на Биодерма за щерката, в момента го ползвам и за малкия. Доволна съм определено, така че щом има изгодна оферта, пробвай. Пък ако не стане ще си го ползваш за теб. ))))
Виж целия пост
# 161
Добро утро и от мен. )))

Уффф, на мен така ми се спи, от 7ч. съм на крак, предремах малко, иначе господина си спи, ама то си има работа из къщи.
Днес ще идва педиатъра (не я познавам, записахме се по препоръки, то още не ни е записала де). ))))

За памперсите, да, на белите им викам Сензитив, нали уж са за по-чувствителна кожа и т.н. Е, чувствителна, ама друг път....трябваше по-рано да се сетя че те допълнително задълбочават проблема.


Kameliya, аз имам душ гел на Биодерма за щерката, в момента го ползвам и за малкия. Доволна съм определено, така че щом има изгодна оферта, пробвай. Пък ако не стане ще си го ползваш за теб. ))))
аххх аз съм взела за родилното такива, поне ще знам за вкъщи да взема други. Нали за Премиум Кеар става въпрос? чудя се за вкъщи 1-ца или 2-ка да взема, вие какви взехте?
Виж целия пост
# 162

аххх аз съм взела за родилното такива, поне ще знам за вкъщи да взема други. Нали за Премиум Кеар става въпрос? чудя се за вкъщи 1-ца или 2-ка да взема, вие какви взехте?

Да за същите става въпрос. Аз много им се точех ама още не сме купили и значи няма да купуваме от тях. Мен главно малко ме спираше заради цената тъй като навсякъде където ги гледах са с 5 до 8 лв. по скъпи от другите на Памперс. Аз май за вкъщи ще взема 2-ка. То най добре ще се ориентираш като отидеш на преглед и ти кажат горе долу колко ще се роди малкият. А и един малък пакет 2-ка според мен ще е добре на първо време. Тамън ако му отеснее няма да съжаляваш, че си дала много пари и няма да може да ги ползвате.
Виж целия пост
# 163
Добро утро   food010

Ел, честито бебенце, да ви е живо и здраво   bouquet!
Веси,да те слуша рожденикът и весело изкарване. Днес е много хубава дата, харесва ми..
Ани27,много хубаво си го решила това за кантара, ще взема и аз да го скрия някъде Mr. Green.
Алексиана, разбирам те, ние също сме малко като в склад.

Аз също съм на преглед довечера, най-после. Да се решава вече как ще се ражда, че неизвестността страшно много ме изнервя. Ясно е, че няма да има нищо сигурно, но поне ще знам за какво начало да се готвя. Тази седмица съм си обещала да събера багажа, повечето неща са купени, но разхвърляни по шкафове. Пуснах и първата пералня. Аз имам леки контракции като последните няколко месеца. Коремът ми определено е паднал от седмица поне. И ми се усили течението. Въобще много от характерните неща за девети месец  Sunglasses.  Чудя се така колко мога да изкарам още.
Виж целия пост
# 164
Момичета, ами не знам какво да ви посъветвам, едно веме с щерката нямаше от тях и ползвахме само сините. Не съм имала проблем.
Други пък казват, че им харесват повече точно заради мрежата....но аз видях голям недостатък на тази мрежа, че при малко повече престой на акото и ако е по-лепкаво и твърдо (в началото е едно черно-зелено и по-скоро като гел) едва се маха от дупето на бебето.
Ако искате за родилното си вземете от сините, а по-късно пробвайте белите.

А за кантарите, вчера се мерих чак по обяд, сега ще се претегля макар че пак закусих и пих кафе....ама съм оставила 10кг. в болницата.
И все пак....ме чакат още 15кг за сваляне, че си имах 10кг още от преди да забременея. )))))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия